Napíšte recenziu a vyhrajte príslušenstvo AEG

Vaše názory a postrehy sú pre nás a pre ostatných zákazníkov cenným zdrojom informácií. Pošlite nám svoju recenziu a my vás zaradíme do žrebovania o ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn v hodnote 96 €. Šťastného výhercu losujeme každý týždeň.

Čo môžete vyhrať

Pero na odstraňovanie škvŕn AEG

Pero na odstraňovanie škvŕn AEG

Poznáme to asi všetci: stačí chvíľka nepozornosti a našu obľúbenú blúzku alebo košeľu „zdobí“ škvrna od kávy či vína. Riešením, ako z oblečenia odstrániť aj skutočne odolné škvrny, je jeho ošetrenie ešte pred vypraním pomocou ultrazvukovej technológie.

Nové ultrazvukové pero AEG na odstraňovanie škvŕn sa dá použiť na tie najrozmanitejšie nehody: od atramentu, čokolády, džemu až po škvrny od červeného vína. Pero produkuje až 48 000 vibrácií za minútu, ktoré prechádzajú dovnútra vlákien a odstraňuje tak aj veľmi odolné škvrny. Je vhodné aj na jemné a citlivé materiály, ako sú hodváb alebo vlna.

Ako napísať recenziu

Je to jednoduché. Postupujte podľa nasledujúcich krokov, a keď sa na vás usmeje šťastie, môžete vyhrať.

  • 1
    Nájdite svoj spotrebič

    Vyhľadajte svoj spotrebič v hornej navigačnej lište. Pri svojom výrobku kliknite na odkaz Napísať recenziu.

  • 2
    Napíšte recenziu

    Povedzte nám, čo si o našom spotrebiči myslíte. Zaujíma nás hlavne vaša spokojnosť s jeho fungovaním alebo v čom sa líši od predchádzajúceho spotrebiča.

Ako vyhľadať model spotrebiča alebo jeho výrobné číslo?

Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) nájdete na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči. Nemôžete nájsť typový štítok? Pozrite sa na návod pre jednotlivé spotrebiče.

Ďakujeme a prajeme vám veľa šťastia! 

Prečítajte si celé pravidlá a podmienky.