APLIKÁCIA MY AEG

APLIKÁCIA MY AEG

Domácnosť budúcnosti už nie je vedeckou fikciou, science fiction, ale skutočnosťou. Naše špičkové spotrebiče s funkciou konektivity vám umožnia prostredníctvom šikovnej aplikácie perfektne ovládať domácnosť. Skontrolujte stav práčky na diaľku, naprogramujte si svoj robotický vysávač na pravidelné automatické vysávanie alebo pošlite rúre nastavenia pre konkrétny recept. Možnosti sú nekonečné.

STIAHNUŤ

INTELIGENTNÁ STAROSTLIVOSŤ

Neuspokojte sa len s praním a sušením bielizne – starajte sa o ňu. Otvorte aplikáciu, jednoducho zvoľte typ tkaniny, farbu a stupeň znečistenia. Aplikácia My AEG vám odporučí optimálny program a automaticky ho odošle do spotrebiča. Skutočne inteligentný spôsob starostlivosti o bielizeň. Využite intuitívneho poradcu pre starostlivosť, vďaka ktorému bude oblečenie vyzerať aj pôsobiť dlhšie ako nové. Prináša kvalifikované odborné ošetrovanie tkanín a odporučí vám vždy ten najlepší program pre vaše oblečenie.

PRISPÔSOBTE SI STAROSTLIVOSŤ NA MIERU VAŠIM POTREBÁM

Vychutnávajte si individuálnu starostlivosť podľa vašich predstáv. Uložte si svoje obľúbené nastavenia vrátane na mieru šitých programov s využitím Poradcu pre starostlivosť a funkcie Moje obľúbené. Užívajte si rýchly prístup k 6 uloženým programom prania a 6 uloženým programom sušenia. Šetrite čas a vybavte často nosenú bielizeň jedným ťuknutím prsta.

Práčky AEG série 9000 s funkciou konektivity využívajú priekopnícku technológiu SoftWater. Eliminuje minerály a nečistoty vo vode, ktoré môžu byť pre tkaniny škodlivé. Vďaka jemnejšiemu prístupu zostane čierna čiernou a odvážne farby nestratia svoju sýtosť a žiarivosť a budú také ako v deň, keď ste si ich kúpili.

So sušičkami AEG série 8000 s funkciou konektivity môžete bez obáv sušiť aj odevy, ktoré doteraz vôbec neprichádzali do úvahy. Naše sušičky s certifikátom Woolmark so vybavené špičkovou technológiou AbsoluteCare®. Svetre si zachovajú svoj tvar a štruktúru a zaručene sa nezrazia.

VŠETKO DOKONALE POD KONTROLOU

Použite aplikáciu My AEG a spustite cyklus prania alebo sušenia alebo skontrolujte aktuálny stav cyklu z akéhokoľvek miesta v vašej domácnosti.

V aplikácii My AEG si zvoľte požadovaný prací cyklus a ťuknite na symbol Wi-Fi. Aktivuje sa tým režim diaľkového spustenia. Počas cyklu aplikácia zobrazuje aktuálny stav na monitorovacej obrazovke a upozorní vás, že sa program skončil. S aplikáciou My AEG budete mať starostlivosť o bielizeň dokonale pod kontrolou.

Použite aplikáciu My AEG a spustite cyklus prania alebo sušenia alebo skontrolujte aktuálny stav cyklu z akéhokoľvek miesta v vašej domácnosti.

SUŠENIE

Pranie je však len jedna polovica rovnice. Správne sušenie je takisto dôležitou súčasťou starostlivosti o oblečenie. Aplikácia My AEG funguje rovnako dobre aj v kombinácii so sušičkou. Využite Poradcu pre starostlivosť a spoľahnite sa na automatickú voľbu programu podľa vašich potrieb. Uložte si obľúbené programy s funkciou Moje obľúbené a ovládajte sušičku na diaľku, nech ste kdekoľvek v domácnosti.

PORADCA PRE ŠTÍTKY STAROSTLIVOSTI

Už si nikdy nemusíte lámať hlavu nad symbolmi na štítkoch. Poradca pre starostlivosť v aplikácii My AEG dokáže pretlmočiť symboly na štítkoch ošetrovania na konkrétny program pre práčku alebo sušičku. Jednoducho zvoľte symboly, ktoré vidíte na štítku, a aplikácia zvolí optimálny program a odošle ho do spotrebiča. Na mieru šitá starostlivosť o bielizeň – pohodlne z vášho chytrého telefónu.

Otázky a odpovede

Máte nejaké otázky ohľadne aplikácie My AEG, našich spotrebičov s funkciou konektivity, alebo potrebujete pomoc pri nastavovaní funkcie konektivity v rámci vašej domácej siete WiFi? Prečítajte si často kladené otázky a odpovede.Chcete začať hneď používať aplikáciu My AEG spolu so svojím spotrebičom s funkciou konektivity? Stiahnite si Náš stručný návod a pripojte sa.

KONTROLNÝ ZOZNAM

  • Apple: telefón alebo tablet. Operačný systém aspoň iOS 8.0 alebo novší.
  • Android: telefón alebo tablet: Operačný systém aspoň Android 4.0.3 alebo novší.
  • Wi-Fi: 802,11 b/g/n @ 2,4 GHz s internetovým pripojením WEP, WPA alebo WPA2 AES/TKIP.
  • Zabezpečte, aby bol signál na mieste inštalácie spotrebiča dostatočne silný.
  • Ak sa spotrebič nachádza ďaleko od WiFi rozvádzača, bude možno potrebné použiť sieťový extender.