Šetrná starostlivosť o vaše oblečenie

Šetrná starostlivosť o vaše oblečenie

UniversalDose

UniversalDose je nová patentovaná unikátna zásuvka vyvinutá na použitie všetkých druhov pracích prostriedkov vrátane kapsúl. Pracie kapsule sa v zásuvke UniversalDose vďaka inovatívnemu systému vodných trysiek rozpustia o 60 % rýchlejšie než pri vkladaní do bubna a k bielizni sa tak dostávajú už úplne rozpustené. UniversalDose tak prináša extra výkon na odstraňovanie škvŕn aj pri nízkych teplotách v priebehu hodinového programu.

Patentovaná zásuvka UniversalDose

Zásuvka UniversalDose je vyvinutá a patentovaná ako účinné riešenie na všetky druhy pracích prostriedkov, tzn. od práškov, gélov až po kapsule. Inovatívny systém vodných trysiek rozpustí pracie prostriedky rýchlejšie a k bielizni sa tak dostanú už v rovnomernej koncentrácii na maximálny čistiaci výkon.

PRÁČKY SO ZÁSUVKOU UNIVERSALDOSE

Universaldose vs. Rozpustenie kapsúl priamo v bubne

Vložiť kapsulu do bubna alebo nechať rozpustiť v zásuvke UniversalDose? Rozdiel je značný. V revolučnej zásuvke UniversalDose sa kapsule rozpúšťajú o 60 % rýchlejšie a bezo zvyškov. Do bubna potom putuje rovnomerne rozpustený prací prostriedok na efektívne pranie aj pri nízkych teplotách.

Zabraňuje nerovnomernej koncentrácii pracieho prostriedku v bubne

UniversalDose sa stará o rozpustenie všetkých druhov pracích prostriedkov, vrátane kapsúl, ešte skôr, než sa dostanú do bubna k bielizni. Koncentrácia pracieho prostriedku je tak vo všetkých častiach bubna rovnaká a k aktívnemu praniu dochádza počas celého trvania hlavného pracieho cyklu.

ĎALŠIE VÝHODY UNIVERSALDOSE

  • Samočistiaca zásuvka

  • Menej hluku pri prietoku vody cez zásuvku

  • Spoľahlivo funguje aj pri nízkom tlaku vody