VŽDY PERFEKTNÝ VÝSLEDOK. BEZ OBÁV.

VŽDY PERFEKTNÝ VÝSLEDOK. BEZ OBÁV.

Hoďte za hlavu starosti s praním a varením. Strážcovia AEG sa o perfektný výsledok postarajú za vás. Bez obáv im môžete zveriť starostlivosť o chúlostivé tkaniny, uskladnenie čerstvých surovín, prípravu prvotriedneho steaku alebo haldu špinavého riadu. Teraz vám navyše pri nákupe spotrebičov časť peňazí vrátime späť.

Registrácia spotrebičov: Starostlivosť o bielizeň       Registrácia spotrebičov: Kuchyne    

TERAZ VÁM VRÁTIME PENIAZE SPÄŤ

Za nákup vybraných domácich spotrebičov vám teraz časť peňazí vrátime späť. Zverte svoje obľúbené odevy strážcom oblečenia od AEG. Môžete sa na ne spoľahnúť v každej situácii a výsledok bude vždy perfektný. Bez obáv.

PERTE A SUŠTE BEZ OBÁV

Kúpte si novú práčku a sušičku AEG a my vám vrátime peniaze späť.

  • Pri vybraných modeloch sušičiek od nás dostanete späť 40 eur, respektíve 60 eur v závislosti od obstarávacej ceny.
  • Pri kúpe zostavy práčky a sušičky vám vrátime dokonca až 80 eur.
  • Pozrite sa na zoznam predajcov, u ktorých akcia prebieha.
  • A nezabudnite si svoj nový spotrebič zaregistrovať v našom formulári.
  • Akcia platí od 1. 10. do 15. 12. 2018 a vzťahuje sa len na vybrané modely.

VYBRANÉ SÉRIE SPOTREBIČOV ZAHRNUTÝCH DO AKCIE

Detailný záber na práčku AEG ÖKOMix
DOKONALÁ OCHRANA KAŽDÉHO VLÁKNA

Práčka AEG s technológiou ÖKOMix

Zistiť viac

Detailní záběr na práčku AEG SoftWater
ŠETRNÁ STAROSTLIVOSŤ AJ O TÚ NAJJEMNEJŠIU BIELIZEŇ

Práčka AEG s technológiou SoftWater

Zistiť viac

Detailní záběr na sušičku AEG AbsoluteCare®
FUNKČNÉ OBLEČENIE. HODVÁB. VLNA? BEZ OBÁV.

Sušička AEG s technológiou AbsoluteCare®

Zistiť viac

NOVÁ ÚROVEŇ STAROSTLIVOSTI O OBLEČENIE

Našim práčkam a sušičkám môžete zveriť akúkoľvek bielizeň. Programy na mieru a inteligentné senzory sa šetrne postarajú o každé vlákno. Upravia čas aj spotrebu vody. Bez obáv.

PREČO SI VYBRAŤ STRÁŽCOV OBLEČENIA OD AEG?

Séria 8000

Sušičky série 8000 majú v rámci celého nášho sortimentu najvyššiu kapacitu, pojmú až 9 kg bielizne.

DOKONALE OBNOVIA ODOLNOSŤ FUNKČNÉHO OBLEČENIA

Dobrá nepremokavá bunda sa pri športe a prechádzkach do prírody zíde každému. Ako ju ale vyprať a vysušiť tak, aby sa nepoškodila jej vodovzdorná úprava? Práčky AEG s programom Outdoor zabezpečia šetrné pranie funkčných materiálov. Sušičky s technológiou AbsoluteCare zase samé nastavia ideálnu teplotu a obnovia vodovzdornú vrstvu. A vy môžete byť bez obáv.

ŠETRNE SA POSTARAJÚ AJ O TÚ NAJJEMNEJŠIU BIELIZEŇ

Ako vyprať a vysušiť jemné a chúlostivé materiály? Práčky AEG s programom Vlna/Hodváb zabezpečia dokonalú ochranu každého vlákna. Sušičky s technológiou AbsoluteCare potom prispôsobia teplotu a pohyb bubna jemným materiálom. A výsledok bude vždy skvelý. Bez obáv.

PRECÍZNE OŠETRIA KAŽDÉ VLÁKNO VÁŠHO SVETRA

V tomto jesennom počasí nie je nič lepšie ako hrejivý sveter. Ako ho vyprať a vysušiť, aby bol stále ako nový? Práčky AEG s programom Vlna/Hodváb dokonale ochránia každé vlákno vášho obľúbeného oblečenia. Sušičky s technológiou AbsoluteCare zase dokážu prispôsobiť teplotu a pohyb bubna každému materiálu. Bez obáv. Už žiadne zrazenie a žiadne žmolky.

S AEG VŽDY NIEČO EXTRA. BEZ OBÁV.

Predlžená záruka na motor alebo celý spotrebič

Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vaše domáce spotrebiče. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí, keď zakúpený výrobok zaregistrujete v našom online formulári.


TERAZ VÁM VRÁTIME PENIAZE SPÄŤ

Pri nákupe vybraných domácich spotrebičov vám teraz časť peňazí vrátime späť. Zverte prípravu jedál strážcom kuchyne od AEG. Môžete sa na ne spoľahnúť v každej situácii a vychutnávať si vždy perfektné výsledky. Bez obáv.

V kuchyni bez obáv

Skladovanie potravín, príprava jedla, umývanie riadu. Pozvite strážcov AEG do svojej kuchyne a užívajte si dokonalú harmóniu a skvelé výsledky deň čo deň.

  • Pri kúpe vybraných modelov kuchynských spotrebičov zaradených do akcie vám vrátime až 80 eur späť v závislosti od ich obstarávacej ceny.
  • A pozor! Finančné bonusy sa sčítavajú.
  • Pozrite sa na zoznam predajcov, u ktorých akcia prebieha.
  • A nezabudnite si svoj nový spotrebič zaregistrovať v našom formulári.
  • Akcia platí od 1. 10. do 15. 12. 2018 u elektropredajcu a do 31. 12. 2018 v kuchynskom štúdiu a vzťahuje sa len na vybrané modely.

VYBRANÉ MODELY SPOTREBIČOV ZAHRNUTÉ DO AKCIE

RARE, MEDIUM ALEBO WELL DONE? BEZ OBÁV.

Súčasťou multifunkčnej parnej rúry je TEPLOTNÁ SONDA, ktorá postráži mieru prepečenia pokrmu a zaistí vždy perfektný výsledok presne podľa vašich predstáv.

PERFEKTNE SI PORADÍ S ODOLNOU ŠPINOU AJ KREHKÝMI SKLOM

Umývačky riadu AEG sa postarajú o riad na tej najvyššej úrovni. Funkcia AIRDRY zabezpečí, že riad bude vždy perfektne suchý a bez škvŕn.

Dokonale sa prispôsobí všetkým vašim potrebám

Technológia FLEXIBRIDGE™ umožňuje prepojiť jednotlivé varné zóny indukčného panela do väčších celkov, a poskytnúť vám tak maximálnu flexibilitu.

DLHODOBO OCHRÁNI ČERSTVOSŤ AJ CHUŤ POTRAVÍN

V chladničkách s mrazničkou AEG je o potraviny perfektne postarané. Napríklad systém CUSTOMFLEX® umožňuje variabilné rozmiestnenie priehradiek na dvierkach, takže sa vždy prispôsobí vašim aktuálnym potrebám.

DOKONALE PREPEČIE ZVNÚTRA AJ ZVONKA

Sporák s funkciou STEAMBAKE pridá do pečenia správnu dávku pary, aby bolo pečivo nadýchanejšie a kôrka chrumkavejšia.

VÍNO AKO V BAVLNKE

Domáce vínotéky AEG poskytnú vínu profesionálnu starostlivosť. Zaistia optimálnu teplotu skladovania a zabránia vysychaniu korku. Elegantný dizajn skvele zapadne do vašej kuchyne.

Strážcovia vašej kuchyne

So spotrebičmi AEG Mastery budete sebavedome vládnuť vo svojej kuchyni. Najvyspelejšie funkcie vám pomôžu pozdvihnúť vaše kuchárske umenie na vyššiu úroveň. Výsledok bude vždy perfektný. Bez obáv.

PREČO SI VYBRAŤ STRÁŽCOV VAŠEJ KUCHYNE OD AEG?

Presne podľa vašich predstáv

Šťavnatý a perfektne prepečený losos? S parnou rúrou AEG sa podarí bez obáv. Filety ochuťte obľúbeným korením. Teplotnú sondu nastavte na 59 °C a zvoľte program Horúci vzduch s parou. Rúra vás sama upozorní, že je jedlo hotové. A presne podľa vašich očakávaní.

Vždy perfektný výsledok

Prepečené, šťavnaté kura s chrumkavou kožou? S parnou rúrou AEG a funkciou Podporované varenie nemusíte mať žiadne obavy. Zadajte hmotnosť kurčaťa a do zásobníka nalejte vodu. Rúra sa o všetko postará za vás. Výsledok je vždy výnimočný.

Prispôsobí sa vašim potrebám

Chcete variť v niekoľkých hrncoch a panviciach naraz šikovne a efektívne? Stačí mať indukčný varný panel s funkciou FlexiBridgeTM. Umožní vám rôzne kombinovať a spájať varné zóny. Bez obáv. Na prípravu steaku aj zeleniny vám perfektne poslúži náš gril plancha. Navarené za pár minút.

S AEG VŽDY NIEČO EXTRA. BEZ OBÁV.

Predĺžená záruka na celý spotrebič

Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na váš nový kuchynský spotrebič AEG. Pri vybraných modeloch teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič.

Stačí, keď si zakúpený výrobok zaregistrujete v našom online formulári.