VŽDY PERFEKTNÝ VÝSLEDOK. BEZ OBÁV.

VŽDY PERFEKTNÝ VÝSLEDOK. BEZ OBÁV.

Naši strážcovia oblečenia perfektne vyperú a vysušia aj vlnené svetre, hodvábne blúzky alebo funkčné oblečenie. Ak ste si v rámci akcie kúpili vybrané modely práčok a sušičiek, môžete od nás získať až 100 eur späť. Stačí si svoj nový spotrebič zaregistrovať.

Registrácia spotrebičov pre starostlivosť o bielizeň

Peniaze späť za nákup novej sušičky alebo zostavy sušičky s práčkou

Do piatka 12. 4. 2019 ste si mohli kúpiť vybrané modely sušičiek alebo zostavy sušičky a práčky s cenovým zvýhodnením až 100 €. Ako získate peniaze späť?

  • Nový spotrebič alebo zostavu spotrebičov si musíte do 14 dní od nákupu zaregistrovať na www.aeg.sk/bezobav.
  • Po overení registračných údajov vám do 30 dní poukážeme príslušnú čiastku na váš bankový účet.

NOVÁ ÚROVEŇ STAROSTLIVOSTI O OBLEČENIE

Našim práčkam a sušičkám môžete zveriť akúkoľvek bielizeň. Programy na mieru a inteligentné senzory sa šetrne postarajú o každé vlákno. Upravia čas aj spotrebu vody. Bez obáv.

PREČO SI VYBRAŤ STRÁŽCOV OBLEČENIA OD AEG?

Séria 8000

Sušičky série 8000 majú v rámci celého nášho sortimentu najvyššiu kapacitu, pojmú až 9 kg bielizne.

DOKONALE OBNOVIA ODOLNOSŤ FUNKČNÉHO OBLEČENIA

Dobrá nepremokavá bunda sa pri športe a prechádzkach do prírody zíde každému. Ako ju ale vyprať a vysušiť tak, aby sa nepoškodila jej vodovzdorná úprava? Práčky AEG s programom Outdoor zabezpečia šetrné pranie funkčných materiálov. Sušičky s technológiou AbsoluteCare zase samé nastavia ideálnu teplotu a obnovia vodovzdornú vrstvu. A vy môžete byť bez obáv.

ŠETRNE SA POSTARAJÚ AJ O TÚ NAJJEMNEJŠIU BIELIZEŇ

Ako vyprať a vysušiť jemné a chúlostivé materiály? Práčky AEG s programom Vlna/Hodváb zabezpečia dokonalú ochranu každého vlákna. Sušičky s technológiou AbsoluteCare potom prispôsobia teplotu a pohyb bubna jemným materiálom. A výsledok bude vždy skvelý. Bez obáv.

PRECÍZNE OŠETRIA KAŽDÉ VLÁKNO VÁŠHO SVETRA

V tomto jesennom počasí nie je nič lepšie ako hrejivý sveter. Ako ho vyprať a vysušiť, aby bol stále ako nový? Práčky AEG s programom Vlna/Hodváb dokonale ochránia každé vlákno vášho obľúbeného oblečenia. Sušičky s technológiou AbsoluteCare zase dokážu prispôsobiť teplotu a pohyb bubna každému materiálu. Bez obáv. Už žiadne zrazenie a žiadne žmolky.

S AEG VŽDY NIEČO EXTRA. BEZ OBÁV.

Predlžená záruka na motor alebo celý spotrebič

Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vaše domáce spotrebiče. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí, keď zakúpený výrobok zaregistrujete v našom online formulári.