VŽDY PERFEKTNÝ VÝSLEDOK. BEZ OBÁV.

VŽDY PERFEKTNÝ VÝSLEDOK. BEZ OBÁV.

Strážcovia od AEG sa vždy perfektne postarajú o chúlostivé tkaniny. Nakúpili ste si vybrané modely v akcii? Aby ste získali z nákupu peniaze späť, musíte si svoje nové spotrebiče zaregistrovať.

Registrácia spotrebičov pre starostlivosť o bielizeň

TERAZ VÁM VRÁTIME PENIAZE SPÄŤ

Teraz je ideálny čas na obstaranie novej sušičky, alebo dokonca celého setu s práčkou. Do akcie sme zahrnuli väčšinu modelov, aby ste mali z čoho vyberať. Až do 12. 4. 2019 tak môžete nakupovať s cenovým zvýhodnením.

Peniaze späť za nákup novej sušičky alebo zostavy sušičky s práčkou

Využite našu výhodnú ponuku a kúpte si špičkové spotrebiče AEG, ktorým môžete bez obáv zveriť akúkoľvek bielizeň. Perfektne sa postarajú aj o svetre, blúzky alebo športové oblečenie, aby vám vydržali čo najdlhšie v skvelej kondícii a plne funkčné.

  • Za nákup vybraných modelov sušičiek alebo zostavy sušičky s práčkou vám vrátime až 100 eur späť.
  • Svoj nový spotrebič alebo zostavu si musíte do 14 dní od nákupu zaregistrovať na www.aeg.sk/bezobav.
  • Po overení registračných údajov vám do 30 dní poukážeme príslušnú čiastku na váš bankový účet.
  • Akcia trvá od 18. 2. do 12. 4. 2019 a platí len u vybraných predajcov.

NOVÁ ÚROVEŇ STAROSTLIVOSTI O OBLEČENIE

Našim práčkam a sušičkám môžete zveriť akúkoľvek bielizeň. Programy na mieru a inteligentné senzory sa šetrne postarajú o každé vlákno. Upravia čas aj spotrebu vody. Bez obáv.

PREČO SI VYBRAŤ STRÁŽCOV OBLEČENIA OD AEG?

Séria 8000

Sušičky série 8000 majú v rámci celého nášho sortimentu najvyššiu kapacitu, pojmú až 9 kg bielizne.

DOKONALE OBNOVIA ODOLNOSŤ FUNKČNÉHO OBLEČENIA

Dobrá nepremokavá bunda sa pri športe a prechádzkach do prírody zíde každému. Ako ju ale vyprať a vysušiť tak, aby sa nepoškodila jej vodovzdorná úprava? Práčky AEG s programom Outdoor zabezpečia šetrné pranie funkčných materiálov. Sušičky s technológiou AbsoluteCare zase samé nastavia ideálnu teplotu a obnovia vodovzdornú vrstvu. A vy môžete byť bez obáv.

ŠETRNE SA POSTARAJÚ AJ O TÚ NAJJEMNEJŠIU BIELIZEŇ

Ako vyprať a vysušiť jemné a chúlostivé materiály? Práčky AEG s programom Vlna/Hodváb zabezpečia dokonalú ochranu každého vlákna. Sušičky s technológiou AbsoluteCare potom prispôsobia teplotu a pohyb bubna jemným materiálom. A výsledok bude vždy skvelý. Bez obáv.

PRECÍZNE OŠETRIA KAŽDÉ VLÁKNO VÁŠHO SVETRA

V tomto jesennom počasí nie je nič lepšie ako hrejivý sveter. Ako ho vyprať a vysušiť, aby bol stále ako nový? Práčky AEG s programom Vlna/Hodváb dokonale ochránia každé vlákno vášho obľúbeného oblečenia. Sušičky s technológiou AbsoluteCare zase dokážu prispôsobiť teplotu a pohyb bubna každému materiálu. Bez obáv. Už žiadne zrazenie a žiadne žmolky.

S AEG VŽDY NIEČO EXTRA. BEZ OBÁV.

Predlžená záruka na motor alebo celý spotrebič

Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vaše domáce spotrebiče. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí, keď zakúpený výrobok zaregistrujete v našom online formulári.