Zbavte sa stereotypov v starostlivosti o bielizeň

ZÍSKAJTE PENIAZE SPÄŤ ZA NÁKUP NOVÝCH SPOTREBIČOV

Ak ste si kúpili sušičku, práčku kombinovanú so sušičkou alebo set práčky a sušičky v akcii cashback, nezabudnite svoj nákup do 14 dní zaregistrovať, aby sme vám mohli poslať príslušnú čiastku späť.

Vyperú a usušia každý materiál

Naše práčky a sušičky sa šetrne postarajú o všetku vašu bielizeň, vrátane chúlostivých materiálov, ako je vlna alebo hodváb. Zveriť im môžete aj outdoorové oblečenie a naše špeciálne programy obnovia ich funkčné vlastnosti. Parný program vám zase ušetrí čas pri žehlení. Práčky a sušičky AEG sú skrátka nadupané technológiami pre perfektné výsledky za menej času a s nižšou spotrebou.

 • Zaregistrujte svoj nákup do 14 dní na https://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.sk/. Na registráciuje nutné doložiť sériové číslo spotrebiča a sken faktúry (nie zálohovú faktúru).
 • Do 30 dní od schválenia registrácie pošleme príslušnú čiastku na váš bankový účet.
 • Akcia prebiehala do 15. 4. 2021 u vybraných predajcov.
Úplné pravidlá a registrácia

Až 200 EUR za set sušičky a práčky

Ak máte dostatok miesta, práčky a sušičky AEG tvoria dokonalý pár. Vašej bielizni poskytnú tú najlepšiu starostlivosť, aby vám dlho vydržala v skvelej kondícii. Vlnené svetre, hodvábne blúzky alebo páperové bundy, nie je oblečenie, ktoré by nezvládli šetrne vyprať a usušiť. Za nákup setu práčky a sušičky v akcii získate peniaze späť:

 • 120 EUR za set s obstarávacou cenou do 1 150 EUR
 • 150 EUR za set v cene od 1 151 EUR do 1 500 EUR
 • 200 EUR za set v hodnote nad 1 501 EUR

120 eur späť za kombinovaný spotrebič

Či už je dôvodom miesto alebo peniaze, s práčkou kombinovanou so sušičkou nepochybíte. Technológia DualSense prispôsobí teplotu a pohyb bubna rôznym tkanivám a upraví dĺžku pracieho cyklu. Parný program znižuje pokrčenie bielizne a tým uľahčuje žehlenie. Program NonStop 60 Minute vyperie a usuší váš obľúbený outfit už za hodinu.

Akčné modely: L9WBA61BC, L9WBC61B, L9WBE49W

60 EUR za kombinovaný spotrebič

Prevratné technológie ÖKOKombi a SensiDry® prispôsobia cyklus rôznym tkanivám. Tepelné čerpadlo kontroluje teploty a pohyby bubna pre rovnomerné pranie a sušenie všetkej vašej bielizne. Vďaka tomu ušetríte až 40 % energie a vody pri každom spotrebiči.
Akčné modely: L7WBE69S, L7WBG47W, L8WBC61SC, L8WBE68SI

120 EUR späť za sušičku

Sušičky AEG usuší spoľahlivo akýkoľvek materiál, či už je to vlna, hodváb alebo softshell. Systém FiberPro s technológiou 3DScan deteguje vlhkosť do hĺbky vlákien pre šetrné a dôkladné sušenie. Spolu s programami na mieru a technológiou AbsolutCare® sa sušičky AEG spoľahlivo postarajú o skvelý výsledok a ochránia vašu bielizeň pred poškodením.

Akčné modely: T9DBE69SC, T9DBC68SC, T8DEC68SC, T8DEE68SC, T8DBG68SC

80 EUR späť za sušičku

Sušičky AEG s technológiou ProSense® používajú pokročilé snímače vlhkosti a teploty a podľa toho upravujú dĺžku sušenia a spotreby energie. Ohľaduplne sa tým starajú o vaše oblečenie, ktoré tak radi nosíte každý deň.

Akčné modely: T8DSE68SC, T8DBE68SC, T8DBG68WC, T8DFE68SC, T8DBK68WCT8DBE48SC

60 EUR späť za sušičku

Sušenie pri nízkych teplotách je šetrnejšie ku tkanivám a znižuje spotrebu energie. Sušičky AEG s technológiou SensiDry® upravujú teplotu sušenia podľa aktuálnej vlhkosti. Vaše oblečenie tak nie je zbytočne vystavené vysokým teplotám, ktoré poškodzujú vlákna. Vylepšený dizajn s upravenou cirkuláciou vzduchu navyše prispieva k rýchlejšiemu a účinnejšiemu sušeniu, než je u iných sušičiek s tepelným čerpadlom bežné.

Akčné modely: T8DBG48WC, T8DEE48SC, T8DEG48SC

 • DualSense®

  Technológia DualSense® prispôsobí teplotu a pohyb bubna rôznym tkanivám a upraví dĺžku pracieho cyklu.

 • SensiDry®

  Tepelné čerpadlo ÖKOKombi s technológiou SensiDry® využíva prefesionálních znalostí tkanín pre tie najúčinnejšie a najúspornejšie programy. Vďaka tomu ušetríte až 40% energie a vody.

 • AbsoluteCare®

  Systém AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Obnovuje odolnosť športových odevov a jemne sa stará o vaše svetre.

 • ProSense®

  Vďaka technológii ProSense® sušička bielizeň najprv zváži a potom prispôsobí čas sušenia a spotrebu energie vloženému množstvu oblečenia. Tým nielen chráni vaše obľúbené odevy, ale zároveň šetrí aj váš čas a energiu.

 • FiberPro

  Systém FiberPro s technológiou 3DScan detekuje pomocou najpokročilejších senzorov vlhkosť do hĺbky vlákien. Výsledkom je dôkladne a šetrne usušené prádlo. Môžete tak sušiť vlnu, hodváb, tričká, nohavice, a dokonca aj funkčné vodeodolné zimné bundy. Výnimočne precízne sušenie.

 • ÖKOMix®

  Technológia ÖKOMix® zaručuje najrovnomernejšie pranie a sušenie naraz. Narozdiel od iných spotrebičov naše technológie zmieša prací prostriedok a aviváž s vodou skôr, než sa dostanú do bubna k bielizni. Všetko je tak dobre rozpustené a aktivované pre perfektný výsledok.

Darček navyše za recenziu

 1. Zaregistrujte svoj nový spotrebič na https://www.aeg.sk/mypages/register-a-product/. Získate prístup k užitočným návodom, dokumentom, servisným a poradenským službám.
 2. Dva týždne po registrácii dostanete výzvu na napísanie recenzie.
 3. Vyplňte, prosím, formulár a podeľte sa s ostatnými o vaše skúsenosti.
 4. Každý týždeň vyžrebujeme jedného z vás, ktorý získa jeden darček podľa vlastného výberu z možností: kôš do sušičky, spojovací diel k práčke a sušičke, ultrazvukové pero na škvrny, vrecko na jemnú bielizeň, odmasťovač práčok alebo čistiaci prostriedok na práčku alebo umývačku 3 v 1.