Ako prať prikrývky a páperové bundy

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 8:53

Ak sa dobre postaráte o svoje perie, perie sa dobre postará sa o vás. Pridanie špeciálnych guľôčiek do bubna sušičiek zabráni zhlukovaniu peria po okrajoch bundy. Takže môžete zostať vždy v teple a suchu.


1. Pri sušení peria používajte nízke teploty

Uistite sa, že ste páperové oblečenie prali na jemnom cykle a nastavili ste práčku na jeden ďalší cyklu plákania, aby sa odstránili všetky stopy čistiaceho prostriedku.


2. Sušenie vankúšov, paplónov a búnd v sučičke

Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite program na vlnu. Ak vaša sušička nemá program vlny, vyberte dlhý cyklus pri strednej teplote a pomocou sušiacich guľôčiek zabezpečíte, že bude všetko vyjde jemné, nadýchané a voňavé. Nevyberajte oblečenie zo sušičky, kým nebude 100% suché.


3. Chráňte povrch páperových búnd

Páperové oblečenie perte oddelene od ostatných odevov, s prázdnymi vreckami, uzavretými suchými zipsami a zipsami, aby nedošlo k poškodeniu povrchového materiálu.


Technológia 3DScan. Presné sušenie.

Zažite komplexný výkon sušenia s jedinečnou technológiou AEG 3DScan. Číta vlhkosť hlboko vo vnútri odevov a pomocou senzorov zisťuje vlhkosť 5 centimetrov hlboko do oblečenia. Keď tradičné sušičky indikujú, že je bunda suchá, 3DScan pokračuje, kým sa dokonca ani hrubé viacvrstvové odevy nevysušia presne - nevyžaduje žiadne ďalšie sušenie na vzduchu. Vďaka tomu si bunda udržuje svoj vzhľad a poskytuje až o 30% vyššiu tepelnú izoláciu v porovnaní s rovnakou bundou sušenou na vzduchu.