Nedávno nainštalovaná práčka sa nespustí

Naposledy aktualizovaný 30.7.2020 8:40

Otázka

Nedávno nainštalovaná práčka sa nespustí

Vzťahuje sa k

  • práčka 

Riešeniev

Studená voda

Ak je práčka úplne nová a bola ponechaná pri studených teplotách (pod 10–15 stupňov Celzia), môžu sa pri prvom spustení vyskytnúť problémy. Nechajte práčku postáť niekoľko hodín, aby sa ohriala a mala by začať pracovať.

Satie

  • Ak je spotrebič úplne nový a zastaví sa po krátkom čase, môže byť v spotrebiči vákuum alebo satie. Počas prepravy môže napr. guľka Eco (ventil uzatvárajúci prívod čerpadla) vyskočiť hore a následne nespadne na svoje miesto. Aby ste vyriešili tento problém, vypnite spotrebič, vyberte filter na vlákna a opäť ho založte. Pridajte pribl. 2 litre vody priamo do bubna a zatvorte dvierka. Spustite spotrebič s novým pracím cyklom.

Ak hore uvedené návrhy nevyriešia problém, kontaktujte autorizované servisné stredisko.


Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena servisu. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. Túto službu poskytujeme pre práčky, sušičky, varné panely, umývačky riadu, chladničky, vstavané kávovary, sporáky, odsávače, rúry a vstavené mikrovlnné rúry.