Odsávač pár nezačne pracovať

Naposledy aktualizovaný 2.12.2019 9:42

Ak nefungujú LED kontrolky/osvetlenia, najprv skontrolujte sieťové napájanie. Problém môže byť spôsobený zástrčkou, zásuvkou alebo elektrickým obvodom.

Ak je odsávač pár zapojený do zásuvky, pokúste sa do tejto zásuvky zapojiť malý spotrebič (napr. lampu alebo sviečku), aby ste skontrolovali, či spotrebič funguje. Ak nefunguje, mohlo by ísť o problém týkajúci sa elektriny špecifický pre zásuvku. Skontrolujte okruhový spínač alebo poistky.

Ak funguje napájanie, resetujte spotrebič tým, že ho odpojíte alebo vyberiete zástrčku zo sieťovej zásuvky. Potom počkajte 30 sekúnd a zasuňte zástrčku späť/obnovte napájanie odsávača pár.

Ak to nevyrieši problém, kontaktujte autorizované servisné stredisko.


Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena servisu. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. Túto službu poskytujeme pre práčky, sušičky, varné panely, umývačky riadu, chladničky, vstavané kávovary, sporáky, odsávače, rúry a vstavené mikrovlnné rúry.