Váš sprievodca príslušenstvom pre vysávače

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 9:41

Zaujímalo vás niekedy, k čomu sú všetky tie kefy dodávané s vysávačom? Pozdravte svojich nových najlepších priateľov, pretože sú navrhnutí tak, aby uľahčili prácu pri mnohých bežných upratovacích úlohách v domácnosti.Nástroj AEG 3 v 1

Niektoré z našich vysávačov sú dodávané s jediným kusom príslušenstva. Ale neznepokojujte sa - je to švajčiarsky nôž príslušenstva vysávačov. Môže sa pochváliť tromi nástrojmi v jednom - nástrojom na prach, škárovou hubicou a dokonca sa dá zložiť do textilného nástroja. Poskytuje vám všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby bol váš domov dokonale čistý. Pozrime sa naň spolu bližšie.


Prachový nástroj

Začnime nástrojom na prach. Vďaka mäkkým štetinám je ideálny na odstránenie prachu z parapetov, tienidiel, obkladových dosiek atď. Môžete ho tiež použiť na vysávanie prachu z nábytku a iných predmetov, ktoré sa ľahko poškriabú.


Škárový nástroj

Ako ste si možno domysleli z názvu, škárový nástroj je navrhnutý tak, aby sa dostal do tesných medzier, kde iné nástavce jednoducho nemôžu dosiahnuť. Je ideálny na čistenie v rohoch, okolo radiátorov a dokonca aj medzi pohovkami.


Látkový nástroj

Tkaninový nástroj pomôže vášmu čalúneniu, aby vyzeralo ako nové. So vstavaným plyšovým pásom zdvihne prach, nečistoty a chĺpky zo všetkých textilných povrchov.