Upratovanie po svojom miláčikovi - alebo ako sa zbaviť zvieracích chlpov

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 9:50

Milujeme domáce zvieratá. Nič sa nevyrovná oddanosti najlepšieho kamaráta človeka - jediným problémom je neustále upratovanie všadeprítomných psích chlpov. Ak máte podlahy svetlej farby a plemeno, ktoré pĺzne, problém sa znásobuje. Existujú nějaké jednoduché triky na efektívne odstránenie zviracej srsti? 


Príslušenstvo na odstránenie zvieracích chlpov

Pri vysávání zvieraích chlpov ide predovšetkým o nástavce. Použitie bežnej podlahovej hubice vášho vysávača neprináša požadované výsledky - najmä na miestach, ako sú pohovky a ťažko prístupné oblasti.


1. Mini Turbo hubica

Výkonná rotačná hubica s kefovacím valčekom pre maximálne zachytávanie chĺpkov a vlákien pre domáce zvieratá. Navrhnuté pre ťažko vysávané povrchy, ako sú schody, nábytok a autosedačky.


2. Hubica s plyšovými lištami

Plyšová dýza bola navrhnutá tak, aby efektívne odstraňovala chlpy domácich miláčikov zo všetkého textilného nábytku.Trik s obrúskami pre sušičky

Nemáte po ruke vysávač? Zachránia vás obrúsky do sušičky - odstránia zvieracie chlpy z akéhokoľvek povrchu. Nevyčistia celý váš dom, ale keď ste pod tlakom, sú fantastickí. Statická elektrina pomáha obrúskom priťahovať chlpy domácich miláčikov. Očistite si oblečenie, stoličku, stolovú dosku za pár sekúnd. Ako kúzlo.

Kúpte teraz