O AEG

Našou kolískou je Berlín

Náš zmysel pre inovácie vychádza už z nášho rodiska. Dynamické mesto plné rôznych kultúr, snov a nápadov. Nehovoriac o jeho architektúre, kreativite a sofistikovanej pohode, ale aj dravosti jeho obyvateľov. Odtiaľ pochádza duch AEG a ten nás vedie vo všetkom, čo robíme. Pretože tým, že sa dívame do budúcnosti, zároveň oslavujeme našu minulosť.

Skvelé nie je dosť dobré

Sme vedúcou značkou preto, že prekonávame konvencie a vytvárame inovácie, ktoré idú nad rámec toho, čo od domácich spotrebičov očakávate. S inováciami, ako je napríklad technológia ProSteam® znižujúcimi spotrebu vody o 96 %, chceme posúvať hranice dosiahnuteľného a vytvárať inteligentné riešenia, ktoré reagujú na váš životný štýl. A vždy spájame udržateľnosť s krásou a bezkonkurenčným výkonom, aby ste nemuseli robiť kompromisy.

Nová definícia lepšej budúcnosti

Neúnavne vyvíjame lepšie udržateľné riešenia, aby ste nikdy nemuseli robiť kompromisy. Presadzujeme zmeny vytváraním inovácií, ktoré minimalizujú vplyv na životné prostredie a umožňujú nové, udržateľnejšie správanie. Preto keď sa rozhodnete pre AEG, rozhodli ste sa v prospech životného prostredia.

Chuť zajtrajška

Naše riešenia vám pomôžu rozšíriť vaše kulinárske schopnosti a objaviť ďalšiu dimenziu chutí. Vďaka inováciám, ako je napríklad varný panel SensePro, môžete nielen variť s presnosťou, ktorá pomáha zachovať živiny, štruktúru a chuť surovín, ale aj šetriť energiu. A keď upracete zo stola, nemusíte sa prácne ohýbať k umývačke – naša technológia ComfortLift® povyšuje umývanie riadu na úplne novú úroveň a zdvíha kôš do výšky na rýchle a pohodlné plnenie.

Udržateľná móda

Vieme, že šaty robia človeka. Preto sa naše inovatívne práčky a sušičky starajú o váš šatník a pomáhajú udržať oblečenie dlhšie ako nové a pritom ohľaduplne k životnému prostrediu. Náš systém AbsoluteCare® pomáha zachovať a obnoviť nepremokavosť materiálov, takže vaše outdoorové oblečenie vás udrží v suchu a bude vždy vyzerať čo najlepšie, zatiaľ čo technológia 3D Scan prenikne do hĺbky vlákien, aby sa aj oblečenie s viacerými vrstvami sušilo iba nevyhnutne dlhý čas.