Vitajte v inteligentnej domácnosti AEG

S inteligentnými spotrebičmi AEG vás budú každodenné povinnosti baviť. Dosiahnete s nimi lepšie výsledky jednoducho a bez námahy, či už ide o umývanie riadu, starostlivosť o bielizeň alebo varenie. Objavte naše spotrebiče s konektivitou - objavte bezstarostnú a inteligentnejšiu domácnosť.

Prečítajte si viac

Inteligentne prepojená domácnosť

Spotrebiče s konektivitou spríjemní každodenné úlohy a zvýši vaše pohodlie. Dosiahnete s nimi lepšie výsledky jednoducho a bez námahy, či už ide o umývanie riadu, starostlivosť o bielizeň alebo varenie. Pre ešte lepšie využitie konektivity sme sa spojili so značkou Google.

Objavte naše spotrebiče s konektivitou pre bezstarostnú a inteligentnejšiu domácnosť.

Kategórie

Kuchyňa

Pripojte svoje spotrebiče AEG k aplikácii AEG a vychutnajte si lepší zážitok z varenia. Využite funkcie diaľkového ovládania rúr, varných dosiek, chladniček a umývačiek riadu. S aplikáciou posuniete svoju kuchyňu na vyššiu úroveň.

Starostlivosť o bielizeň

Prepojte svoju práčku a sušičku s aplikáciou AEG a prispôsobte si starostlivosť o svoje oblečenie na mieru. V aplikácii máte neustále k dispozícii všetky naše odborné znalosti a doporučenia v oblasti starostlivosti o bielizeň. Prispôsobíte si v nej na diaľku programy, získate odporúčanie na pracie cykly a dostanete upozornenie, keď bude bielizeň vypraná alebo vysušená.

Užite si individuálnu starostlivosť o bielizeň na dosah ruky.


AEG Kitchen app on phone

Zážitok z inteligentnej kuchyne

Pripojte svoje spotrebiče AEG k aplikácii AEG a doprajte si väčší zážitok z varenia. Využite funkcie diaľkového ovládania rúr, varných dosiek, chladniček a umývačiek riadu. S aplikáciou posuniete svoju kuchyňu na vyššiu úroveň.

Stiahnuť v App Store ›
Stiahnuť v Google Play ›

Rúry s konektivitou

APLIKÁCIA AEG PRE RÚRY

Získajte plnú kontrolu nad prípravou jedla pomocou aplikácie. Ovládajte rúru hlasom alebo nastavte teplotu a čas pečenia na diaľku.

Varné panely s konektivitou

APLIKÁCIA AEG PRE VARNÉ PANELY

Stiahnite si aplikáciu AEG, varte s istotou a posuňte svoje kulinárske schopnosti na ďalšiu úroveň. S aplikáciou môžete ovládať odsávač pár integrovaný vo varnom paneli, dostávať upozornenia, že je čas vymeniť jeho filter alebo získať tipy na úsporu energie.

Umývačky riadu s konektivitou

APLIKÁCIA AEG PRE UMÝVAČKY RIADU 

Objavte úspornejší spôsob používania umývačky riadu. Aplikácia vám pomôže s nastavením programu a tým šetriť energiu a vodu. Spoločne s ňou vyberiete správny program podľa množstva riadu, času a úrovne znečistenia. Získate aj rady na údržbu, vďaka ktorým bude vaša umývačka v perfektnom stave. Ak zadáte, koľko umývacích tabliet máte na zásobu, upozorní vás, že je potrebné ich doplniť.

Chladničky s mrazničkou s konektivitou

APLIKÁCIA AEG PRE CHLADNIČKY

Vyberte si chladničku s mrazničkou s konektivitou a nastavujte teplotu pohodlne na diaľku. Získate aj upozornenie na nutnú údržbu alebo keď zostanú dvere otvorené. Aplikácia vám tak pomôže znížiť plytvanie potravinami.

Spotrebiče s konektivitou

Je vaše kulinárske umenie pripravené na ďalší krok? Pečenie, praženie a dusenie v pare sú profesionálne techniky varenia, ktoré boli doposiaľ výsadou reštaurácií.
  • Intuitívne
  • Teplotná sonda
  • Steamify®
Umývačka 9000 ComfortLift® umývačka plynulo zdvihne spodný kôš nahor a umožní vám tak pohodlne a ergonomicky vkladať aj vykladať riad.
  • Funkcia AirDry
  • SoftGrips
  • ComfortLift

Hlasové ovládanie spotrebiča

Užite si bezdotykové ovládanie spotrebiča AEG pomocou služby Google Assistant.

* Google, Google Home a Nest Audio sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi, elektrické pripojenie, účet Google a kompatibilné mobilné zariadenie. Minimálne požiadavky na operačný systém sú k dispozícii na adrese g.co/home/req.

Starostlivost o bielizeň na dosah ruky

Prepojte svoje spotrebiče s aplikáciou AEG a užite si inteligentnejšie pranie bez zbytočnej námahy. Prispôsobte si nastavenia, upravte si programy na mieru a naučte práčku, ako sa prispôsobiť vášmu životnému štýlu. To všetko vo vašom inteligentnom telefóne.

Stiahnuť v App Store ›

Stiahnuť v Google Play ›

Zážitok z prania bielizne na mieru

INTELIGENTNÝ PORADCA

Náš poradca v aplikácii AEG vám podľa vašej pracej rutiny navrhne, ako pranie zlepšiť. Práčka sleduje vaše zvyky, posiela vám tipy na ešte lepšie výsledky prania a umožňuje aktualizovať nastavenia cyklov iba dotykom v telefóne!

JEDNODUCHÝ VÝBER NA INDIVIDUÁLNU STAROSTLIVOSŤ

PERSONALIZÁCIA

Inovatívna funkcia umožňuje uložiť na ovládacom paneli spotrebiča až tri predvoľby vašich individuálnych programov. Môžete si vybrať zo širokej ponuky špecializovaných cyklov alebo si niektorý z nich jednoducho prispôsobiť. To všetko vo vašom inteligentnom telefóne.

DOPRAJTE SI BEZPROBLÉMOVÉ PRANIE A SUŠENIE

SYNCDRY

Vyberte prací program a SyncDry automaticky zvolí správny program sušenia a nastaví čas pre práčku aj sušičku. Po skončení prania stačí preniesť bielizeň do sušičky a spustiť ju.

OVLÁDAJTE SPOTREBIČ SVOJÍM HLASOM

HLASOVÉ OVLÁDANIE

Na dosiahnutie čistej bielizne stačí pár slov. Vďaka spojeniu aplikácie AEG a Googlu môžete ovládať svoje spotrebiče hlasom. Či už chcete pranie spustiť, zastaviť, pozastaviť alebo nastaviť teplotu, stačí povedať "OK Google" a svoje želanie.

Spotrebiče s konektivitou

Skvelé výsledky prania za menej než hodinu s programom PowerCare. Program navrhnutý na každodenné pranie. Zmiešanú náplň bielizne dôkladne vyperie len za 59 minút. Vďaka našej technológii predmiešania pracieho prostriedku je účinný aj pri praní na nižšej teplote. Pre špičkovú starostlivosť s nižšou spotrebou energie.
Vyzerať každý deň upravene by nemalo byť náročné. Naša technológia ProSteam® znižuje pokrčenie oblečenia až o jednu tretinu. Menej časté pranie a žehlenie navyše prospieva k nižšiemu opotrebovaniu materiálov. Vaše oblečenie tak bude vyzerať perfektne každý deň.
Technológia 3DScan deteguje vlhkosť na povrchu aj vnútri oblečenia a suší presne a šetrne. Bezpečne vysuší vlnu, hodváb, outdoorové oblečenie, košele, nohavice a dokonca aj páperové bundy. Zažite dokonalé sušenie.

* Google, Google Home a Nest Audio sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi, elektrické pripojenie, účet Google a kompatibilné mobilné zariadenie. Minimálne požiadavky na operačný systém sú k dispozícii na adrese g.co/home/req.