Registrujte spotrebič, napíšte recenziu a vyhrajte

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny.

Zistiť viac
  • {{ errorText }}

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu.

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

Funguje spotrebič podľa vašich očakávaní?

Čo si myslíte o celkovom vzhľade vášho spotrebiča?

Popísali by ste kvalitu vášho spotrebiča?

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by mali byť zamerané predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúcu sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzia prejde schválením ešte pred zverejnením na tomto webe. Ďalšie informácie nájdete v našich pravidlách pre recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Zaregistrujte sa do MyAEG a získajte 10 % zľavu na ďalší nákup

Ako napísať recenziu

Dajte vedieť nám aj ostatným zákazníkom, ako ste spokojní s našimi spotrebičmi. Ohodnoťte ich z hľadiska výkonu, ponuky funkcií a obsluhy a napíšte, či spotrebič splnil vaše očakávania.

Potvrdenie recenzie

Po vyplnení recenzie vám pošleme e-mail s potvrdením, ktoré musíte odsúhlasiť. Skontrolujte si, prosím, aj nevyžiadanú poštu. Ak tento krok vynecháte, recenzia sa neuloží a vaše hodnotenie sa medzi ostatnými neobjaví.

Prijatie recenzie

Po overení pravosti vašej e-mailovej adresy majú naši administrátori 72 hodín, aby recenziu spracovali a zverejnili. Môžete si byť istí, že do recenzií nezasahujeme, nemeníme ich obsah ani ich nijako neupravujeme.