KOMBINOVANÉ CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU

Vyberte si kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá bude zodpovedať vášmu životnému štýlu a vašim potrebám. Môžete si vybrať medzi väčšou chladiacou časťou alebo naopak objemnejšou mrazničkou.

Naše energeticky najúspornejšie chladničky a mrazničky

Chladničky a mrazničky EcoLine sú naše energeticky najúčinnejšie modely. Unikátny vnútorný priestor je vyrobený z recyklovaného plastu, ovládací panel vás navedie na energeticky úspornejšie nastavenia a zároveň zníži množstvo odpadu z potravín.*

Objavte voľne stojace chladničky a mrazničky AEG EcoLine

Objavte vstavané chladničky a mrazničky AEG EcoLine

Chránia potraviny pre zdravšie stravovanie a znižujú plytvanie

Chladničky AEG predlžujú čerstvosť a pomáhajú uchovať až 95 % vitamínov.* Vďaka pokročilej a presnej regulácii teploty vydržia prirodzené vlastnosti vašich potravín dlhšie a plytvanie sa môže znížiť až o 28 %**.

 • Až o 28 % menej plytvania potravinami

  Vaše potraviny sú chránené v každom rohu vďaka technológii Cooling 360 °. Chladný vzduch prúdi cez účinné vetracie otvory a rovnomerne cirkuluje vo vnútri celého priestoru. Inovatívna zadná časť z nerezovej ocele rýchlo obnovuje nastavenú teplotu po každom otvorení dvierok a tým znižuje plytvanie potravinami až o 28 %**.

 • Uchová až 95% vitamínov

  Žite zdravo, žite lepšie. Utesnená zásuvka GreenZone aktívne udržuje správnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu. Zelenina nevädne a nestráca cenné minerály.*

 • Unikátna chladnička s recyklovanými plastmi

  Znižujeme dopad na životné prostredie. Predstavujeme jedinečnú chladničku, ktorej vnútorná časť je zo 70% vyrobená z recyklovaného plastu.

Dlhšie čerstvé, dlhšie chutné

Chladnička kombinovaná s mrazničkou s technológiou TwinTech® od AEG dbá na to, aby potraviny vydržali dlhšie čerstvé a zachovali si svoju chuť a vôňu. Dvojitý chladiaci systém udržiava vlhkosť a teplotu vzduchu na ideálnej úrovni. Vlhkosť vzduchu v chladničke je regulovaná tak, aby potraviny zostali čerstvé a svieže, a v mrazničke cirkuluje suchý vzduch, aby nedošlo k tvorbe námrazy.

Chladnička s mrazničkou s technológiou TwinTech®

 • Technológia TwinTech® zabezpečuje ideálnu úroveň vlhkosti vzduchu, aby si potraviny zachovali svoju sviežosť čo najdlhšie.
 • Rovnomerná distribúcia vzduchu zabezpečuje konzistentnú teplotu v celej chladničke.
 • Spotrebič netreba odmrazovať.

Zorganizujte si ju, ako vám to vyhovuje

V chladničke s mrazničkou CustomFlex® je miesto pre celý nákup. Flexibilný interiér si môžete dokonale prispôsobiť. Zásuvky aj priehradky premiestnite podľa potreby a vytvorte si optimálny skladovací priestor s jednoduchým prístupom ku každej potravine. A varenie vám pôjde ako po masle.

Chladnička s mrazničkou so systémom CustomFlex®

 • Unikátny skladovací systém sa perfektne prispôsobí vašim potrebám.
 • Technológia MultiFlow zabezpečuje stabilnú teplotu, aby potraviny zostali čerstvé a chutné.
 • Spotrebič netreba odmrazovať.

Nové ikony výkonu chladenia

A) Nový QR kód na naskenovanie pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Ročná spotreba energie (kilowatthodina/rok)

D) Súčet objemov mraziacich priehradiek

E) Súčet objemov chladiacich priehradiek a bezmrazového priestoru

F) Emisie hluku šíreného vzduchom

*V porovnaní s chladničkami 5000 ColdSense na základe externých testov dĺžky požívateľnosti mäkkého syra a varenej šunky skladovaných na polici. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu potravín. Odhadované potenciálne zníženie plytvania potravinami iba na základe výkonu spotrebiča, nie správania užívateľov.

**Na základe externého testu zachovania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.