KOMBINOVANÉ CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU

Vyberte si kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá bude zodpovedať vášmu životnému štýlu a vašim potrebám. Môžete si vybrať medzi väčšou chladiacou časťou alebo naopak objemnejšou mrazničkou.

Dlhšie čerstvé, dlhšie chutné

Chladnička kombinovaná s mrazničkou s technológiou TwinTech® od AEG dbá na to, aby potraviny vydržali dlhšie čerstvé a zachovali si svoju chuť a vôňu. Dvojitý chladiaci systém udržiava vlhkosť a teplotu vzduchu na ideálnej úrovni. Vlhkosť vzduchu v chladničke je regulovaná tak, aby potraviny zostali čerstvé a svieže, a v mrazničke cirkuluje suchý vzduch, aby nedošlo k tvorbe námrazy.

Chladnička s mrazničkou s technológiou TwinTech®

  • Technológia TwinTech® zabezpečuje ideálnu úroveň vlhkosti vzduchu, aby si potraviny zachovali svoju sviežosť čo najdlhšie.
  • Rovnomerná distribúcia vzduchu zabezpečuje konzistentnú teplotu v celej chladničke.
  • Spotrebič netreba odmrazovať.

Zorganizujte si ju, ako vám to vyhovuje

V chladničke s mrazničkou CustomFlex® je miesto pre celý nákup. Flexibilný interiér si môžete dokonale prispôsobiť. Zásuvky aj priehradky premiestnite podľa potreby a vytvorte si optimálny skladovací priestor s jednoduchým prístupom ku každej potravine. A varenie vám pôjde ako po masle.

Chladnička s mrazničkou so systémom CustomFlex®

  • Unikátny skladovací systém sa perfektne prispôsobí vašim potrebám.
  • Technológia MultiFlow zabezpečuje stabilnú teplotu, aby potraviny zostali čerstvé a chutné.
  • Spotrebič netreba odmrazovať.

Naše energeticky najúspornejšie chladničky a mrazničky

Chladničky EcoLine sú naše energeticky najúčinnejšie modely - znižujú emisie CO2 o 20 %*. Unikátny vnútorný priestor je vyrobený z recyklovaného plastu a Ecometer vás navedie na energeticky úspornejšie nastavenia a zároveň zníži množstvo odpadu z potravín.

Nové ikony výkonu chladenia

A) Nový QR kód na naskenovanie pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Ročná spotreba energie (kilowatthodina/rok)

D) Súčet objemov mraziacich priehradiek

E) Súčet objemov chladiacich priehradiek a bezmrazového priestoru

F) Emisie hluku šíreného vzduchom


Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.