Soutěže & speciální nabídky

S AEG získate vždy niečo navyše

Získajte užitočné darčeky alebo peniaze späť vďaka našim exkluzívnym akciám a špeciálnym ponukám.

Prací gél a aviváž zadarmo

K vybraným modelom spredu plnených práčok AEG môžete získať balenie tekutého pracieho gélu Ariel a aviváže Lenor na 50 pracích cyklov zadarmo! Čo pre to musíte urobiť?

  • Zaregistrujte zakúpenú práčku na webových stránkach AEG.
  • Prihláste sa k odberu newslettera.

Ponuka platí do 31. 5. 2022 alebo do vyčerpania zásob.

Zobraziť pravidlá

VYBERTE SI DARČEK podľa svojho gusta

  • Skombinujte akúkoľvek umývačku, varnú dosku a rúru z aktuálneho letáku a získajte ako darček plancha grill alebo set riadu AEG + Easy2Clean plech.
  • Keď k vyššie uvedeným prikúpite ešte odsávač pary a chladničku z aktuálneho letáku, dostanete od nás robotický vysávač.
  • Nezabudnite nové spotrebiče po nákupe zaregistrovať. Do 30 dní po overení registrácie budú darčeky pripravené na vyzdvihnutie v príslušnom kuchynskom štúdiu.
  • Akcia platí od 1. 5. 2022 do odvolania iba v kuchynských štúdiách.
Zistit viac

Kurzy varenia zdarma

Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. Ak si teraz kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka ZADARMO!

Zistiť viac

Praktická kuchárska kniha ako darček

S multifunkčnou parnou rúrou môžete nielen piecť, ale aj variť alebo grilovať. Preto sme pre vás v spolupráci s profesionálnymi kuchármi pripravili súbor nápaditých receptov, ktoré vás prevedú funkciami a výhodami vašej novej rúry, aby ste ju mohli využívať naplno. Praktickú kuchárska knihu získate ako darček k nákupu akejkoľvek parnej rúry.

Chcem kuchársku knihu

Rozšírená záruka na motor alebo celý spotrebič

Rozširte si štandardnú záruku na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame rozšírenú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí si zakúpený výrobok zaregistrovať v našom online formulári.

Zistite viac

NAPÍŠTE RECENZIU A VYHRAJTE

Vaše názory a postrehy sú pre nás a pre ostatných zákazníkov cenným zdrojom informácií. Pošlite nám svoju recenziu a my vás zaradíme do žrebovania o ultrazvukové pero na skvrny. Šťastného výhercu losujeme každý týždeň.

Zistiť viac