Soutěže & speciální nabídky

S AEG získate vždy niečo navyše

Získajte užitočné darčeky alebo peniaze späť vďaka našim exkluzívnym akciám a špeciálnym ponukám.

PENIAZE SPÄŤ ZA NÁKUP NOVÝCH SPOTREBIČOV

Kúpili ste si spotrebiče v akcii do 30. 11. 2019? Aby ste mohli získať peniaze späť, nezabudnite svoj nákup do 14 dní od uskutočnenia zaregistrovať na www.aeg-mastery.mojeaeg.sk (budete potrebovať sken daňového dokladu). Peniaze vám poukážeme na váš bankový účet do 30 dní po schválení registrácie. Veríme, že budete so svojimi novými domácimi pomocníkmi spokojní.

Až 150 eur späť za sušičku alebo zostavu s práčkou

Kúpili ste si sušičku alebo zostavu s práčkou v akcii do 30. 11. 2019? Aby ste mohli získať peniaze späť, nezabudnite svoj nákup do 14 dní od uskutočnenia zaregistrovať na www.aeg-laundry-cashback.mojeaeg.sk (budete potrebovať sken daňového dokladu). Peniaze vám poukážeme na váš bankový účet do 30 dní po schválení registrácie. Veríme, že budete so svojimi novými domácimi pomocníkmi spokojní.

Kurzy varenia zdarma

Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. Ak si teraz kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka ZADARMO! Akcia platí od 1. 6. 2015 do odvolania.

Praktická kuchárska kniha ako darček

S multifunkčnou parnou rúrou môžete nielen piecť, ale aj variť alebo grilovať. Preto sme pre vás v spolupráci s profesionálnymi kuchármi pripravili súbor nápaditých receptov, ktoré vás prevedú funkciami a výhodami vašej novej rúry, aby ste ju mohli využívať naplno. Praktickú kuchárska knihu získate ako darček k nákupu akejkoľvek parnej rúry.

Predĺžená záruka na motor alebo celý spotrebič

Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí si zakúpený výrobok zaregistrovať v našom online formulári.