Soutěže & speciální nabídky

S AEG získate vždy niečo navyše

Získajte užitočné darčeky alebo peniaze späť vďaka našim exkluzívnym akciám a špeciálnym ponukám.

Až 720 eur späť za nové spotrebiče AEG

Želajte si pre seba a svoju domácnosť len to najlepšie. Zaobstarajte si nových kuchynských pomocníkov a pozdvihnite svoje kulinárske umenie na vyššiu úroveň. Zverte svoju bielizeň do rúk AEG a zabudnite na čistiareň. Naše domáce spotrebiče sú vybavené inovatívnymi technológiami a inteligentnými funkciami, ktoré vám maximálne zjednodušia život a budú predčiť vaše očakávania.

 • Zakúpte si akčné modely spotrebičov a získajte až 720 eur späť.
 • Nákup musíte do 14 dní zaregistrovať na https://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.sk/2021/. Potrebovať budete doklad o zaplatení a sériové čísla spotrebičov.
 • Do 30 dní od schválenia vašej registrácie prevedieme príslušnú sumu na váš účet.
 • Akcia platí od 1. 10. do 17. 12. 2021 u vybraných predajcov.
Zistite viac

Vianočná zľava na príslušenstvo

Máme pre vás tipy na darčeky i praktické pomôcky do kuchyne, aby ste si tohtoročné sviatky maximálne užili. Ultrazvukové pero na škvrny je skvelým pomocníkom v boji s odolnou špinou. Na soľnej doske môžete grilovať i efektne servírovať studené občerstvenie. Vďaka otočnej polici do chladničky budete mať sviatočné dobrôtky rýchlo na dosah a vákuovacie vrecká sa postarajú o to najlahodnejšie pečené mäsko na Štefana. Toto i ďalší originálny riad a príslušenstvo získate teraz lacnejšie. 

Akcia platí až do 26. 12. 2021.

Do e-shopu

Získajte darček za nákup práčky s funkciou AutoDose

Váhate často pri dávkovaní pracích prostriedkov? Práčka AEG s funkciou AutoDose sa o správne množstvo postará za vás.K vybraným modelom teraz môžete získať balenia pracieho gélu Ariel a aviváže Lenor ako darček:

 • Do 14 dní od nákupu svoj nový spotrebič zaregistrujte (budete potrebovať kópiu dokladu o zaplatení, platí pre práčky zakúpené od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021).
 • Prihláste sa aj k odberu newslettera.
 • Darček vám pošleme do 45 dní po overení správnosti uvedených údajov.
 • Akcia trvá od 1. 10. do 31. 12. 2021.
Úplné pravidlá

VYBERTE SI DARČEK podľa svojho gusta

 • Skombinujte akúkoľvek umývačku, varnú dosku a rúru z aktuálneho letáku a získajte ako darček set riadu AEG a gril Plancha.
 • Keď k vyššie uvedeným prikúpite ešte odsávač pary a chladničku, dostanete od nás navyše aj robotický vysávač.
 • Nezabudnite nové spotrebiče po nákupe zaregistrovať. Do 30 dní po overení registrácie budú darčeky pripravené na vyzdvihnutie v príslušnom kuchynskom štúdiu.
 • Akcia platí od 1. 3. 2021 do odvolania iba v kuchynských štúdiách.
Zistit viac

Kurzy varenia zdarma

Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. Ak si teraz kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka ZADARMO!

Zistiť viac

Praktická kuchárska kniha ako darček

S multifunkčnou parnou rúrou môžete nielen piecť, ale aj variť alebo grilovať. Preto sme pre vás v spolupráci s profesionálnymi kuchármi pripravili súbor nápaditých receptov, ktoré vás prevedú funkciami a výhodami vašej novej rúry, aby ste ju mohli využívať naplno. Praktickú kuchárska knihu získate ako darček k nákupu akejkoľvek parnej rúry.

Chcem kuchársku knihu

Rozšírená záruka na motor alebo celý spotrebič

Rozširte si štandardnú záruku na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame rozšírenú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí si zakúpený výrobok zaregistrovať v našom online formulári.

Zistite viac

NAPÍŠTE RECENZIU A VYHRAJTE

Vaše názory a postrehy sú pre nás a pre ostatných zákazníkov cenným zdrojom informácií. Pošlite nám svoju recenziu a my vás zaradíme do žrebovania o ultrazvukové pero na skvrny. Šťastného výhercu losujeme každý týždeň.

Zistiť viac