My v AEG

... vieme, čo od svojich domácich spotrebičov očakávate. Každodenný život ale môže byť oveľa vzrušujúcejší a inšpirativný. Stačí len zmeniť zabehnuté stereotypy.

 

Už od svojho založenia v roku 1883 sme sa nikdy neuspokojili s priemerom a nemali by ste sa ani vy. Naše inovácie nie sú výsledkom kompromisu medzi funkčnosťou a dizajnom. Pre váš domov chceme to najlepšie, aby ste mohli žiť svoj život podľa seba, venovať sa naozaj dôležitým veciam a zároveň sa starať o svoju domácnosť zodpovedne voči životnému prostrediu.

 

CHALLENGE THE EXPECTED

Buďte šéfom vo svojej kuchyni

Pri varení na indukčnom paneli AEG s technológiou SensePro® budete dokonale precízny. Bezdrôtová teplotná sonda meria teplotu vo vnútri vášho pokrmu a výkon indukčného panelu sa automaticky nastaví.

Objavte indukčné panely AEG

Pečte a varte s ľahkosťou

V parnej rúre AEG si môžete zvoliť úroveň prepečenia vášho pokrmu rovnako ako v reštaurácii. Rare, medium, well done – podľa vašej chuti.

Objavte parné rúry AEG

Zvýšte svoj komfort

Umývačka AEG so systémom ComfortLift® zdvihne spodný kôš a vy sa tak nemusíte zbytočne zohýbať. Vkladanie a odkladanie riadu nebolo nikdy jednoduchšie.

Objavte umývačky AEG

    

    

Zabudnite na čistiareň

V práčke AEG vyperiete aj tie najchúlostivejšie kúsky vášho šatníka, navyše ohľaduplne k životnému prostrediu. A získate tak viac času pre seba.

Objavte práčky AEG

Objavte čaro pary

Osviežte svoju bielizeň v pare. Oblečenie vám tak vydrží dlhšie a navyše ušetríte čas a energiu.

Objavte práčky AEG ProSteam®

Neriešte dávkovanie pracích prostriedkov

Práčka AEG s funkciou AutoDose si vezme iba toľko pracieho prostriedku, koľko naozaj potrebuje. Chránite tým nielen svoje oblečenie, ale aj životné prostredie.

Objavte práčky AEG s funkciou AutoDose

Sušte oblečenie v sušičke

Sušičky AEG s technológiou AbsoluteCare® usušia naozaj všetko oblečenie. Ani váš vlnený sveter sa nezrazí.

Objavte sušičky AEG