My v AEG

... vieme, čo od svojich domácich spotrebičov očakávate. Každodenný život ale môže byť oveľa vzrušujúcejší a inšpirativný. Stačí len zmeniť zabehnuté stereotypy.

 

Už od svojho založenia v roku 1883 sme sa nikdy neuspokojili s priemerom a nemali by ste sa ani vy. Naše inovácie nie sú výsledkom kompromisu medzi funkčnosťou a dizajnom. Pre váš domov chceme to najlepšie, aby ste mohli žiť svoj život podľa seba, venovať sa naozaj dôležitým veciam a zároveň sa starať o svoju domácnosť zodpovedne voči životnému prostrediu.

 

CHALLENGE THE EXPECTED

OBJAVTE ČARO PARY

Zmeňte pravidlá a jednoducho osviežte svoje oblečenie pomocou pary. V porovnaní s praním ušetríte viac ako 40 litrov vody a tiež životné prostredie. O vaše oblečenie bude dokonale postarané. Neuspokojte sa so starými pracími návykmi, ktoré s vami nedokážu držať krok.

PATENTOVANÁ ZÁSUVKA UNIVERSALDOSE

Zásuvka UniversalDose je vyvinutá a patentovaná ako účinné riešenie na všetky druhy pracích prostriedkov, tzn. od práškov, gélov až po kapsule. Inovatívny systém vodných trysiek rozpustí pracie prostriedky rýchlejšie a k bielizni sa tak dostanú už v rovnomernej koncentrácii na maximálny čistiaci výkon.

Zabudnite na čistiareň

Zabudnite na pravidlá. So šetrnou práčkou AEG môžete prať aj to najchúlostivejšie oblečenie bez obáv o životné prostredie rovnako citlivo, ako sa staráte o svoj šatník. Neuspokojte sa s práčkami, ktoré s vami nedokážu držať krok.

Neriešte dávkovanie pracích prostriedkov

Zabudnite na zložité odmeriavanie pracieho prostriedku. S dávkovačom AutoDose sa vám to podarí zakaždým. Ochránite svoje oblečenie pred stratou farby a starnutím a zároveň sa postaráte o životné prostredie. Prečo robiť kompromisy v starostlivosti o oblečenie, keď život ponúka oveľa viac.

Sušte oblečenie v sušičke

Sušičky AEG s technológiou AbsoluteCare® usušia naozaj všetko oblečenie. Ani váš vlnený sveter sa nezrazí.

Buďte šéfom vo svojej kuchyni

Pri varení na indukčnom paneli AEG s technológiou SensePro® budete dokonale precízny. Bezdrôtová teplotná sonda meria teplotu vo vnútri vášho pokrmu a výkon indukčného panelu sa automaticky nastaví.

Pečte a varte s ľahkosťou

V parnej rúre AEG si môžete zvoliť úroveň prepečenia vášho pokrmu rovnako ako v reštaurácii. Rare, medium, well done – podľa vašej chuti.

Zvýšte svoj komfort

Umývačka AEG so systémom ComfortLift® zdvihne spodný kôš a vy sa tak nemusíte zbytočne zohýbať. Vkladanie a odkladanie riadu nebolo nikdy jednoduchšie.