Soutěže & speciální nabídky
Soutěže & speciální nabídky

S AEG získate vždy niečo navyše

Získajte užitočné darčeky alebo peniaze späť vďaka našim exkluzívnym akciám a špeciálnym ponukám.

Darček za recenziu

Podeľte sa s nami a ostatnými zákazníkmi o svoju skúsenosť s novým spotrebičom AEG. Napíšte recenziu na vybrané modely práčok alebo sušičiek a získajte prací gél Ariel a aviváž Lenor na 50 pracích cyklov alebo pracie kapsuly Ariel na 60 pracích cyklov.

  • Pri registrácii nového spotrebiča zaškrtnite záujem o darček.
  • Následne obdržíte e-mail potvrdzujúci registráciu produktu s odkazom na vloženie recenzie.
  • Do 45 dní od schválenia recenzie odošleme darček na vami uvedenú adresu.
Úplné pravidlá

VYBERTE SI DARČEK podľa svojho gusta

  • Skombinujte akúkoľvek umývačku, varnú dosku a rúru z aktuálneho letáku a získajte ako darček plancha grill alebo AEG pekáč s vekom alebo set riadu AEG + Easy2Clean plech.
  • Keď k vyššie uvedeným prikúpite ešte odsávač pary a chladničku z aktuálneho letáku, dostanete od nás robotický vysávač.
  • Nezabudnite nové spotrebiče po nákupe zaregistrovať. Do 30 dní po overení registrácie budú darčeky pripravené na vyzdvihnutie v príslušnom kuchynskom štúdiu.
  • Akcia platí od 1. 1. 2023 do odvolania iba v kuchynských štúdiách.
Zistit viac

Kurzy varenia zdarma

Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. Ak si teraz kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka ZADARMO!

Zistiť viac

Praktická kuchárska kniha ako darček

S multifunkčnou parnou rúrou môžete nielen piecť, ale aj variť alebo grilovať. Preto sme pre vás v spolupráci s profesionálnymi kuchármi pripravili súbor nápaditých receptov, ktoré vás prevedú funkciami a výhodami vašej novej rúry, aby ste ju mohli využívať naplno. Praktickú kuchárska knihu získate ako darček k nákupu akejkoľvek parnej rúry.

Chcem kuchársku knihu

Rozšírená záruka na motor alebo celý spotrebič

Rozširte si štandardnú záruku na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame rozšírenú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí si zakúpený výrobok zaregistrovať v našom online formulári.

Zistite viac

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič AEG a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny.

Zistiť viac