Umývačky Riadu

Zverte svoj riad umývačkám AEG, ktoré ho nielen perfektne umyjú, ale sa tiež postarajú o to, aby vyzeral stále ako nový. Naše umývačky šetrne umyjú všetko od hrncov až po krehké sklo, a pritom sú mimoriadne tiché a energeticky úsporné.

Pri výbere vám poradí náš videosprievodca.

Ako vybrať správnu umývačku riadu

Neviete si rady s výberom novej umývačky riadu? Pomôžeme vám. Náš video sprievodca vám vysvetlí hlavné rozdiely medzi jednotlivými typmi a poradia, na ktoré parametre sa zamerať aby ste si pre seba zvolili tú pravú.

Naše energeticky najúspornejšie umývačky riadu

Umývačky riadu EcoLine sú naše najlepšie modely vo svojej triede z hľadiska energetickej účinnosti a efektívnosti využívania zdrojov. Sú vybavené funkciami, ktoré sú úsporné a zaisťujú dokonalé výsledky.

Objavte umývačky riadu AEG EcoLine

 • Detailný záber na umývačku riadu
  Jednoduché vkladanie a vyndávání riadu

  Náš jedinečný systém ComfortLift® zdvihne spodný kôš na úroveň horného koša, aby vám uľahčil vkladanie a vyberanie riadu.

 • Detailný záber na umývačku riadu
  Ecometer šetrí vodu a energiu

  Unikátny vizuálny pomocník na displeji Ecometer vám pomôže ľahko vybrať najšetrnejší program na úsporu vody a energie.

 • Detailný záber na vnútro umývačky riadu
  Lepšie pokrytie vodou, žiadne plytvanie

  Satelitné ostrekovacie rameno sa neustále natáča pod rôznymi uhlami a tým zaisťuje až trikrát lepšie pokrytie vodou. Dokonalý výsledok, žiadna voda navyše.

QuickSelect s Ecometrom

Ušetrite až 20 % energie*

Rozhodovať sa ekologicky je jednoduché. Na dotykovom displeji zvoľte posuvníkom QuickSelect preferovanú dĺžku cyklu a Ecometer vám prostredníctvom intuitívnych zelených pruhov ponúkne najudržateľnejší program na úsporu energie a vody. 

* Na základe interného testu porovnávajúceho program ECO so štandardným 90-minútovým programom spotrebiča energetickej triedy C.

 • Aplikácia My AEG Kitchen v smartfóne
  Ovládajte umývačku riadu zo smartfónu

  Umývajte riad inteligentne a udržateľne s našimi inteligentnými umývačkami QuickSelect. Poradí s výberom správneho programu pre vašu náplň a vy len zvolíte, kedy má byť umývačka spustená, aby ste znížili náklady na energiu. V aplikácii nájdete aj súhrnné správy o spotrebe a poskytuje spätnú väzbu o udržateľnom správaní.

 • Poháre na víno v umývačke riadu
  Ušetrite až 90 l vody a 60 % energie pri umývaní v umývačke riadu oproti ručnému umývaniu*

  * Porovnávanie spotreby vody/energie na jedno umývanie v programe ECO triedy D a vyššou s priemernou spotrebou v EÚ pri ručnom umývaní (podľa Stammingera a kol., Washing-up behaviour and techniques in Europe (2007) pri 12 súpravách tanierov).

Séria 9000

ComfortLift®

ComfortLift® je prvou umývačkou riadu, do ktorej riad naukladáte jednoducho a bez námahy. Jedinečný a inovatívny mechanizmus zdvihne dolný kôš do vyššej polohy, vďaka čomu je prístup k riadu omnoho jednoduchší.

Séria 6000

SatelliteClean®

Sprchovacie rameno SatelliteClean® sa postará o maximálne pokrytie a dosahuje až 3-násobne lepšie výsledky ako je bežné. Dve rotujúce ramená neustále menia uhol ostreku, aby váš riad žiaril čistotou.

Úspora energie

Umývačky riadu triedy A šetria viac než 30 % energie*.

4,7

4,7(59)

FSE76738P

* Výpočet vychádza z indexu energetickej účinnosti (EEI) umývačiek riadu Electrolux triedy A (EEI 31,9) v porovnaní s triedou D (EEI 49,9), čo predstavuje rozdiel EEI 36 %.

Nové ikony výkonu umývačiek riadu

A) Nový QR kód. Dá sa naskenovať pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Spotreba energie na 100 Eco cyklov

D) Menovitá kapacita, počet setov pre Eco program

E) Trvanie Eco programu

F) Spotreba vody na cyklus

G) Emisie hluku šíreného vzduchom

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.