Vyberte si práčku AEG

S našou sériou práčok AEG bude vaše oblečenie vyzerať dlhšie ako nové. Vďaka širokej škále technológií a šetrnému praniu si bielizeň zachová svoj vzhľad a vy si môžete dlhšie užívať prijemný pocit z jeho nosenia. V našej ponuke vstavaných a voľne stojacích práčok si každý nájde ideálni riešenie pre svoju domácnosť.

Čítať viac

UniversalDose - patentovaná zásuvka pre pracie kapsule

UniversalDose je jedinečná zásuvka určená na pracie kapsule, ktorá pomocou špeciálnych vodných trysiek úplne rozpustí pracie kapsule ešte v dávkovači. Tým ho aktivuje o 60 % rýchlejšie, než keď sú kapsule umiestnené v bubne. Vďaka tomu je aj studený a rýchly hodinový cyklus extra výkonný.*

Lepšie ako najlepšia energetická trieda*

Práčky AEG EcoLine sú vybrané modely, ktoré presahujú najvyššiu energetickú triedu A a šetria až o 30 % viac energie*. Okrem toho sa automaticky prispôsobujú, čím šetria zdroje pri zachovaní vynikajúceho výkonu.**

Úspora energie s funkciou PowerClean
Úspora vody s funkciou Steam
Úspora pracieho prostriedku s funkciou AutoDose

*V spotrebe energie s ohľadom na hraničnú hodnotu spotreby energie EÚ.

** Dostupnosť funkcií závisí od produktovej série.

Náš najvyspelejší produkt

9000 ABSOLUTECARE®

Práčka 9000 AbsoluteCare® využíva našu jedinečnú revolučnú technológiu filtrovania a čistenia vody, ktorá ochraňuje farby vášho oblečenia.* Zabraňuje tiež zrážaniu a strate tvaru, takže o vašu bielizeň je dokonale postarané.**

Náš najobľúbenejší produkt

7000 PROSTEAM®

4,9

4,9(204)

LFR73964VC

Naparovanie namiesto prania je jedným z najlepších spôsobov, ako osviežiť nosené oblečenie, které ešte nie je potrebné prať. Jeden cyklus prania v pare práčky 7000 ProSteam® spotrebuje iba 2 l vody a navyše je k odevom šetrnejší než bežné pranie.

Chráňte svoje oblečenie pomocou funkcie AutoDose

Prestaňte odhadovať a nechajte systém AutoDose pomocou senzorov vypočítať a použiť pri každom praní presné množstvo pracieho prostriedku a aviváže. Spotrebuje až o 60 % menej pracieho prostriedku* – zjednoduší pranie a dlhšie chráni bavlnené oblečenie pred opotrebovaním.

ROZŠÍRENA ZÁRUKA NA MOTOR ALEBO CELÝ SPOTREBIČ

Rozširte si štandardnú záručnú dobu na vaše domáce spotrebiče. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame rozšírenú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí, keď zakúpený výrobok zaregistrujete v našom online formulári.

OTVORTE SI CESTU K ĎALŠÍM VÝHODÁM A ODMENÁM

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.