VYBERTE SI PRÁČKU AEG KOMBINOVANÚ SO SUŠIČKOU

Práčka kombinovaná so sušičkou je praktické vybavenie, ktoré šetrí miesto v každej domácnosti. Má rovnaký výkon ako dva oddelené spotrebiče a prať a sušiť v jednom kroku v nej môžete dokonca aj jemnú bielizeň. Nízke teploty a nastaviteľné odstreďovanie ju zachovajú dlho ako novú. Vyberte si z našej ponuky práčok so sušičkou ideálny spotrebič vhodný pre váš priestor.

Čítať viac

Naše energeticky najúčinnejšie spotrebiče

Práčky so sušičkou AEG EcoLine sú naše energeticky najúčinnejšie modely. Na pranie si môžete vybrať najlepšiu energetickú triedu s možnosťami medzi A, A+10 % a A+20 %. A naša technológia tepelného čerpadla znižuje spotrebu energie o 55 % pri sušení dokonca aj jemných látok, ako je vlna, hodváb alebo páperie.*

*Na základe interných testov porovnávajúcich spotrebu energie tepelného čerpadla a tradičnej kondenzačnej práčky so sušičkou vo fáze sušenia s použitím celého cyklu Eco 40-60 pri maximálnej náplni (6 kg bavlny IEC).

 

NÁŠ NAJVYSPELEJŠÍ PRODUKT

9000 AbsoluteCare®

Práčka kombinovaná so sušičkou 9000 AbsoluteCare® suší bielizeň vďaka technológii tepelného čerpadla pri polovičnej teplote¹. Prispôsobené pohyby bubna spoľahlivo vyperú a vysušia vlnu a outdoorové oblečenie a zachovajú tvar² jemného hodvábneho oblečenia.

NÁŠ NAJOBĽÚBENEJŠÍ PRODUKT

7000 PROSTEAM®

Práčka kombinovaná so sušičkou 7000 ProSteam® je práčka 3 v 1, ktorá vám svojimi programami zefektívni proces starostlivosti o bielizeň. Para na rozdiel od prania spotrebuje o 96 % menej vody³. Navyše je šetrnejšia, vďaka čomu vyzerá oblečenie dlhšie ako nové.

Naša ponuka

Práčka kombinovaná so sušičkou 9000 AbsoluteCare® dáva vašej bielizni to, čo potrebuje
 • AbsoluteCare®
 • SensiDry®
 • ProSteam®/Steam Refresh
 • PreciseLoad/PreciseLoad+
 • Konektivita*
Práčka kombinovaná so sušičkou 8000 PowerCare zvyšuje čistiaci výkon pracieho prostriedku.
 • PowerCare/PowerClean
 • ProSteam®/Steam Refresh
 • Špeciálna starostlivosť Wash-to-dry
 • PreciseLoad/PreciseLoad+
 • Konektivita*
Práčka kombinovaná so sušičkou 7000 ProSteam - para, pranie a sušenie v jednom
 • ProSteam®/Steam Refresh
 • Špeciálna starostlivosť Wash-to-dry
 • PreciseLoad
 • Konektivita*

CHRÁŇTE SVOJE OBLEČENIE POMOCOU TECHNOLÓGIE AUTODOSE

Prestaňte odhadovať správne množstvo. Funkcia AutoDose pomocou senzorov vypočíta pre každú dávku bielizne presné množstvo pracieho prostriedku aj aviváže a automaticky použije iba toľko, koľko je potrebné. Spotrebuje až o 60 % menej pracieho prostriedku⁴ - zjednodušte si pranie a ochráňte svoje bavlnené oblečenie pred predčasným roztrhnutím

UNIVERSALDOSE - PATENTOVANÁ ZÁSUVKA NA PRACIE KAPSULY

UniversalDose je jedinečná zásuvka určená na pracie kapsuly, ktorá pomocou špeciálnych vodných trysiek úplne rozpustí pracie kapsuly ešte v dávkovači. Tým ich aktivuje o 60 % rýchlejšie v porovnaní s kapsulami umiestnenými v bubne. Vďaka tomu je aj studený a rýchly hodinový cyklus extra výkonný.⁵

¹ Na základe interných testov porovnávajúcich maximálnu teplotu vzduchu pri vstupe do bubna pri tepelnom čerpadle v porovnaní s tradičnou kondenzačnou práčkou kombinovanou so sušičkou.

² Porovnanie so sušením na vzduchu

³ Interný test pri 1 kg náplni v parnom programe oproti programu Delicates.

⁴ Interný test s použitím programu Bavlna 30 °C na 1 hodinu, porovnanie PODS® v zásuvke UniversalDose vs. PODS® v bubne.

⁵ Podľa internej testovacej metódy na množstvo pracieho prostriedku použitého na 2 kg bielizne s programom AutoDose vs. priemerná manuálna dávka.

ZISTITE VIAC O NAŠICH PRÁČKACH KOMBINOVANÝCH SO SUŠIČKOU

Zoradili sme naše práčky so sušičkou do sérií, aby ste si mohli prehľadne pozrieť výhody starostlivosti, ktorú poskytujú. Každá séria je vybavená kľúčovou technológiou. Všetky naše spotrebiče ponúkajú o stupeň lepšiu starostlivosť o vaše oblečenie - vďaka možnosti špičkového prania a sušenia v jednom kroku.

OTVORTE SI CESTU K ĎALŠÍM VÝHODÁM A ODMENÁM

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.

 

NOVÉ IKONY PRÁČOK KOMBINOVANÝCH SO SUŠIČKOU

A) Nový QR kód. Dá sa naskenovať pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Vážená spotreba energie na 100 cyklov

D) Vážená spotreba vody na cyklus

E) Trieda účinnosti odstreďovania

F) Menovitá kapacita programu Eco

G) Doba trvania programu Eco

H) Emisie hluku šíreného vzduchom