ODSÁVAČE PÁR

Moderný design a vynikajúcu funkčnosť - s našimi odsávači pár bude vaša kuchyňa vždy čistá, svieža a štýlová.

Čistý vzduch v kuchyni s našimi energeticky úspornými odsávačmi

Najúspornejšie modely odsávačov AEG s energetickou triedou A a vyššou budú vždy udržiavať čistý vzduch vo vašej kuchyni. Vychutnajte si varenie s rodinou a priateľmi v tichom prostredí s čistým vzduchom a ušetrite ďalšie náklady na energiu.

Objavte integrované odsávače AEG EcoLine

Objavte komínové odsávače AEG EcoLine

Svieži vzduch a lepšie osvetlenie pre pohodlné varenie

Doprajte si komfort vo svojej kuchyni vďaka špičkovej technológii odsávačov AEG. Všetky bez výnimky účinne a ticho čistia vzduch od výparov. Vďaka vylepšenému osvetleniu máte navyše lepší prehľad o svojom pracovnom priestore.

 • ODSÁVAČ HOB2HOOD®
  ODSÁVAČ HOB2HOOD®

  Vychutnajte si pohodlnú prípravu jedla a sviežu atmosféru v kuchyni vďaka funkcii Hob2Hood®. Po začatí varenia automaticky aktivuje svetlo a upraví rýchlosť ventilátora podľa intenzity varenia na varnom panely.

 • VYLEPŠENÉ OSVETLENIE
  VYLEPŠENÉ OSVETLENIE

  Vďaka dokonalému osvetleniu máte presný prehľad o tom, čo sa deje v hrnci. Pri varení môžete nastaviť odtieň svetla od studeného po teplé alebo použiť osvetlenie na vytvorenie správnej atmosféry pri stolovaní.

 • TICHÉ ODSÁVANIE
  TICHÉ ODSÁVANIE

  Užite si varenie ešte viac s technológiou SilenceTech, vďaka ktorej je odsávanie veľmi tiché. Inovatívna technológia účinne čistí vzduch od nežiaducich pachov a zároveň udržiava hladinu hluku na minime.

Chutnejšie jedlá pripravené vo vašej kuchyni

Hlavnou náplňou každej správnej kuchyne je príprava dobrého jedla. Na varnom paneli s funkciou Hob2Hood teraz môžete naplno variť, opekať a smažiť bez toho, aby ste museli čo len siahnuť na odsávač pár. Ten sa totiž zapne automaticky a výkon odsávania prispôsobí aktuálnemu dianiu v kuchyni.

Komínový odsávač s funkciou Hob2Hood

Komínový odsávač s funkciou Hob2Hood

 • Energeticky efektívny, a pritom vysoko výkonný odsávač.
 • Účinný filter zachytáva kuchynské výpary.
 • Zabudovateľné osvetlenie LED sa perfektne hodí do modernej domácnosti.

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.