VARNÉ PANELY

Ponúkame riešenia pre každého – preferujete varenia na plyne alebo nedáte dopustiť na sklokeramický varný panel? Alebo si vás podmanilo kúzlo indukcie, ktorá je pohotová, bezpečná a ľahko sa čistí?

Pri výbere vám poradí náš videosprievodca.

Ako vybrať správny varný panel

Neviete si rady s výberom nového varného panela? Pomôžeme vám. Náš video sprievodca vám vysvetlí hlavné rozdiely medzi jednotlivými typmi a poradia, na ktoré parametre sa zamerať aby ste si pre seba zvolili ten pravý.

Naše energeticky najúspornejšie varné panely

Naše energeticky najúspornejšie modely varných panelov ECOLINE vám spríjemnia varenie. Indukčné varné panely Sense využívajú len toľko energie, koľko je potrebné. Varné panely v kombinácii s odsávačom patria do energetickej triedy A+ a naše plynové varné panely s vertikálnymi horákmi ušetria až 20 % energie*.

Objavte varné panely AEG EcoLine

Zlepšite svoje kuchárske zručnosti a ušetrite energiu

S indukčnými varnými panelmi AEG môžete posunúť hranice možností v kuchyni a ušetriť až 18 % energie*. Náš rad Sense využíva senzorovú technológiu na nastavenie presnej a efektívnej teploty varenia. Takže sa vám v kuchyni bude vždy dariť.

 • Pot on hob with boiling water
  Úspora energie až 18 %

  Varte vodu až o polovicu rýchlejšie a ušetrite až 18 % energie vďaka indukčnej technológii od AEG.*

 • Príprava lososa na varnom paneli
  Varte presne

  Uvarte jemnú omáčku alebo pripravte dokonalé steaky. Metódou Sous-Vide môžete variť aj na varnom paneli. Vďaka technológii SensePro® varný panel nastaví správnu teplotu a spotrebuje len toľko energie, koľko je potrebné. Pre dokonalé výsledky varenia.

 • Varenie cestovín v hrnci na varnom paneli
  Už sa vám nič neprevarí. S funkciou SenseBoil®
  Vďaka technológii SenseBoil® už nikdy nič neprevaríte, čím ušetríte množstvo energie zodpovedajúcej až jednému plnému nabitiu telefónu**.

*Merané interne na elektrickom sklokeramickom varnom paneli (HK834060XB) pri varení 1,5 litra vody na 180 mm varných zónach. Úsporu možno dosiahnuť pri všetkých modeloch indukčných varných panelov AEG série 5000 až 8000 (okrem modelov FlexiBridge a TotalFlex).
**Interné testy ukázali, že varenie vody pri plnom výkone varného panela o 20 sekúnd dlhšie, ako je potrebné, spotrebuje množstvo energie potrebnej na nabitie batérie telefónu s kapacitou 4 500 mAh.

Rýchlejšia príprava skvelých pokrmov

Pri varení s indukciou pripravíte chutné jedlo rýchlejšie. Indukčné varné panely sa totiž vyznačujú precíznou reguláciou teploty a zohrievajú rýchlejšie než iné varné panely. Všetko máte dokonale pod kontrolou a od jemného prihrievania k intenzívnemu vareniu prejdete už za pár sekúnd.

Indukčný varný panel

Indukčný varný panel

 • Rýchle a precízne ovládanie ohrevu.
 • V rozhodujúcich okamihoch varenia prispôsobíte teplotu jednoduchšie a promptnejšie.
 • Povrch varného panela sa mimoriadne ľahko čistí a udržiava.

Ideálny na každú príležitosť

Varný panel FlexiBridge je ideálnym riešením, ak pri varení potrebujete maximálnu flexibilitu a prispôsobivosť. Umožní vám skombinovať až 4 varné zóny a variť na jednom povrchu s rovnomerným a precíznym ohrevom. Či už pripravujete rodinnú hostinu alebo viacero druhov pokrmov, ktoré musia byť hotové naraz, FlexiBridge vám poskytne rozmanité možnosti, aby všetko prebiehalo podľa vašich predstáv.

FlexiBridge

FlexiBridge

 • S funkciou FlexiBridge môžete skombinovať naraz až 4 varné zóny a užívať si pri varení optimálnu flexibilitu.
 • Rýchle nastavovanie teploty posuvným dotykovým ovládačom PowerSlide.
 • Jednoduché čistenie varného povrchu.

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.