SUŠIČKY

Vyberte si z našej ponuky sušičku, ktorá splní všetky vaše požiadavky. Naše sušičky sú mimoriadne šetrné, takže v nich môžete sušiť aj vlnu alebo hodváb, a pritom sú energeticky úsporné. Šetria tak nielen miesto v domácnosti, ale aj váš čas a peniaze.

Zobraziť všetky sušičky

Starostlivosť o bielizeň: Získajte až 100 eur späť

Dokonale vypraná a vysušená bielizeň sa stane štandardom, na ktorý si radi zvyknete. Práve teraz totiž nastala tá správna chvíľa na nákup nového pracieho a sušiaceho arzenálu. Kúpte si sušičku, práčku kombinovanú so sušičkou alebo súpravu práčky a sušičky značky AEG a získajte až 100 eur späť. Akcia platí od 1. 10. do 30. 11. 2017. Znie to lákavo? Tak neváhajte a pozrite si našu ponuku. U nás vždy nájdete kvalitné spotrebiče, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Prečo zvoliť práčku so sušičkou AbsoluteCare

Zabráňte tomu, aby sa vaše oblečenie zmenšovalo. So systémom AbsoluteCare® môžete vysušiť odevy, u ktorých ste to nikdy nepovažovali za možné - dokonca aj váš najtmavšie vlnený sveter. Naše práčky so sušičkou s certifikátom Woolmark prispôsobujú pohyb bubna a teplotu sušenia vášmu odevu. Vaše vlnené svetre si zachovajú svoj tvar a štruktúru. Zaručene bez zmenšenia.

Objaviť viac
Sušičky
11 z 11