SUŠIČKY

Vyberte si z našej ponuky sušičku, ktorá splní všetky vaše požiadavky. Naše sušičky sú mimoriadne šetrné, takže v nich môžete sušiť aj vlnu alebo hodváb, a pritom sú energeticky úsporné. Šetria tak nielen miesto v domácnosti, ale aj váš čas a peniaze.

Zobraziť všetky sušičky

Zostava sušičky a práčky vám vrátia až 120 EUR späť!

Ako na to? úpte si sušičku, práčku kombinovanú so sušičkou alebo zostavu práčky a sušičky AEG zaradené do akcie. Potom máte 14 dní na to, aby ste si nákup zaregistrovali vo formulári, ktorý nájdete na aeg-laundry-cashback.mojeaeg.sk. Budete na to potrebovať sériové číslo produktu a účtenku. Podľa hodnoty nákupu okamžite zistíte, akú sumu vám vrátime. Zostáva len kontrola zadaných údajov, po ktorej vám príslušnú sumu do 30 dní odošleme na vami zvolený bankový účet.

Prečo zvoliť práčku so sušičkou AbsoluteCare

Zabráňte tomu, aby sa vaše oblečenie zmenšovalo. So systémom AbsoluteCare® môžete vysušiť odevy, u ktorých ste to nikdy nepovažovali za možné - dokonca aj váš najtmavšie vlnený sveter. Naše práčky so sušičkou s certifikátom Woolmark prispôsobujú pohyb bubna a teplotu sušenia vášmu odevu. Vaše vlnené svetre si zachovajú svoj tvar a štruktúru. Zaručene bez zmenšenia.

Objaviť viac
Sušičky
13 z 13