Objavte

Multifunkčné parné rúry

4 úrovne pary: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, funkcie Sous-Vide a Steamify®
 • Pečivo, múčniky a koláče
 • Mäso a hydina
 • Ovocie, zelenina a ryby
 • Sous-vide
3 úrovne pary: 25 %, 50 % a 100 %, funkcia Steamify®
 • Pečivo, múčniky a koláče
 • Mäso a hydina
 • Ovocie, zelenina a ryby
Manuálna aktivácia pary na začiatku pečenia
 • Pečivo, múčniky a koláče

PREČO SI VYBRAŤ PARNÚ RÚRU?

Parná rúra s prehľadom zvládne všetko, čo dokáže vaša súčasná rúra, ale navyše sa pýši celým radom ďalších výhod. Bežná rúra obklopí pokrm suchým horúcim vzduchom, ktorý ho môže vysušiť, ale parná rúra dodá k pečeniu paru. Pridaná vlhkosť zlepšuje chuť, štruktúru aj farbu pokrmov, postará sa o chrumkavý povrch a šťavnaté vnútro.

PREČO VARIŤ VO VÁKUU?

S našimi rúrami SteamPro s funkciou SousVide dosiahnete výsledky, ktoré vám bežná rúra skrátka neumožní. Zatavené vákuové vrecká spomaľujú oxidáciu potravín a uchovávajú ich chuť, pričom sa teplota udržiava s presnosťou na pol stupňa. Aj keď vákuové varenie patrí medzi pokročilejšie kulinárske techniky, s našimi rúrami si môžete pokrmy pripravené vo vákuu dopriať aj doma.

PARNÁ RÚRA S FUNKCIOU VARENIA V PARE

Ušetrite svojho lososa od pošírovania a uprednostnite paru. Keď pripravíte lososa v parnej rúre SteamBoost s funkciou Varenie v pare (100 %), zostane vďaka šetrnému postupu krásne krehký a nevysuší sa. Para pomáha zachovať prirodzenú farbu jedál a sviežo oranžový losos tak vyzerá rovnako dobre ako chutí.

Za všetkým hľadaj vedu

Dobré pečenie je umenie. Dobré pečenia je veda. Ak chcete vytvoriť majstrovské dielo, pridať paru je z kulinárskeho hľadiska rovnako dôležité ako nájsť ten správny recept a vybrať správne ingrediencie. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a naša multifunkčná rúra s funkciou SteamBake pridá k pečeniu správnu dávku pary. Pečivo bude nadýchanejšie a kôrka chrumkavejšia.

Tri kroky k lepšiemu pečenie s funkciou SteamBake

 • Nalévánie vody do multifunkčné parnej rúry SteamBake
  1
  Krok 1

  Do priehlbiny na dne rúry nalejte 100 ml vody.

 • Tlačidlo parné funkcie na multifunkčné parnej rúre SteamBake
  2
  Krok 2

  Zvoľte program SteamBake a stlačte tlačidlo SteamBake.

 • Pečenie v multifunkčnej parnej rúre SteamBake
  3
  Krok 3

  Nechajte rúru na 5 minút predhriať a potom môžete upiecť svoje majstrovské dielo. Vychutnajte si výsledok.

RECEPTY PRE PARNÉ RÚRY

Para v kuchyni predstavuje tajnú zbraň šikovných kuchárov. Pripravte pôsobivé jedlá podľa našich receptov, ktoré vám pomôžu lepšie spoznať všetky možnosti a funkcie vašej parnej rúry. Vďaka pare si môžete vychutnať napríklad jarné rolky alebo nadýchané čokoládové tortičky s lahodnou tekutou plnkou.  

ĎALŠIE VÝHODY PARNÝCH RÚR AEG

Čisté vnútro parnej rúry AEG

JEDNODUCHÉ VARENIE, POHODLNÉ ČISTENIE

Vďaka využitiu pary je príprava jedla rovnako jednoduchá ako následné čistenie rúry. Program na čistenie parou účinne odstráni zvyšky jedla. Pyrolytickým čistením sa zase všetky zvyšky jedla premenia na jemný popol, ktorý ľahko zotriete. Sústreďte sa na prípravu skvelých pokrmov a o čistenie sa postaráme my.

Nepriľnavý pekársky plech MaxiKlasse

PEČTE AKO PROFESIONÁLI

So správnym príslušenstvom v parnej rúre ľahšie vykúzlite napríklad múčnik z lístkového cesta alebo poctivý bochník chleba. Pekárenský plech MaxiKlasse s perforovaným dnom zabezpečuje pri pečení rovnomernú distribúciu tepla a priestranný nepriľnavý povrch sa výborne hodí na pečené múčne pokrmy všetkých veľkostí. Môžete si tak vychutnať napríklad domáce nadýchané bagety s chrumkavou kôrkou.