Objavte

Multifunkčné parné rúry

Food cooked with AEG Steam Ovens

PREČO SI VYBRAŤ PARNÚ RÚRU?

Parná rúra s prehľadom zvládne všetko, čo dokáže vaša súčasná rúra, ale navyše sa pýši celým radom ďalších výhod. Bežná rúra obklopí pokrm suchým horúcim vzduchom, ktorý ho môže vysušiť, ale parná rúra dodá k pečeniu paru. Pridaná vlhkosť zlepšuje chuť, štruktúru aj farbu pokrmov, postará sa o chrumkavý povrch a šťavnaté vnútro.

PREČO VARIŤ VO VÁKUU?

S našimi rúrami SteamPro s funkciou SousVide dosiahnete výsledky, ktoré vám bežná rúra skrátka neumožní. Zatavené vákuové vrecká spomaľujú oxidáciu potravín a uchovávajú ich chuť, pričom sa teplota udržiava s presnosťou na pol stupňa. Aj keď vákuové varenie patrí medzi pokročilejšie kulinárske techniky, s našimi rúrami si môžete pokrmy pripravené vo vákuu dopriať aj doma.

LOSOS SI ZASLÚŽI ÚPRAVU V PARE

Ušetrite svojho lososa a namiesto pošírovania dajte prednosť pare. Keď pripravujete lososa v parnej rúre SteamBoost, vďaka šetrnému prístupu zostane krásne krehký a nevysuší sa. Výsledky sú okamžite viditeľné, pretože para pomáha zachovať prirodzenú farbu vašich pokrmov a svieži oranžový losos vyzerá rovnako dobre, ako chutí.

Za všetkým hľadaj vedu

Dobré pečenie je umenie. Dobré pečenia je veda. Ak chcete vytvoriť majstrovské dielo, pridať paru je z kulinárskeho hľadiska rovnako dôležité ako nájsť ten správny recept a vybrať správne ingrediencie. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a naša multifunkčná rúra s funkciou SteamBake pridá k pečeniu správnu dávku pary. Pečivo bude nadýchanejšie a kôrka chrumkavejšia.

Tri kroky k lepšiemu pečenie s funkciou SteamBake

 • Nalévánie vody do multifunkčné parnej rúry SteamBake
  1
  Krok 1

  Do priehlbiny na dne rúry nalejte 100 ml vody.

 • Tlačidlo parné funkcie na multifunkčné parnej rúre SteamBake
  2
  Krok 2

  Zvoľte program SteamBake a stlačte tlačidlo SteamBake.

 • Pečenie v multifunkčnej parnej rúre SteamBake
  3
  Krok 3

  Nechajte rúru na 5 minút predhriať a potom môžete upiecť svoje majstrovské dielo. Vychutnajte si výsledok.

Recepty pre parné rúry

Para sa ľahko používa a v kuchyni predstavuje tajnú zbraň šikovných kuchárov. Podľa týchto receptov si pripravíte pôsobivé jedlá, ktoré vás očaria novou dimenziou chuti a úžasnou konzistenciou. Vďaka pare si môžete vychutnávať napríklad vynikajúce jarné rolky a nadýchané čokoládové tortičky s lahodnou tekutou plnkou. Objavte možnosti pary.

ĎALŠIE VÝHODY PARNÝCH RÚR AEG

Čisté vnútro parnej rúry AEG

JEDNODUCHÉ VARENIE, POHODLNÉ ČISTENIE

Para zjednodušuje prípravu jedla aj následné čistenie rúry. Programy na parné čistenie účinne odstraňujú zvyšky jedál. Pri pyrolitickom čistení sa zase všetky nečistoty premenia na jemný popol, ktorý ľahko zotriete. Sústreďte sa na prípravu skvelých pokrmov, o čistenie sa postaráme my.

Nepriľnavý pekársky plech MaxiKlasse

PEČTE AKO PROFESIONÁLI

So správnym príslušenstvom v parnej rúre ľahšie vykúzlite napríklad múčnik z lístkového cesta alebo poctivý bochník chleba. Pekárenský plech MaxiKlasse s perforovaným dnom zabezpečuje pri pečení rovnomernú distribúciu tepla a priestranný nepriľnavý povrch sa výborne hodí na pečené múčne pokrmy všetkých veľkostí. Môžete si tak vychutnať napríklad domáce nadýchané bagety s chrumkavou kôrkou.