Konektivita
Konektivita

Vitajte v inteligentnej domácnosti AEG

S našimi inteligentnými spotrebičmi zvládnete všetko vo svojej domácnosti ešte lepšie! Chutné recepty s návodmi posunú vaše varenie na vyššiu úroveň a tipy a starostlivosť na mieru udržia vaše oblečenie dlhšie svieže. Vďaka konektivite môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku, zadávať hlasové príkazy, sledovať priebeh činnosti a mnoho ďalšieho. Aj mimo domova tak budete mať všetko úplne pod kontrolou. 

Muž ukazuje žene rúru na tablete

Inteligentne prepojená domácnosť

Spotrebiče s konektivitou vám prinesú úplne nové zážitky a viac pohodlia pri plnení vašich každodenných úloh. Skvelé výsledky tak dosiahnete s omnoho menším úsilím.

Objavte naše inteligentné spotrebiče – pre čistú a útulnú domácnosť bez námahy.

Kuchyňa

Užite si lahodnejšie jedlo, rozšírte svoje obzory s parnou rúrou a využite svoje kuchynské spotrebiče na maximum vďaka aplikácii My AEG Kitchen. Pomôže vám s registráciou spotrebičov, nájdete v nej množstvo informácií a služieb na mieru, prepojí vás s odborníkmi zo spoločnosti AEG, môžete si v nej stiahnuť manuály, návody a mnoho ďalšieho.

Zistiť viac

STAROSTLIVOSŤ O BIELIZEŇ

Pomocou aplikácie My AEG Care môžete svoju práčku a sušičku ovládať zo svojho smartfónu. Funkcia Care Advisor vám odborne poradí, ako najlepšie vyčistiť rôzne materiály alebo škvrny. Svoje individuálne nastavenia si môžete uložiť do obľúbených a mať ich tak hneď k dispozícii pri starostlivosti o oblečenie, ktoré nosíte najčastejšie.

Zistiť viac

Inteligentné riešenia pre vašu inteligentnú kuchyňu

Prepojte svoje inteligentné spotrebiče AEG a vychutnajte si naplno nové zážitky. Vďaka našim spotrebičom s konektivitou budú vaše každodenné úlohy jednoduchšie a pohodlnejšie.  

V aplikácii My AEG Kitchen môžete využiť služby našich partnerov ako je Google Assistant, Innit alebo Smarter, a získať individuálne poradenstvo alebo možnosť vzdialeného ovládania vašich spotrebičov.

Cesta k inteligentnej kuchyni

Keď si vyberáte AEG, kupujete viac ako len spotrebič. Naša aplikácia s inovatívnymi funkciami sa stane vaším sprievodcom a pomôže vám dosiahnuť skvelú chuť.

Inšpirujte sa našimi receptmi a pozdvihnite svoje kulinárske zručnosti na vyššiu úroveň prostredníctvom našich partnerov. Svoj kuchynský spotrebič s konektivitou môžete prepojiť s aplikáciou Innit a cez Google Assistent ovládať hlasom, keď máte práve špinavé ruky.

Plánujte svoje nákupy a skladujte čerstvé potraviny so Smarter FridgeCam – vždy tak budete mať prehlaď, čo doma máte a kedy sa potravinám blíži koniec trvanlivosti. Už žiadne prekvapenia a menej plytvania jedlom.

Aplikácia My AEG Kitchen

Pokiaľ vlastníte kuchynský spotrebič AEG s konektivitou, stiahnite si aplikáciu My AEG Kitchen. Nájdete tu množstvo užitočných informácií a funkcií vrátane jednoduchej registrácie spotrebičov. Aplikácia funguje tiež ako diaľkové ovládanie vašich spotrebičov, môžete sledovať priebeh ich činnosti alebo si ukladať vaše obľúbené recepty.

Vychutnajte si nové zážitky pri varení.

STIAHNITE SI APLIKÁCIU MY AEG KITCHEN

Hlasové ovládanie vášho spotrebiča

Vychutnajte si hands-free ovládanie vášho spotrebiča AEG vďaka Google Assistant.

Zistiť viac

Aplikácia My AEG Care

Cez aplikáciu My AEG Care môžete ovládať práčku a sušičku zo svojho smartfónu. Pomocou funkcie Care Advisor získate odborné rady, ako najlepšie vyčistiť svoje oblečenie. Individuálne alebo často používané nastavenia si môžete uložiť do obľúbených a mať ich tak rýchlo k dispozícii.

Stiahnuť aplikáciu My AEG Care

Poradca pri starostlivosti o bielizeň

Starajte sa svoje oblečenie tým najlepším možným spôsobom. V aplikácii jednoducho vyberte typ tkaniny, farbu a úroveň znečistenia. Aplikácia zvolí vhodný program a automaticky ho nastaví na vašom spotrebiči. Funkcia Care Advisor je vaším inteligentným poradcom starostlivosti o bielizeň, aby vaše oblečenie zostalo dlhšie ako nové. Môžete sa spoľahnúť, že vám vždy odporučí ten najlepší program.

Autodose

Predstavujeme presné automatické dávkovanie pracieho prostriedku s technológiou AutoDose a aplikáciou My AEG Care. Toto praktické riešenie vám navyše umožní prispôsobiť si nastavenia a flexibilne si vyberať medzi automatickým a manuálnym dávkovaním. Pokiaľ sa hladina pracieho prostriedku zníži, aplikácia vám pošle upozornenie. Úplne nový a maximálne komfortný spôsob starostlivosti o bielizeň.

Hlasové ovládanie vášho spotrebiča

Vychutnajte si hands-free ovládanie vášho spotrebiča AEG vďaka Google Assistant.

Zistiť viac

Diaľkové ovládanie

Pomocou aplikácie My AEG Care spusťte pranie alebo sušenie a sledujte ich priebeh kdekoľvek vo vašej domácnosti. V aplikácii zvolíte preferovaný prací cyklus a kliknete na symbol WiFi. To vám umožní režim vzdialeného spustenia. Počas cyklu aplikácia zobrazuje stav na displeji a upozorní vás na ukončenie programu. S aplikáciou My AEG Care budete mať bielizeň vždy úplne pod kontrolou.

Odpovede na najčastejšie otázky

Máte otázky k aplikácii My AEG Care, k našim spotrebičom s konektivitou alebo potrebujete pomoc s pripojením k vašej WiFi sieti? Odpovede na najčastejšie otázky nájdete v sekcii FAQ. Chcete prepojiť svoje smart spotrebiče s aplikáciou My AEG Care? Stiahnite si našu stručnú príručku a pripojte sa.

Parametre na pripojenie

  • Apple: Telefón alebo tablet. Minimálne iOS 10.0 alebo novší
  • Android: Telefón alebo tablet: Minimálne Android 7 alebo novší
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz s WEP, WPA alebo WPA2 AES/TKIP s pripojením na internet.
  • Uistite sa, že sila signálu je na mieste, kde bude spotrebič nainštalovaný, dostatočne silná.
    • V prípade, že je to od smerovača Wi-Fi príliš ďaleko, možno bude potrebné použiť sieťový extender.