Konektivita

Spotrebiče AEG s funkciou konektivity vám prinesú jedinečné výhody a nevídané zážitky. Ponúknu vám recepty na výborné jedlá, povedú vás pri objavovaní nových kulinárskych techník, pomôžu vám variť ešte lepšie a zaujímavejšie pokrmy, zásobia vás tipmi ohľadne správneho ošetrovania bielizne a poskytnú vášmu oblečeniu individuálnu starostlivosť, aby vydržalo ako nové čo najdlhšie. Užívajte si príjemný pocit, že máte všetko pod kontrolou, či už ste doma, alebo hocikde inde. Spotrebiče AEG s funkciou konektivity umožňujú diaľkové ovládanie, počúvajú na hlasové pokyny, poskytnú vám priamy prenos z aktuálneho diania, podrobnú správu o všetkom dôležitom a ešte omnoho viac. 

Ovládání trouby AEG pomocí tabletu

INTELIGENTNÁ PRIPOJENÁ DOMÁCNOSŤ

Se spotřebiči s funkcí konektivity jsou každodenní povinnosti a domácí práce mnohem jednodušší a příjemnější, a hlavně vyžadují méně námahy. AEG spolupracuje s předními globálními společnostmi, jako jsou Google a Amazon, abyste si mohli výhody konektivity užívat jednoduše a naplno.

Objevte naše spotřebiče funkcí s konektivity, zařiďte si inteligentní domácnost a těšte se ze špičkových výsledků, čistého, voňavého prádla a fantastických jídel.

ČLEN INŠTITÚCIE OPEN CONNECTIVITY FOUNDATION

Chuť

Stiahnite si aplikáciu My AEG Kitchen a využívajte svoje spotrebiče na maximum. Pripravujte ešte chutnejšie jedlá alebo si rozšírte svoj kulinársky repertoár s parnou rúrou. Okrem toho vám aplikácia umožňuje jednoduchú registráciu spotrebičov, poskytne vám podrobne informácie a na mieru šité služby, ponúkne vám návody na používanie a skontaktuje vás so spoločnosťou AEG.

Zistiť viac

Bielizeň

Objavte individuálnu starostlivosť o bielizeň s aplikáciou My AEG Care a práčkami a sušičkami s funkciou konektivity. Aplikácia My AEG Care bola navrhnutá na základe odborných znalostí a skúseností AEG, umožní vám nastavovať na mieru šité programy na diaľku, odporučí vám vhodný cyklus pre vaše odevy a upozorní vás, keď bude bielizeň pripravená. Stačí dotyk prsta a o bielizeň je perfektne postarané.

Zistiť viac

Aplikácia My AEG Kitchen

Stiahnite si aplikáciu My AEG kitchen a využívajte svoje spotrebiče na maximum. Pripravujte ešte chutnejšie jedlá alebo si rozšírte svoj kulinársky repertoár s parnou rúrou. Okrem toho vám aplikácia umožňuje jednoduchú registráciu spotrebičov, poskytne vám podrobne informácie a na mieru šité služby, ponúkne vám návody na používanie a skontaktuje vás so spoločnosťou AEG.

STIAHNITE SI APLIKÁCIU MY AEG KITCHEN

Aplikácia My AEG Care

Objavte individuálnu starostlivosť o bielizeň s aplikáciou My AEG Care a práčkami a sušičkami s funkciou konektivity. Aplikácia My AEG Care bola navrhnutá na základe odborných znalostí a skúseností AEG, umožní vám nastavovať na mieru šité programy na diaľku, odporučí vám vhodný cyklus pre vaše odevy a upozorní vás, keď bude bielizeň pripravená. Stačí dotyk prsta a o bielizeň je perfektne postarané.

STIAHNUŤ

PORADCA PRE STAROSTLIVOSŤ

Poradca pre starostlivosť vám odporučí optimálny program pre každý typ odevu, dokonca aj pre jemné tkaniny, ako je vlna alebo hodváb. Zadajte typ materiálu, farbu a úroveň znečistenia a aplikácia vytvorí cyklus na mieru. Potom ho odošle do spotrebiča a spustí program. Užívajte si výhody individuálnej starostlivosti a doprajte oblečeniu tú najlepšiu starostlivosť.

AUTODOSE

Predstavujeme automatické presné dávkovanie pracieho prostriedku s technológiou AutoDose a aplikáciou My AEG Care. Toto praktické riešenie vám navyše umožní prispôsobiť si nastavenia a flexibilne si vyberať medzi automatickým a manuálnym dávkovaním. Keď sa hladina pracieho prostriedku zníži, aplikácia vám pošle upozornenie. Úplne nový a maximálne komfortný spôsob starostlivosti o bielizeň.

SPOTREBIČE S KONEKTIVITOU

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Ovládajte práčku a sušičku odkiaľkoľvek prostredníctvom smartfónu s aplikáciou My AEG Care. Cloudové pripojenie vám umožňuje nastavovať programy, dostávať upozornenia, zvoliť si čas spustenia cyklu a skontrolovať jeho priebeh.

Otázky a odpovede

Máte nejaké otázky ohľadne aplikácie My AEG Care, našich spotrebičov s funkciou konektivity, alebo potrebujete pomoc pri nastavovaní funkcie konektivity v rámci svojej domácej siete WiFi? Prečítajte si často kladené otázky a odpovede. Chcete začať používať aplikáciu My AEG Care spolu so svojím spotrebičom s funkciou konektivity? Stiahnite si náš stručný návod a pripojte sa.

Prečítajte si viac

POŽIADAVKY

  • Apple: telefón alebo tablet. Operačný systém aspoň iOS 10.0 alebo novší.
  • Android: telefón alebo tablet: Operačný systém aspoň Android 7 alebo novší.
  • Wi-Fi: 802,11 b/g/n @ 2,4 GHz s internetovým pripojením WEP, WPA alebo WPA2 AES/TKIP.
  • Zabezpečte, aby bol signál na mieste inštalácie spotrebiča dostatočne silný.
  • Ak sa spotrebič nachádza ďaleko od WiFi rozvádzača, bude možno potrebné použiť sieťový extender.
Viac o aplikácii