Detaily produktu

Zásuvky LongFresh chladničky radu 9000 vytvárajú špeciálne prostredia pre krehké potraviny, s oblasťou chladnejšou než v chladničke, vychladené na 0 °C a ideálne na mäso, ryby alebo svieže potraviny.

Benefity

Dokonalá ochrana potravín v priehradke LongFresh

Priehradka LongFresh je ideálnou zónou na uchovanie chúlostivých čerstvých potravín. Konštantná teplota 0 °C je nižšia ako vo zvyšku chladničky a predstavuje optimálne skladovacie podmienky pre ryby, mäso, ovocie alebo zeleninu. Regulácia vlhkosti navyše zabraňuje vysychaniu potravín.

Stabilná teplota s technológiou MultiFlow

Technológia MultiFlow chráni kvalitu potravín tým, že udržiava stabilnú teplotu a vlhkosť vo vnútri celej chladničky. Zabezpečuje aktívny obeh studeného vzduchu, ktorý sa tak dostane do každého kúta a ku každej potravine.

Dotykové elektronické ovládanie na vrchnom paneli pre presné ovládanie funkcií

Na citlivom a prehľadnom displeji presne nastavíte teplotu a bez námahy máte funkcie chladničky prístupné dotykovým elektronickým ovládaním na vrchnom paneli.

Flexibilný priestor s policou FlexiShelf

S flexibilnou sklopnou poličkou FlexiShelf si môžete priestor v chladničke prispôsobiť a okamžite vytvoriť miesto pre vysoké potraviny alebo nádoby a fľaše, ktoré potrebujú viac miesta.

Jemne sa dovierajúce dvierka zaručujú zakaždým plynulé a tiché zatvorenie

Precízna konštrukcia dverových závesov pomáha predchádzať náhodnému otvoreniu dvierok chladničky a zbytočným stratám energie a znehodnoteniu potravín. Zaručujú priliehavé a tiché dovieranie dvierok.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyAEG a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyAEG Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
man folding towels