Ocenenie

Ocenenie pre AEG

Spotrebiče navrhujeme tak, aby boli nielen krásne, ale tiež aby sa jednoducho ovládali. Vďaka prepojeniu atraktívneho vzhľadu s vyspelými technológiami pravidelne získavame ocenenie za inovácie a dizajn. Pretože si každé z cien vážime, nižšie vám všetky predstavujeme.

Práčka ProSteam s AutoDose obstála v dTeste

Práčka ProSteam s predným plnením a funkciou automatického dávkovania pracích prostriedkov sa môže pochváliť ocenením dTest. Porota nezávislého spotrebiteľského magazínu jej udelila najlepšie hodnotenie za pranie a odstreďovanie a ocenila aj nízku spotrebu vody. Technológia ProSteam umožňuje zakončiť prací cyklus parou, ktorá minimalizuje pokrčenie.

Zobraziť produkt

Najlepšie hodnotená v dTeste

V nezávislom teste parných rúr, ktorý realizoval spotrebiteľský magazín dTest, obsadila zabudovateľná parná rúra SteamBoost, konkrétne model BSE782320M, prvé miesto v celkovom hodnotení. Porota najviac ocenila jej bezpečnosť, nízku hlučnosť a jednoduché ovládanie.

Zobraziť produkt

ZABUDOVATEĽNÁ RÚRA STEAMBAKE OCENENÁ „ZNAČKOU KVALITY“ DTEST

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra AEG BPE556320M prestížne označenie „značka kvality“.

Zobraziť produkt

SPOTREBIČE AEG BODUJÚ V DTESTE

Ako sa našim domácim spotrebičom darí v porovnaní s konkurenciou? Pozrite sa na výsledky nezávislého testovania spotrebiteľským magazínom dTest:

•    Sušička bielizne T8DBG68SC – 67 % v celkovom hodnotení
•    Voľne stojaca umývačka FFB62700PM – 61 % v celkovom hodnotení
•    Voľne stojaca kombinovaná chladnička RCB83724MX – 74 % v celkovom hodnotení

INDUKČNÉ VARNÉ DOSKY MAXISENSE®

Varné dosky MaxiSense® ponúkajú všetky výhody indukčnej technológie a intuitívne ovládanie. Dizajn bol inšpirovaný charakteristickými čistými tvarmi starovekých nádob z Ázie, ale svojim elegantným tvarom a sklom po oboch stranách dosky sa viac prikláňa k štýlu škandinávskemu.

Objavte MaxiSense®

Práčka AutoDose

Práčka AEG s technológiou automatického dávkovania AutoDose získala ocenenie Red Dot za svoj výnimočný dizajn a konštrukčné riešenie.

Technológia AEG AutoDose zabezpečuje dôkladné čistenie bielizne a optimálnu starostlivosť o tkaniny a navyše vás odbremení od ručného dávkovania pracích prostriedkov. Priehradky stačí naplniť raz za 20 cyklov, pretože práčka automaticky vypočítava a odberá správnu dávku pracieho prostriedku aj aviváže. Vy už nemusíte hádať ani špekulovať.

Objavte AutoDose

Umývačka QuickSelect

Umývačka riadu AEG QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovatívne riešenie.

Rad umývačiek Quick Select zavádza nový ovládací panel. Používateľ si prostredníctvom centrálneho posuvného ovládača na užívateľskom rozhraní jednoducho zvolí čas umývacieho cyklu. Ukazovateľ úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotrebe energie podľa nastaveného trvania cyklu a zvolených funkcií, pričom nenápadne používateľa navádza k čo najekologickejšiemu spôsobu používania výrobku.

VARNÝ PANEL SENSEPRO

Varný panel AEG SensePro získal ocenenie iF Design Awards za inovatívny dizajn.

Varný panel AEG SensePro je exkluzívnym modelom nového radu SenseCook. Tento sofistikovaný varný panel vybavený inteligentnými senzormi je navrhnutý tak, aby pomohol používateľom pripravovať jedlá v špičkovej reštauračnej kvalite. Profesionálne výsledky zabezpečuje predovšetkým bezdrôtová teplotná sonda na batériu, ktorá presne meria teplotu vo vnútri pokrmu.

 

 

UMÝVAČKY RIADU COMFORTLIFT®

Inovatívna technológia ComfortLift® uľahčuje manipuláciu s riadom. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadvihnutie spodného koša umývačky, aby ste sa k riadu nemuseli ohýbať. Umývačka riadu ComfortLift® preto bola ocenená prestížnou medzinárodnou zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za najlepší produktový dizajn.

Objavte ComfortLift®

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA PROFRESH PLUS

Ako prvá chladnička s mrazničkou s plne nastaviteľnými úložnými priestormi získala chladnička ProFresh ocenenie Red Dot za vynikajúci dizajn. Nech je vo vašom nákupnom zozname čokoľvek, úložné boxy CustomFlex® umožňujú zorganizovať si potraviny podľa vlastnej potreby.

Objavte ProFresh