Ocenenie pre AEG

Spotrebiče navrhujeme tak, aby boli nielen krásne, ale tiež aby sa jednoducho ovládali. Vďaka prepojeniu atraktívneho vzhľadu s vyspelými technológiami pravidelne získavame ocenenie za inovácie a dizajn. Pretože si každé z cien vážime, nižšie vám všetky predstavujeme.

OCENENIA PRE AEG 2020

TOP produkty roku 2020

Nezávislý nákupný portál Heureka.sk každoročne vyhlasuje najpopulárnejšie produkty naprieč rôznymi kategóriami. Hodnotí frekvenciu vyhľadávania, obľúbenosť a záujem medzi spotrebiteľmi. Titul Produkt roku 2020 získala práčka ProSteam® L7FBE48SC.

Zobraziť produkt

INDUKČNÝ VARNÝ PANEL OCENENÝ „ZNAČKOU KVALITY“ DTEST

V máji 2020 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie varných panelov v ktorom získal panel AEG IKB64301FB prestížne označenie „značka kvality“.

Zobraziť produkt

OCENENIA PRE AEG 2019

Práčka ProSteam s AutoDose obstála v dTeste

Práčka ProSteam s predným plnením a funkciou automatického dávkovania pracích prostriedkov sa môže pochváliť ocenením dTest. Porota nezávislého spotrebiteľského magazínu jej udelila najlepšie hodnotenie za pranie a odstreďovanie a ocenila aj nízku spotrebu vody. Technológia ProSteam umožňuje zakončiť prací cyklus parou, ktorá minimalizuje pokrčenie.

Zobraziť produkt

Najlepšie hodnotená v dTeste

V nezávislom teste parných rúr, ktorý realizoval spotrebiteľský magazín dTest, obsadila zabudovateľná parná rúra SteamBoost, konkrétne model BSE782320M, prvé miesto v celkovom hodnotení. Porota najviac ocenila jej bezpečnosť, nízku hlučnosť a jednoduché ovládanie.

Zobraziť produkt

ZABUDOVATEĽNÁ RÚRA STEAMBAKE OCENENÁ „ZNAČKOU KVALITY“ DTEST

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra AEG BPE556320M prestížne označenie „značka kvality“.

Zobraziť produkt

ZABUDOVATEĽNÁ RÚRA STEAMBAKE OCENENÁ „ZNAČKOU KVALITY“ DTEST

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra AEG BPK556320M prestížne označenie „značka kvality“.

Zobraziť produkt

Práčka AutoDose

Práčka AEG s technológiou automatického dávkovania AutoDose získala ocenenie Red Dot za svoj výnimočný dizajn a konštrukčné riešenie.

Technológia AEG AutoDose zabezpečuje dôkladné čistenie bielizne a optimálnu starostlivosť o tkaniny a navyše vás odbremení od ručného dávkovania pracích prostriedkov. Priehradky stačí naplniť raz za 20 cyklov, pretože práčka automaticky vypočítava a odberá správnu dávku pracieho prostriedku aj aviváže. Vy už nemusíte hádať ani špekulovať.

Objavte AutoDose

Umývačka QuickSelect

Umývačka riadu AEG QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovatívne riešenie.

Rad umývačiek Quick Select zavádza nový ovládací panel. Používateľ si prostredníctvom centrálneho posuvného ovládača na užívateľskom rozhraní jednoducho zvolí čas umývacieho cyklu. Ukazovateľ úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotrebe energie podľa nastaveného trvania cyklu a zvolených funkcií, pričom nenápadne používateľa navádza k čo najekologickejšiemu spôsobu používania výrobku.

VARNÝ PANEL SENSEPRO

Varný panel AEG SensePro získal ocenenie iF Design Awards za inovatívny dizajn.

Varný panel AEG SensePro je exkluzívnym modelom nového radu SenseCook. Tento sofistikovaný varný panel vybavený inteligentnými senzormi je navrhnutý tak, aby pomohol používateľom pripravovať jedlá v špičkovej reštauračnej kvalite. Profesionálne výsledky zabezpečuje predovšetkým bezdrôtová teplotná sonda na batériu, ktorá presne meria teplotu vo vnútri pokrmu.