Objavte

Sušičky

Séria 8000

Naše sušičky série 8000 majú v rámci celého sortimentu AEG najvyššiu kapacitu, pojmú až 9 kg bielizne.

Sušička série 8000 od AEG

Ochrancovia VLNENÝCH SVETROV

So sušičkami série 8000 si môžete pokojne trúfnuť sušiť oblečenie, ktoré doteraz vôbec nepripadalo do úvahy, dokonca aj váš najjemnejší vlnený sveter. Naše sušičky s certifikátom Woolmark sú vybavené technológiou AbsoluteCare®, ktorá zabezpečuje precíznu reguláciu pohybu bubna a teploty sušenia. Jemné vlnené tkaniny, ktoré sú podľa štítka určené na ručné pranie, sa rozložia na stene bubna, čím simulujú jemné sušenie na podložke. Svetre si tak zachovajú tvar a štruktúru a nehrozí im žiadne riziko zrazenia.

Osvieženie a posilnenie

S technológiou AEG AbsoluteCare® pripravíte svoje funkčné oblečenie na každú výzvu. Mnohé sušičky predstavujú pre drahé, moderné vlákna katastrofu, ale náš prístup je diametrálne odlišný. Séria 8000 je vybavená inovatívnym programom pre funkčné oblečenie s presným nastavením času a teploty, ktorý obnovuje vlastnosti vodovzdornej membrány outdoorových tkanín lepšie ako sušenie na vzduchu. Na funkčnosť vášho oblečenia sa tak budete môcť spoľahnúť znovu a znovu.

Rovnako šetrné ako prirodzené sušenie

S našimi sušičkami radu 8000 s technológiou AbsoluteCare® iste zmeníte svoj pohľad na sušenie vašej bielizne. Jemné tkaniny sa sušia šetrne a pri nízkej rýchlosti bubna, takže sa môžete spoľahnúť, že aj 100 % hodvábne odevy si zachovajú svoj tvar a vyberiete ich zo sušičky menej pokrčené než pri sušení na vzduchu.

Srovnávací obrázek tradiční sušičky a technologie SensiDry. Technologie SensiDry zajišťuje intenzivnější proudění chladného vzduchu, který chrání vaše oblečení.
Technológia SensiDry®

Sušením pri jemných nízkych teplotách chránite štruktúru a vlákna odevov, obmedzujete opotrebovanie tkanín a súčasne šetríte energiu.

VŠETKO AKO NOVÉ

Niektoré sušičky bielizne môžu oblečenie poškodiť. Naše sušičky však určite nie. Sušičky AEG série 7000 využívajú energeticky účinnú technológiu SensiDry® a zabezpečujú jemné sušenie odevov pri takmer polovičnej teplote oproti bežným sušičkám. Presné senzory pozorne monitorujú cyklus sušenia, aby oblečenie nikdy nebolo vystavené nadmernému teplu. To znamená, že odevy si dlhšie zachovajú svoju pôvodnú štruktúru, aby ste si ich mohli užívať dlhšie. 

Detailní snímek měkkého bubnu ProTex

VŠADEPRÍTOMNÁ OCHRANA

Ochrana odevov je pre nás oveľa viac ako len funkcia. Je začlenená do konštrukcie a zohľadnená v každom aspekte našich sušičiek. Sušičky AEG série 6000 sú vybavené jemným bubnom ProTex so špecifickým vzorom, ktorý zlepšuje prúdenie vzduchu cez oblečenie, znižuje zamotávanie bielizne a obmedzuje krčenie. Postará sa, aby si vaše každodenné obľúbené oblečenie zachovalo svoju kvalitu čo najdlhšie.

NAŠE SÉRIE SUŠIČIEK

Práčkam a sušičkám nového radu AEG môžete plne dôverovať a bez obáv im zveriť aj tie najjemnejšie odevy. Pri navrhovaní našich výrobkov kombinujeme požiadavky používateľov s najnovšími vedeckými poznatkami, aby sme vám poskytli viac ako len efektívne pranie a sušenie. Prinášame vám skvelý zážitok z používania a nový, revolučný spôsob starostlivosti o oblečenie s výnimočnou ochranou vlákien, farieb a štruktúry.

ROZLIČNÉ ÚROVNE STAROSTLIVOSŤ PRE ROZLIČNÉ POTREBY

VIEME, ČO POTREBUJETE

 • Ikona technológie ProSense®
  Šetrí energiu a čas

  Sušičky série 6000 vybavené technológiou ProSense® využívajú vyspelé senzory vlhkosti a teploty, ktoré prispôsobujú čas sušenia a spotrebu energie podľa veľkosti náplne.

 • Ikona technológie SensiDry®
  Šetrné sušenie pri nízkych teplotách

  Séria 7000 kombinuje všetky výhody technológie ProSense® a technológie SensiDry®. Jej intuitívne programy sušenia s individuálnym nastavením teploty šetria čas i energiu a chránia bielizeň.

 • Ikona technológie AbsoluteCare®
  Kvalita oblečenia perfektne zachovaná

  Séria 8000 obsahuje všetky technológie použité v sériách 6000 a 7000 a navyše ponúka našu jedinečnú technológiu AbsoluteCare®. Komplexná starostlivosť dokonca aj pri hodvábe, vlne a outdoorovom oblečení.

Muž, ktorý má na sebe sviežu vypranú košeľu

Programy na mieru

Opakované pranie a sušenie môže poškodiť vlákna oblečenia, ktoré máte najradšej a nosíte najčastejšie. Sušičky série 6000 vybavené technológiou ProSense® využívajú vyspelé senzory vlhkosti a teploty, ktoré prispôsobujú čas sušenia a spotrebu energie podľa veľkosti náplne. Tým šetria čas a energiu a zabraňujú nadmernému presušeniu vášho obľúbeného oblečenia, ktoré si zachová svoj pôvodný vzhľad aj po mnohých cykloch.

Instalační sada AEG pro umístění sušičky na pračku

DOPRAJTE SI VIAC PRIESTORU

S montážnou súpravou na bezpečnú inštaláciu sušičky na vrch práčky bez doplnkových upevňovacích prvkov získate v práčovni alebo kúpeľni viac miesta. Súprava sa dodáva s výsuvnou poličkou na ľahké nakladanie, vykladanie a skladanie čerstvo vypraného a vysušeného oblečenia.