Objavte

Sušičky

Séria 8000

Naše sušičky série 8000 majú v rámci celého sortimentu AEG najvyššiu kapacitu, pojmú až 9 kg bielizne.

Sušička série 8000 od AEG

STRÁŽCA VLNENÝCH SVETROV

So sušičkami série 8000 si môžete pokojne trúfnuť sušiť oblečenie, ktoré doteraz vôbec nepripadalo do úvahy, dokonca aj váš najjemnejší vlnený sveter. Naše sušičky s certifikátom Woolmark sú vybavené technológiou AbsoluteCare®, ktorá zabezpečuje precíznu reguláciu pohybu bubna a teploty sušenia. Jemné vlnené tkaniny, ktoré sú podľa štítka určené na ručné pranie, sa rozložia na stene bubna, čím simulujú jemné sušenie na podložke. Svetre si tak zachovajú tvar a štruktúru a nehrozí im žiadne riziko zrazenia.

OBNOVA A POSILNENIE

S technológiou AEG AbsoluteCare® pripravíte svoje funkčné oblečenie na každú výzvu. Mnohé sušičky predstavujú pre drahé, moderné vlákna katastrofu, ale náš prístup je diametrálne odlišný. Séria 8000 je vybavená inovatívnym programom pre funkčné oblečenie s presným nastavením času a teploty, ktorý obnovuje vlastnosti vodovzdornej membrány outdoorových tkanín lepšie ako sušenie na vzduchu. Na funkčnosť vášho oblečenia sa tak budete môcť spoľahnúť znovu a znovu.

ROVNAKO ŠETRNÉ AKO PRIRODZENÉ SUŠENIE

S našimi sušičkami série 8000 s technológiou AbsoluteCare® iste zmeníte svoj pohľad na sušenie vašej bielizne. Jemné tkaniny sa sušia šetrne a pri nízkej rýchlosti bubna, takže sa môžete spoľahnúť, že aj 100 % hodvábne odevy si zachovajú svoj tvar a vyberiete ich zo sušičky menej pokrčené než pri sušení na vzduchu.

Srovnávací obrázek tradiční sušičky a technologie SensiDry. Technologie SensiDry zajišťuje intenzivnější proudění chladného vzduchu, který chrání vaše oblečení.
Technológia SensiDry®

Nízke teploty sú bezpečné, úsporné, chránia štruktúru tkanín a znižujú ich opotrebenie.

OBLEČENIE AKO NOVÉ

Niektoré sušičky môžu vaše oblečenie poškodiť. Ale nie tie naše. Sušičky AEG série 7000 využívajú úspornú technológiu SensiDry® a sušia bielizeň šetrným spôsobom pri takmer polovičnej teplote oproti bežným sušičkám. Presné snímače teploty a vlhkosti sledujú priebeh programu sušenia a zabezpečujú, aby vaša bielizeň nebola vystavená nadmernému teplu. Vaše odevy si tak dlhšie udržia svoju pôvodnú kvalitu.

Zobraziť sušičky série 7000

Detailní snímek měkkého bubnu ProTex

ZABUDOVANÁ OCHRANA

Ochrana oblečenia je pre nás viac ako len fráza. Spotrebiče AEG série 6000 sú vybavené jemným bubnom ProTex, ktorého charakteristický vzor zlepšuje prúdenie vzduchu k bielizni. Po vybratí zo sušičky tak bude menej zamotaná a pokrčená. Naše sušičky sú strážcami kvality vášho každodenného oblečenia.

NÁŠ RAD SUŠIČIEK

Novému radu spotrebičov AEG na starostlivosť o bielizeň môžete plne dôverovať. Sušičky dokonale vysušia aj tie najchúlostivejšie kúsky. Ako sme to dokázali? Spojili sme skúsenosti zákazníkov s poznatkami nášho vývojového tímu. Výsledkom je nový, revolučný spôsob starostlivosti o oblečenie s dôrazom na ochranu vlákien, farieb a štruktúry.

Nákres zobrazujúci rozdiely medzi sériami spotrebičov AEG

VIEME, ČO POTREBUJETE

 • Ikona technológie ProSense®
  Úspora času aj energie

  Technológia ProSense®, ktorou sú vybavené sušičky série 6000, používa vyspelé snímače vlhkosti a teploty na úpravu trvania sušenia a spotreby energie pri akejkoľvek veľkosti náplne.

  Zobraziť spotrebiče AEG série 6000

 • Ikona technológie SensiDry®
  Bezpečné sušenie pri nízkej teplote

  Séria 7000 spája úsporu času a energie, ktoré prináša technológia ProSense®, s technológiou SensiDry®, intuitívnymi programami na sušenie tkanín s na mieru šitým nastavením teploty sušenia.

 • Ikona technológie AbsoluteCare®
  Zachovanie všetkých vlastností bielizne

  Séria 8000 je vybavená všetkou technológiou, ktorou disponujú série 6000 a 7000, a navyše ponúka technológiu AbsoluteCare®. Tá stelesňuje špičkovú starostlivosť o hodvábne, vlnené a outdoorové oblečenie.

  Zobraziť spotrebiče AEG série 8000

Muž, ktorý má na sebe sviežu vypranú košeľu

OCHRANCA KAŽDODENNÉHO OBLEČENIA

Opakovaným praním a sušením sa ničia vlákna oblečenia, ktoré tak milujete a s radosťou nosíte každý deň. Naše sušičky série 6000 sú vybavené technológiou ProSense®, ktorá používa vyspelé snímače vlhkosti a teploty na úpravu trvania programu sušenia a spotreby energie. To prináša úsporu času a energie a navyše máte istotu, že vaše obľúbené oblečenie nebude nadmerne presušené a po každom programe sušenia si zachová svoj vzhľad.

Instalační sada AEG pro umístění sušičky na pračku

ZÍSKAJTE PRIESTOR NAVYŠE

S touto inštalačnou súpravou môžete svoju novú sušičku umiestniť na práčku bez ďalších upevňovacích prvkov. Získate tak jednoducho priestor navyše. Dodávame ju vrátane výsuvnej police, ktorá slúži na jednoduché vkladanie, vyberanie a skladanie čerstvo vypranej a vysušenej bielizne.