Objavte

Práčky so sušičkou

TECHNOLÓGIA SENSIDRY®

Naša technológia SensiDry® využíva vyspelú technológiu tepelného čerpadla, vďaka ktorej zabezpečuje šetrné sušenie pri nízkych teplotách. Spolu s precíznou kontrolou pohybov bubna zvládne starostlivosť o celý váš šatník. Môžete sa úplne spoľahnúť, že si vaše oblečenie po každom ošetrení zachová svoj tvar a kvalitu.

UŽÍVAJTE SI KOMFORTNÉ SUŠENIE

Spotrebič naplňte ráno a po príchode z práce bude bielizeň pripravená na nosenie. Vaše obľúbené odevy budú čakať čisté, suché a nachystané pre vás a váš program. Všetky spotrebiče sú vybavené režimom Wash&Dry a ponúkajú programy typu non-stop, ktoré umožňujú pranie a sušenie odevov v jednom cykle a bez akýchkoľvek kompromisov.

TECHNOLÓGIA DUALSEANSE®

Naša technológia DualSense® pripraví programy spotrebiča na vaše tkaniny, či ide o jemné, vlnené alebo vonkajšie kusy oblečenia. Všetko od vzorovaného vonkajšieho oblečenia až po mäkké svetre tak možno naraz starostlivo vyprať, usušiť a ochrániť. Doprajte si užitočný komfort vďaka integrovanej a komplexnej starostlivosti o bielizeň.

FUNKČNÉ OBLEČENIE SI VYŽADUJE OSOBITNÚ STAROSTLIVOSŤ

Bez řádné péče se venkovní oblečení může opotřebovat a ztratit svou funkčnost. S technologií DualSense® můžete funkčnost prádla zachovat i obnovit, ať jde o odpudivost vody nebo prodyšnost. Zoznámte sa s ochrancom funkčného oblečenia.

TECHNOLÓGIA ÖKOMIX

Inovatívna technológia ÖKOMix spoločnosti AEG získala výsadné postavenie v oblasti starostlivosti o bielizeň. Najprv oddelene premieša prací prostriedok a neskôr aviváž s vodou, až potom ich vpustí do bubna k bielizni. Pracie prostriedky sa pred kontaktom s tkaninami aktivujú, aby zabezpečili jemné, ale dôkladné pranie a čo najrovnomernejšie sušeni.

 

KAŽDÉ VLÁKNO JE CHRÁNENÉ

Vďaka predbežnému zmiešavaniu je zaistená efektívnejšia distribúcia pracieho prostriedku a aviváže v bielizni, čo znamená, že sa dostanú ku každému vláknu náplne. Každý kus bielizne v bubne sa dokonale vyperie a ošetrí, aby bol neskôr pripravený na rovnomerné vysušenie.

MODRÝ CERTIFIKÁT WOOLMARK

Naša technológia DualSense® sa výborne postará aj o vaše vlnené oblečenie určené výlučne na ručné pranie. Programy prania a sušenia získali modrý certifikát Woolmark Blue, ktorý zaručuje, že dokonca aj vlnené tkaniny určené na ručné pranie môžete bezpečne prať a sušiť v rámci jedného cyklu. Dajte zbohom ručnému praniu. Užívajte si praktické výhody a komfort vďaka integrovanej a komplexnej starostlivosti o bielizeň.