Detaily produktu

Plech na pečenie Easy2Clean má inovatívny keramický povrch, ktorý zaručuje, že naň nepriľnú mastnota ani nečistoty, a umožní vám prípravu jedál bez oleja či papiera na pečenie. Čistenie je nenáročné a jediné, čo potrebujete je horúca voda, mokrá handrička a trochu prípravku na umývanie riadu.

Benefity

AEG - Plech na pečenie - A9OOAF11

Jednoduché pečenie. Jednoduché servírovanie

Inovatívny keramický povrch je nepriľnavý, preto na ňom môžete piecť bez vymazania alebo papiera na pečenie. Jedlo jednoducho položíte priamo na plech. Navyše jeho povrch umožňuje úplne jednoduché servírovanie z plechu priamo na tanier.

AEG - Plech na pečenie - A9OOAF11

Inovativní keramická vrstva usnadňuje mytí

Môžete vynechať namáčanie, drhnutie a agresívne chemikálie, pretože umývanie plechu Easy2Clean Tray po príprave jedla je hračka. Na jeho opätovné vyčistenie vám stačí mokrá handrička, teplá voda a nejaký čistiaci prostriedok.

AEG - Plech na pečenie - A9OOAF11

Jednoduché čistenie

Easy2Clean je ekologický plech do rúry. Jeho keramický povlak neobsahuje syntetické zlúčeniny, ktoré môžu byť škodlivé pri vysokých teplotách. Varte bezpečne as istotou pomocou plechu Easy2Clean.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
červená látka letiaca vo vzduchu