Kurzy varenia AEG

Povzneste svoje kuchárske umenie na vyššiu úroveň

Vyskúšajte si najnovšie spotrebiče AEG a zoznámte sa dôkladne s ich technológiou. Nezáleží na tom, či o kúpe ešte len premýšľate a váhate, alebo sa chcete stať majstrom vašej nanovo vybavenej kuchyne. Naši profesionálni kuchári budú vašimi sprievodcami a zasvätia vás do tajov prípravy tých najväčších lahôdok.

Objavte kúzlo pečenia v multifunkčných parných rúrach

Naučte sa variť, grilovať aj piecť v multifunkčnej parnej rúre

Varenie v pare je moderným spôsobom prípravy jedla, ktorý dokáže zachovať textúru, chuť, farbu a hlavne vitamíny v každom kúsku. Chcete sa naučiť pripravovať vynikajúce pokrmy, na aké ste zvyknutí z najlepších reštaurácií?

Na našich kurzoch varenia si môžete multifunkčnú parnú rúru, a ak vás presvedčíme, vrátime vám poplatok za kurz. Tých z vás, ktorí už multifunkčnú parnú rúru vlastnia, zdarma naučíme maximálne ju využívať a perfektne ju ovládať. A všetkým ponúkame kuchársku knihu s úžasnými receptami a tipmi na varenie v pare, a to na stiahnutie úplne zadarmo.

Parná rúra SteamPro
Jednoduchá príprava metódou sous-vide

S parnou rúrou SteamPro môžete pripravovať delikatesy metódou Sous Vide priamo u vás doma.


Prihláste sa na kurz varenia

Kúpili ste si parnú rúru AEG?

Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. K nákupu multifunkčnej parnej rúry teraz získate exkluzívne kurz varenia pod vedením profesionálneho kuchára v hodnote 80 eur ZADARMO.

Chcete si rúru pred nákupom vyskúšať?

Presvedčte sa o jedinečných vlastnostiach multifunkčnej parnej rúry AEG na našom kurze varenia. Ak sa následne rozhodnete pre kúpu niektorého z modelov zaradených do akcie, poplatok za kurz vám v plnej výške vrátime späť.


Inšpirujte sa našimi receptami

Kuchárska kniha plná receptov pre multifunkčné parné rúry

V multifunkčnej parnej rúre pripravíte všetko, na čo máte chuť – od šťavnatého lososa cez bravčové koleno a chrumkavý domáci chlieb až po ovocné knedle. Stiahnite si našu kuchársku knihu plnú receptov, zaujímavých tipov a rád od profesionálnych kuchárov.

Inšpirácia na slávnostný obed či príjemnú večeru

Hľadáte inšpiráciu na slávnostné obedové menu alebo pohodový večer s vašimi priateľmi? Inšpirujte sa našimi receptami (nielen pre parné rúry) a užite si príjemné okamihy v kruhu svojich blízkych.