Kurzy varenia AEG

Povzneste svoje kuchárske umenie na vyššiu úroveň

Vyskúšajte si najnovšie spotrebiče AEG a zoznámte sa dôkladne s ich technológiou. Nezáleží na tom, či o kúpe ešte len premýšľate a váhate, alebo sa chcete stať majstrom vašej nanovo vybavenej kuchyne. Naši profesionálni kuchári budú vašimi sprievodcami a zasvätia vás do tajov prípravy tých najväčších lahôdok.

Objavte kúzlo pečenia v multifunkčných parných rúrach

Naučte sa variť, grilovať aj piecť v multifunkčnej parnej rúre

Varenie v pare je moderným spôsobom prípravy jedla, ktorý dokáže zachovať textúru, chuť, farbu a hlavne vitamíny v každom kúsku. Chcete sa naučiť pripravovať vynikajúce pokrmy, na aké ste zvyknutí z najlepších reštaurácií?

Na našich kurzoch varenia si môžete multifunkčnú parnú rúru vyskúšať, a ak vás presvedčíme, vrátime vám poplatok za kurz. Tých z vás, ktorí už multifunkčnú parnú rúru vlastnia, zdarma naučíme maximálne ju využívať a perfektne ju ovládať. A všetkým ponúkame kuchársku knihu s úžasnými receptami a tipmi na varenie v pare, a to na stiahnutie úplne zadarmo.

Parná rúra SteamPro
Jednoduchá príprava metódou Sous-Vide

S parnou rúrou SteamPro môžete pripravovať delikatesy metódou Sous-Vide priamo u vás doma.

Kurz varenia v parných rúrach z pohodlia domova

Ak namiesto školy varenia dávate prednosť online vzdelávaniu, ponúkame vám možnosť uvariť si s Jiřím Hilgartom prostredníctvom videokurzu*. Prevedie vás prípravou niekoľkochodového menu a naučí vás používať vašu multifunkčnú parnú rúru na maximum.

Čo budeme variť:

  • Pečené kura s domácim chlebom
  • Lososa so zemiakmi, zeleninou a petržlenovým tvarohom
  • Bravčovú panenku s romanescom
  • Kysnuté knedle s omáčkou z bieleho vína a marhuľového džemu

Okrem toho sa môžete tešiť na:

  • Voucher v hodnote 40 € na nákup surovín v kamenných predajniach Tesco
  • Darčekový certifikát s 25 % zľavou do nášho e-shopu, aby ste si mohli doplniť výbavu na varenie v pare

*Videokurz je náhradou za fyzickú účasť na kurze varenia.

Viac informácií a registrácia

Prihláste sa na kurz varenia

Kúpili ste si parnú rúru AEG?

Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. K nákupu multifunkčnej parnej rúry teraz získate exkluzívne kurz varenia pod vedením profesionálneho kuchára v hodnote 80 eur ZADARMO.

Chcete si rúru pred nákupom vyskúšať?

Presvedčte sa o jedinečných vlastnostiach multifunkčnej parnej rúry AEG na našom kurze varenia. Ak sa následne rozhodnete pre kúpu niektorého z modelov zaradených do akcie, poplatok za kurz vám v plnej výške vrátime späť.

Inšpirujte sa našimi receptami

Kuchárska kniha pre multifunkčné parné rúry

V multifunkčnej parnej rúre pripravíte všetko, na čo máte chuť – od šťavnatého lososa cez bravčové koleno a chrumkavý domáci chlieb až po ovocné knedle. Stiahnite si našu kuchársku knihu plnú receptov, zaujímavých tipov a rád od profesionálnych kuchárov.

Inšpirácia na slávnostný obed či príjemnú večeru

Hľadáte inšpiráciu na slávnostné obedové menu alebo pohodový večer s vašimi priateľmi? Inšpirujte sa našimi receptami (nielen pre parné rúry) a užite si príjemné okamihy v kruhu svojich blízkych.