DGK6981HM

Integrovaný odsávač pár Hob2Hood®

Detaily produktu
hidden
Nie je skladom
hidden
Strážiť dostupnosť

Mimoriadne výkonné čistenie vzduchu, nižšia spotreba energie

Odsávače pár AEG čistia vzduch, pričom naše energeticky najúčinnejšie modely ponúkajú energetickú účinnosť A a vyššiu. Vo sviežej kuchyni s menšou hlučnosťou sa môžete naplno venovať energeticky úspornejšiemu vareniu s rodinou a priateľmi.

Zistiť viac
InštaláciaIntegrovaný odsávač pár
Veľkosť (cm)90
Kapacita, max (m³/h)760
Úroveň hluku, max/min (dB)57 / 45
Funkcia Hob2Hood®
Funkcia Hob2Hood®
Umývateľný filter
Umývateľný filter
Detaily produktu
Odsávač pár 6000 Hob2Hood® sa bezdrôtovo pripája k varnej doske. Po zapnutí varnej dosky sa aktivujú svetlá a rýchlosť ventilátora sa reguluje podľa nastavenia teploty na varnej doske. Zažite kuchyňu bez zápachu pri každom varení.
AEG - Integrované odsávače - DGK6981HM
Intuitívny odsávač pár, ktorý myslí za vás

Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. Dovoľte funkcii Hob2Hood ovládať ventilátor a sústreďte sa na kľúčové momenty počas prípravy vášho pokrmu. Ak si chcete nastaviť výkon ventilátora sami, môžete využiť aj manuálne ovládanie.

Čistý vzduch. Rýchlejšie.

Tento odsávač pár rýchlo odstráni výpary z varenia z vašej kuchyne. Tento pokročilý odsávač pár má totiž účinný a výkonný motor.

AEG - Integrované odsávače - DGK6981HM
LED osvetlenie pre príjemnejšie varenie

Výužívajte si výhody kvalitného LED osvetlenia. Zdroj jasného a príjemného svetla nad varnou doskou zaistí dokonalý prehľad. Toto osvetlenie má navyše dlhú životnosť a je energeticky úsporné

AEG - Integrované odsávače - DGK6981HM
Posvieťte si na varenie

Užívajte si výhody kvalitného osvetlenia LED. Zdroj jasného a príjemného svetla nad varným panelom vám zaistí dokonalý prehľad. Toto osvetlenie má navyše dlhú životnosť a je energeticky úsporné.

Dizajn a diskrétnosť hladko kombinovaná

Efektívny tukový filter, ktorý funguje na vysokej úrovni a zároveň je diskrétne skrytý za elegantným krytom z nehrdzavejúcej ocele. Filter aj kryt sú plne umývateľné, čo pomáha udržiavať ich účinosť

man folding towels
Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyAEG a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy