Na stiahnutie

MOBILNÁ APLIKÁCIA My AEG

Výber receptu v aplikácii My AEG

My AEG Kitchen: MNOŽSTVO PRAKTICKÝCH FUNKCIÍ

Prezerajte si stovky výborných receptov, s ktorými hravo pripravíte pokrmy v pare alebo metódou vákuového varenia. Recepty môžete vyhľadávať podľa národnej kuchyne, alergénov, diétneho obmedzenia alebo konkrétnych prísad. Chcete pripraviť obľúbené jedlo podľa babičkinho receptu? Naša kalkulačka pečenia vám vypočíta správne nastavenie pre vašu rúru. K receptom si môžete pridávať vlastné poznámky, tie najobľúbenejšie z nich si uložiť alebo ich zdieľať na sociálnych sieťach. Aplikácia vám navyše umožní jednoducho zostaviť nákupný zoznam a podeliť sa oň s ostatnými.

Stiahnuť z obchodu App Store

Stiahnuť na Google Play™

Aplikácia My AEG so záložkou venovanou bielizni na smartfóne

MY AEG Care: APLIKÁCIA, KTOREJ NA VÁS ZÁLEŽÍ

Zišli by sa vám užitočné rady, ako čo najlepšie ošetriť rôzne škvrny a starať o odevy z tých najchúlostivejších materiálov? Chcete si overiť, či používate správny prací prostriedok a či naozaj rozumiete symbolom na štítkoch odevov? Aplikácia vám okrem toho poradí, ako čo najlepšie spotrebiče čistiť a udržiavať, aby ste sa mohli vždy spoľahnúť na skvelé výsledky prania, sušenia, varenia aj pečenia. Stiahnite si do svojho smartfónu či tabletu pomocníka, ktorý myslí na vaše dobro.

Stiahnuť z obchodu App Store
Stiahnuť na Google Play™

Aplikácia My AEG na tablete so záložkou venovanou výrobkom

ZÍSKAJTE VIAC S VÝROBKAMI AEG

Prostredníctvom tejto inteligentnej aplikácie si môžete zaregistrovať svoje výrobky značky AEG. Vďaka registrácii budete mať vždy poruke potrebné informácie, návody na používanie a kontakty na zákaznícku podporu a servis spotrebičov. Dozviete sa tu aj podrobnosti o pripravovaných kurzoch varenia. Premeňte starostlivosť o bielizeň a varenie na interaktívnu zábavu.