Objavte

Chladenie

PRÍRODNÁ ČERSTVOSŤ ZACHOVANÁ

Vďaka nášmu chladiacemu systému TwinTech budú tie najlepšie chute, ktoré nám príroda ponúka, uchovávané pri ideálnej teplote. Všetky potraviny od šalátu až po uhorku zostanú maximálne čerstvé dlhší čas. Listová zelenina je sviežejšia, jablká sú chrumkavejšie a všetko chutí lepšie. V priestrannej zásuvke máte k dispozícii kopu miestna na veľké množstvo ovocia a zeleniny.

Se systémem TwinTech® můžete všechny ingredience snadno uchovávat v jejich optimálním stavu.

Chladnička s mrazničkou ProFresh

PRÍRODNÁ CHUŤ V TOM NAJLEPŠOM STAVE

Chráňte chuť, zabudnite na námrazu. So systémom AEG TwinTech+ uchováte čerstvé i mrazené potraviny v optimálnej kondícii. Systém precízne udržiava teplotu a úroveň vlhkosti s minimálnymi výkyvmi, takže v mrazničke sa netvorí námraza a kvalita čerstvých potravín sa nebude zhoršovať. Ovocie i zelenina si zachovajú svoj sviežosť a budú prekypovať chuťou. Mäso aj ryby zostanú čerstvé ako v deň, keď ste ich kúpili.

PRISPÔSOBÍ SA KAŽDEJ CHUTI

Systém vnútorného usporiadania dvierok CustomFlex® s vyberateľnými priehradkami rôznych veľkostí prináša absolútnu flexibilitu. Priestor na dvierkach chladničky si môžete prispôsobiť s každým nákupom potravín, aby mali všetky suroviny svoje miesto. Objavte napríklad štipce na bylinky. Priehľadné boxy na syry. Spoľahlivé police na mliečne výrobky, omáčky a ochucovadlá. Obľúbené chute vždy poruke.

Preukázalo sa, že mäso a ryby vydržia pri teplote okolo 0 °C až o 3 dni dlhšie ako pri štandardnom chladení pri vyšších teplotách.

PRESNÉ CHLADENIE A VÝNIMOČNÉ VARENIE

Potraviny jako maso a ryby si uchovávají nejlepší chuť, když jsou skladovány při určité teplotě, konkrétně kolem 0 °C. Právě proto jsou naše chladničky s mrazničkou vybaveny speciálním oddílem s nulovou teplotou, kde pro tyto suroviny panují ideální podmínky. Můžete se tak spolehnout na to, že si maso i ryby zachovají maximální čerstvost a skvělou chuť.