Objavte

Odsávače pár

SVIEŽA KUCHYŇA BEZ DOTYKU

Aby ste sa v kuchyni mohli sústrediť iba na varenie, musíte eliminovať rušivé elementy. O vašu pohodu sa spoľahlivo postará náš výkonný odsávač. Kuchynské prostredie zostane svieže a príjemné, bez toho aby ste sa museli odsávača čo len dotknúť. Náš varný panel dokáže vďaka funkcii Hob2Hood bezdrôtovo spustiť odsávač pár a automaticky nastaviť výkon ventilátora podľa toho, aké jedlo práve pripravujete. Varte šikovne!

SVIEŽI VZDUCH I BEZ VAŠEJ POMOCI

Kým vy máte plné ruky práce s prípravou svojho majstrovského diela, naše bezdotykové odsávače sa postarajú o čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni. Inteligentná funkcia Hob2Hood reaguje okamžite pri prvom zasyčaní na panvici. Automaticky zapne a rozsvieti odsávač pár a nastaví rýchlosť odsávania podľa intenzity varenia. Výkonný motor pohltí paru a výpary vo chvíli, kedy sa objavia.

Panvica na varenie morských plodov

VÝKON, NA KTORÝ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

Vďaka vysokovýkonným odsávačom pár sa môžete hneď po varení tešiť na čistý a svieži vzduch. Kvalitná filtrácia zabraňuje usadzovaniu mastnoty vnútri spotrebiča, preto sa odsávač čistí jednoducho a kuchynské výpary miznú rýchlosťou blesku. Detail, ktorý pocítite každý deň.

Varenie jedla na indukčnej varnej doske AEG, zatiaľ čo odsávač pár AEG odsáva prebytočnú paru

DISKRÉTNY ALEBO VÝRAZNÝ? JE TO NA VÁS

Naše odsávače pár rýchlo a efektívne zbavia vašu kuchyňu nepríjemných pachov. To majú všetky spoločné. Rozdiely hľadajte predovšetkým v detailoch a dizajne. Dáte prednosť osobitému vzhľadu komínového odsávača, ktorý sa stane dominantou vašej kuchyne, alebo výsuvnému modelu, ktorý elegantne splynie s kuchynskou linkou?

Vytvorte si v kuchyni dokonalú atmosféru

VYTVORTE DOKONALÚ
ATMOSFÉRU

Chuť. Vycibrenosť. Kvalita. Varenie je zážitok. Vytvorte si pokojnú, ničím nerušenú atmosféru pre vaše kulinárske umenie vďaka technológii SilentTech. Vašu pracovnú plochu osvetlí mäkké LED svetlo, zatiaľ čo funkcia Breeze po dokončení prípravy jedla nehlučne vyčistí vzduch a postará sa o príjemnejšie prostredie.

PREČO PRÁVE ODSÁVAČE AEG?

 • 1
  Hob2hood

  Vďaka funkcii Hob2Hood komunikuje odsávač pár s varným panelom. Na začiatku varenia automaticky zapne a rozsvieti odsávač pár a nastaví stupeň odsávania podľa intenzity varenia. Odsávač pár je možné ovládať aj manuálne.

 • 2
  Funkcia Breeze

  Technológia Breeze zabezpečí dokonalé a jedinečne tiché odsávanie nežiaducich pachov. Udržiava tak vašu kuchyňu stále sviežu.

 • 3
  Predĺžená záruka

  Pretože vieme, že sa na kvalitu našich spotrebičov môžeme spoľahnúť, ponúkame vám pri vybraných modeloch predĺženú záruku 5 rokov na celý spotrebič.

Ktorý odsávač zapadne do vašej kuchyne?

Salmon cooking on an induction hob while the excess steam is being extracted by the cooker hood
Najširšia ponuka

Zo širokej ponuky spotrebičov si aj vy ľahko vyberiete ideálnu kombináciu Hob2Hood.

A stylish AEG cooker hood

VAŠA KUCHYŇA, VÁŠ ŠTÝL

Doprajte si efektívne odsávanie pár s funkciou Hob2Hood v dizajne, ktorý sa vám páči. Ponuka varných panelov AEG prepojených s odsávačmi pár je najširšia na trhu. U nás si jednoducho vyberiete ideálnu kombináciu funkcií a štýlu, ktorá sa hodí práve do vašej kuchyne. Bez kompromisov vo výkone.

VYSOKÁ KVALITA, DLHŠIA ZÁRUKA

Naše spotrebiče sú vybavené najmodernejšími funkciami, aby vám slúžili čo najlepšie a najdlhšie. Pretože vieme, že sa na ich kvalitu môžeme spoľahnúť, ponúkame vám pri vybraných modeloch predĺženú záruku 5 rokov na celý spotrebič. 

Filtre do digestora AEG

VŠETKO O FILTROCH

Aby ste mali v kuchyni sviežosť celý rok, udržujte filtre odsávačov pár v dobrom stave. Tukové filtre zachytávajú tukové a pevné častice, čím chránia ventilátor a odťahové potrubie pred usadzovaním nečistôt. Uhlíkové filtre eliminujú pachy a čistia vzduch. Niektoré odsávače majú filtre trvalé, ktoré sa dajú čistiť a znovu používať, zatiaľ čo iné majú jednorazové filtre. V každom prípade nezabudnite filtre pravidelne čistiť alebo vymieňať.