Objavte

Indukčné varné panely

Nenahraditeľný pomocník pri varení

Túžite doma pripravovať jedlá ako profesionáli? Potom potrebujete spoľahlivý a presný varný panel, ktorý vždy bleskovo splní vaše pokyny. Naše indukčné varné panely sú vybavené intuitívnym posuvným dotykovým ovládaním, s ktorým okamžite zmeníte výkon varnej zóny. Vďaka funkcii FlexiBridge môžete spojiť viac varných zón do jednej veľkorysej plochy na varenie vo veľkých nádobách. Nečakaná variabilita.

Rozpúšťanie čokolády v panvici na indukčnej varnej doske AEG

Bezkonkurenčná rýchlosť

Indukčné varné panely sa zohrievajú oveľa rýchlejšie ako ostatné typy varných plôch, a tak môžete ušetrený čas venovať dolaďovaniu chuti. Citlivé dotykové ovládanie umožňuje pohodlné a okamžité nastavenie teploty jediným pohybom. Bez zaváhania pripravíte dokonalú omáčku alebo rozpustíte čokoládu bez vodného kúpeľa. Majte všetko pod kontrolou.

Okamžitá zmena teploty posunutím nádoby

Vďaka precíznej regulácii teploty získate z každého jedla maximum chuti rovnako ako ostrieľaní profesionálni kuchári. Funkcia PowerSlide vám umožní uviesť pokrm do varu, dusiť ho alebo udržiavať jeho teplotu jednoduchým presunutím nádoby z jednej varnej oblasti na druhú. Môžete si vybrať z celej škály prednastavených teplotných úrovní alebo si určiť svoju vlastnú. Ako vám to vyhovuje.

PREČO PRÁVE INDUKČNÉ PANELY AEG?

 • Bridge

  Funkcia Bridge vám umožňuje spojiť dve varné zóny do jednej a vytvoriť tak veľkú zónu, napr. pre väčšie hrnce či panvice.

 • DirectTouch

  Systém DirectTouch umožňuje presné nastavenie výkonu a ovládanie každej zóny osobitne jednoduchým posunutím prsta.

 • PowerBoost

  Funkcia PowerBoost okamžite zvýši výkon, takže voda v hrnci zovrie za pár sekúnd a panvica sa hneď rozpáli.

"Počas varenia sa často sústredím na niekoľko úkonov zároveň, a preto potrebujem v kuchyni kvalitné spotrebiče, na ktoré sa môžem spoľahnúť. To platí aj pre varný panel. Chcem, aby bol priestranný, poradil si s hrncami a panvicami všetkých tvarov a veľkostí, disponoval intuitívnym ovládaním a bleskovo reagoval na moje požiadavky. Teší ma, že sa na trhu objavujú výrobky, ktoré perfektne spĺňajú moje kritériá."

 

- Jan Punčochář,
jeden z najlepších českých šéfkuchárov a držiteľ ocenenia Zlatý kuchár

VYBERTE SI TÚ PRAVÚ

Nádoby rôznych veľkostí, ktorých obsah sa varí pri rôznych teplotách

Funkcie na každú príležitosť

Či už chystáte veľkú hostinu, alebo len večeru pre dvoch, náš indukčný varný panel s funkciou FlexiBridge sa prispôsobí akémukoľvek riadu a rovnomernou distribúciou tepla zabezpečí skvelé výsledky. Spojte dohromady až 4 varné zóny, aby ste čo najlepšie zužitkovali priestor, ktorý máte k dispozícii. S funkciou FlexiBridge je manipulácia s veľkými panvicami alebo väčším počtom nádob úplne jednoduchá.

Elegantný minimalistický dizajn

V jednoduchosti je sila. Elegantný varný panel MaxiSense® Pure sa vďaka svojmu minimalistickému vyhotoveniu hodí do každej kuchynskej linky. Moderné červené ovládacie LED prvky a varné zóny sú viditeľné iba vtedy, keď ich potrebujete, inak je varná plocha úplne hladká. Povrch dosky MaxiSense® Pure preto vždy umožňuje ľahké a rýchle čistenie.

 • Funkcia FlexiBridge pre maximálnu flexibilitu pri varení
 • Zmeňte prudké varenie na slabé iba presunutím panvice
 • Prepnite priamo na správnu teplotu
 • Vyspelé automatické ovládanie odsávača
 • Viac priestoru. Viac chuti. Okamžite
 • Na varnom paneli MaxiSense® môžete varné nádoby položiť kamkoľvek
 • Prepnite priamo na správnu teplotu
 • Čistite popri varení
 • Funkcia Bridge prispôsobí varné zóny veľkosti riadu
 • Na varnom paneli MaxiSense® môžete varné nádoby položiť kamkoľvek
 • Vyspelé automatické ovládanie odsávača
 • Čistite popri varení

Ďalšie výhody indukčných panelov AEG

INTELIGENTNÁ TECHNOLÓGIA VÁS NEBUDE VYRUŠOVAŤ

Príprava lahodných pokrmov si vyžaduje absolútnu koncentráciu. Vďaka funkcii Hob2Hood bude varný panel ovládať zároveň aj odsávač pár, aby vás pri varení nič nerozptyľovalo. Odsávač sa automaticky rozsvieti, spustí a nastaví výkon ventilátora podľa intenzity varenia. Ak preferujete manuálne ovládanie, samozrejme, ho máte kedykoľvek k dispozícii.

Získajte k vybraným modelom záruku 5 rokov

Naše spotrebiče vybavujeme tými najmodernejšími funkciami, aby vám slúžili čo najlepšie a najdlhšie. Pretože vieme, že sa na ich kvalitu môžete spoľahnúť, ponúkame vám pri vybraných modeloch záruku predĺženú na 5 rokov.