Objavte

Multifunkčné parné rúry

RUŽOVÝ, STREDNE PREPEČENÝ, PREPEČENÝ. PRESNE PODĽA VAŠEJ CHUTI

Aj doma môžete servírovať pokrmy, ktoré prekonajú očakávania. Napríklad steak prepečený presne podľa vášho priania. Alebo radšej šťavnatý filet z lososa? Vďaka teplotnej sonde, ktorú umiestnite do stredu pripravovaného jedla, stačí rúre oznámiť, aký stupeň prepečenia preferujete, a ona sa o všetko postará. Ružový, stredne prepečený alebo prepečený? Presne ako v reštaurácii. Zoznámte sa s rúrou, ktorá vám rozumie.

PREČO SI VYBRAŤ PARNÚ RÚRU?

Parná rúra s prehľadom zvládne všetko, čo dokáže vaša súčasná rúra, ale navyše sa pýši celým radom ďalších výhod. Bežná rúra obklopí pokrm suchým horúcim vzduchom, ktorý ho môže vysušiť, ale parná rúra dodá k pečeniu paru. Pridaná vlhkosť zlepšuje chuť, štruktúru aj farbu pokrmov, postará sa o chrumkavý povrch a šťavnaté vnútro.

PREČO DAŤ PREDNOSŤ PARNEJ RÚRE AEG?

S rúrami AEG Mastery objavíte celú škálu nových chutí, a to aj pri surovinách, ktoré veľmi dobre poznáte. Para vždy zvýrazní prirodzenú chuť každej ingrediencie, zachová jej farbu aj konzistenciu a výsledný pokrm premení na explóziu chutí. Pripravujte doma výnimočné pokrmy ako z tých najlepších reštaurácií. Spoľahnite sa na multifunkčnú parnú rúru.

  • Senzor vlhkosti

    Vyspelý senzor vlhkosti automaticky nastaví správne množstvo pary, čím zabezpečí šťavnatú konzistenciu a intenzívnu chuť jedla.

  • Možnosť pečenia na 3 úrovniach

    Vďaka veľkorysému vnútornému objemu rúry môžete svoje obľúbené pokrmy pripravovať až na troch úrovniach naraz, aby ste nestrácali čas.

  • Teleskopické výsuvy

    S teleskopickými výsuvmi sa jedlá do rúry vkladajú a z rúry vyberajú bezpečne a ľahko. Teleskopické výsuvy môžu v rúre zostať aj pri pyrolitickom čistení.

PÄŤROČNÁ ZÁRUKA NA VYBRANÉ MODELY

Naše spotrebiče sú vybavené najmodernejšími funkciami, aby vám slúžili čo najlepšie a najdlhšie. Pretože vieme, že sa na ich kvalitu môžeme spoľahnúť, ponúkame vám pri vybraných modeloch predĺženú záruku 5 rokov na celý spotrebič.

Food cooked with AEG Steam Ovens

LOSOS SI ZASLÚŽI ÚPRAVU V PARE

Ušetrite svojho lososa a namiesto pošírovania dajte prednosť pare. Keď pripravujete lososa v parnej rúre SteamBoost, vďaka šetrnému prístupu zostane krásne krehký a nevysuší sa. Výsledky sú okamžite viditeľné, pretože para pomáha zachovať prirodzenú farbu vašich pokrmov a svieži oranžový losos vyzerá rovnako dobre, ako chutí.

PARA DODÁ KAŽDÉMU POKRMU ŠŤAVU

Nech už sa chystáte variť čokoľvek, vždy máte k dispozícii vhodný parný program, ktorý váš pokrm privedie k dokonalosti. Pri nízkej úrovni pary pripravíte šťavnaté pečené mäso alebo perfektne vláčny dezert. Stredná úroveň pary šetrne zohreje jedlo z predchádzajúceho dňa, aby chutilo ako práve uvarené. A najvyššia úroveň pary predstavuje rýchlejší, chutnejší a zdravší spôsob prípravy rýb, zeleniny, ryže alebo kuskusu.

PREČO SI VYBRAŤ PARNÉ RÚRY OD AEG?

Presne podľa vašich predstáv

Šťavnatý a perfektne prepečený losos? S parnou rúrou AEG sa podarí bez obáv. Filety ochuťte obľúbeným korením. Teplotnú sondu nastavte na 59 °C a zvoľte program Horúci vzduch s parou. Rúra vás sama upozorní, že je jedlo hotové. A presne podľa vašich očakávaní.

Vždy perfektný výsledok

Prepečené, šťavnaté kura s chrumkavou kožou? S parnou rúrou AEG a funkciou Podporované varenie nemusíte mať žiadne obavy. Zadajte hmotnosť kurčaťa a do zásobníka nalejte vodu. Rúra sa o všetko postará za vás. Výsledok je vždy výnimočný.

PREČO DAŤ PREDNOSŤ PARNEJ RÚRE AEG?

S rúrami AEG Mastery objavíte celú škálu nových chutí, a to aj pri surovinách, ktoré veľmi dobre poznáte. Para vždy zvýrazní prirodzenú chuť každej ingrediencie, zachová jej farbu aj konzistenciu a výsledný pokrm premení na explóziu chutí. Pripravujte doma výnimočné pokrmy ako z tých najlepších reštaurácií. Spoľahnite sa na multifunkčnú parnú rúru.

Čisté vnútro parnej rúry AEG

JEDNODUCHÉ VARENIE, POHODLNÉ ČISTENIE

Para zjednodušuje prípravu jedla aj následné čistenie rúry. Programy na parné čistenie účinne odstraňujú zvyšky jedál. Pri pyrolitickom čistení sa zase všetky nečistoty premenia na jemný popol, ktorý ľahko zotriete. Sústreďte sa na prípravu skvelých pokrmov, o čistenie sa postaráme my.