Objavte

Práčky

Technológia SoftWater

Farby si aj po mnohých praniach uchovávajú svoju sýtosť a ani čierna farba nevybledne.

Pračky AEG řady 9000 s technologií SoftWater

BIELIZEŇ AKO NOVÁ AJ PO 50 CYKLOCH PRANIA

Technológia SoftWater, ktorou sú vybavené práčky AEG série 9000, odstraňuje z vody nečistoty, ktoré môžu tkaninám škodiť. Pracie prostriedky sa navyše dôkladne premiešajú s vodou, aby sa aj pri nízkych teplotách bielizeň starostlivo vyprala. Vďaka takejto šetrnejšej starostlivosti o odevy zostane čierna farba skutočne čiernou a výrazné farby rovnako sýte ako v deň, kedy ste si svoje večerné šaty zaobstarali.

Vyprané oblečenie visí v šatníku

Bezkonkurenčná starostlivosť

Svoje obľúbené oblečenie iste chcete mať riadne vyprané, ale pritom bez vyblednutých farieb alebo dokonca hrčiek. Naše práčky série 9000 sú navrhnuté tak, aby prali pri 30 °C rovnako dobre ako pri 60 °C. Pre farby je to oveľa menšia záťaž, takže zostanú svieže a živé dlhší čas.

Symbol pracieho programu ÖKOPower

DOKONALE VYPRANÉ ZA MENEJ AKO HODINU

Naše práčky série 8000 s účinnou technológiou ÖKOMix sú vybavené novým pracím programom ÖKOPower. Program trvá iba 59 minút a zaisťuje vynikajúce výsledky prania s minimálnou spotrebou energie.

Technológia ÖKOMix

100 % distribúcia pracieho prostriedku aj aviváže, na rozdiel od iných práčok.

Pračky AEG řady 8000

CHRÁŇTE KAŽDÉ VLÁKNO

Venujte svojmu oblečeniu náležitú starostlivosť a odvďačí sa vám rovnako živými farbami ako na začiatku. Práčky AEG série 8000 s technológiou ÖKOMix zmiešajú prací prostriedok (a neskôr tiež aviváž) s vodou ešte predtým, než sa dostanú do bubna, čím je zaistená rovnomerná distribúcia pracích prostriedkov. Ide o prvé použitie takejto technológie v práčkach vôbec. Pranie je rýchlejšie a dôkladnejšie, pretože prací prostriedok a aviváž sú v čase, keď sa dostanú k bielizni, už plne aktivované. Prvýkrát tak máte istotu, že sa pri praní staráte skutočne o každé vlákno.

Modrá vodovzdorná bunda
Animácie zobrazujúce dokonalé spárovanie práčok a sušičiek AEG

TÍM SNOV

Práčky a sušičky AEG série 8000 môžete perfektne spárovať a dopriať si tak všetky výhody technológie ÖKOMix a našej revolučnej technológie AbsoluteCare®. Objavte starostlivosť, ktorá je voči vašim najchúlostivejším odevom rovnako šetrná ako ručné pranie a sušenie na podložke. S inovatívnymi programami pre outdoorové oblečenie môžete dokonca obnoviť vodovzdorné vlastnosti pri priedušných funkčných odevoch a membránach. Farby, štruktúra a jednotlivé vlákna sú chránené ako nikdy predtým.

Pozrite si práčky a sušičky série 8000

MÔŽEM PRAŤ VLNENÉ OBLEČENIE V PRÁČKE?

Možno ste to doteraz považovali za nemožné, ale popredný svetový odborník na vlnu, spoločnosť Woolmark, by s vami nesúhlasila. Podrobili naše spotrebiče dôkladným skúškam a potvrdili, že sú dostatočne šetrné na pranie vlnených tkanín. Takže keď v popise uvidíte symbol spoločnosti Woolmark, môžete sa spoľahnúť, že v spotrebiči vyperiete dokonca aj váš obľúbený vlnený sveter, ktorý je inak určený len na ručné pranie.

NÁŠ RAD PRÁČOK

Dôverujte práčkam AEG. Zvládnu šetrne a jemne vyprať aj tie najchúlostivejšie odevy. Ako sme to dokázali? Spojili sme skúsenosti zákazníkov s poznatkami nášho vývojového tímu. Výsledkom je revolučný spôsob starostlivosti o oblečenie s dôrazom na ochranu vlákien, farieb a štruktúry.

Nákres zobrazujúci rozdiely medzi sériami spotrebičov AEG

VIEME, ČO POTREBUJETE

 • Symbol pre technológiu ProSense®
  Šetrí vodu a energiu

  Technológia ProSense®, ktorou sú vybavené naše práčky série 6000, automaticky zvážia každú náplň a podľa toho na mieru upravia prací program.

  Zobraziť spotrebiče AEG série 6000

 • Symbol pre technológiu ProSteam®
  Bez pokrčenia, bez zápachu

  Naša séria 7000 s technológiou ProSteam® je vybavená novou funkciou PlusSteam, ktorá ukončí prací program využitím pary, aby obmedzila pokrčenie. Okrem toho ponúka samostatný parný program, vďaka ktorému bude bielizeň svieža, bez zápachu a menej pokrčená, takže s jej žehlením už nebudete mať toľko roboty.

  Zobraziť spotrebiče AEG série 7000

 • Symbol pre technológiu ÖKOMix
  Bezchybné pranie

  Technológia ÖKOMix, ktorou sú vybavené naše práčky série 8000, je vôbec prvou technológiou, ktorá distribuuje pracie prostriedky a aviváž v bielizni úplne rovnomerne. Vyčistí a starostlivo ošetrí každé vlákno.

  Zobraziť spotrebiče AEG série 8000

JEDNODUCHO ELEGANTNE

Elegantný vzhľad vás môže stáť veľa času, ale vďaka technológii ProSteam® si môžete zo zoznamu úloh vyškrtnúť jednu položku. Naše práčky série 7000 sú vybavené programom Parné osvieženie. S jeho pomocou môžete vášmu oblečeniu poskytnúť rýchle osvieženie a výrazne tak znížiť počet návštev v chemickej čistiarni.

OBĽÚBENÉ OBLEČENIE SI MÔŽETE UCHOVAŤ DLHŠIE

Aby vlákna vašich obľúbených odevov vydržali každodennú námahu, vyžadujú si osobitnú starostlivosť. Technológia ProSense®, ktorou sú vybavené spotrebiče série 6000, zváži každú náplň bielizne a vypočíta, koľko času, vody a energie je potrebné vynaložiť na jej ideálne pranie. Oblečenie nie je vystavené nadmernému mechanickému zaťaženiu a znižuje sa tak jeho opotrebovanie.

Prostorný a praktický podstavec pro prádelní spotřebiče

INTELIGENTNÁ STAROSTLIVOSŤ O BIELIZEŇ

Naše práčky a sušičky sú vybavené množstvom funkcií, ktoré dokážu zachovať perfektný vzhľad bielizne a minimalizujú spotrebu energie a vody. Naše skúsenosti v oblasti starostlivosti o bielizeň však nekončia výbornými spotrebičmi. Ponúkame tiež všetky praktické doplnky, ako napríklad podstavec pre spotrebiče AEG, ktorý uľahčuje manipuláciu s bielizňou. Práčka je umiestnená vo vyššej polohe, takže sa pri vkladaní a odstraňovaní bielizne nemusíte toľko zohýbať.

Vždy niečo navyše

Rozšírená záruka na motor alebo celý spotrebič

Rozširte si štandardnú záruku na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame rozšírenú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor.

Stačí si zakúpený výrobok zaregistrovať v našom online formulári.