Detaily produktu

Okrem štandardných funkcií je k dispozícii funkcia SteamBake, ktorá pri pečení pridáva paru. Príprava v pare uchová cesto na povrchu vlhké, aby lepšie vykyslo, a vytvorila sa zlatistá a chutná kôrka.

Benefity

SteamBake. Tajomstvo lepšieho pečenia

S funkciou SteamBake môžete piecť doma ako v pekárni. Vlhkosť umožní úplné zdvihnutie cesta a výsledné pečivo je vo vnútri mäkké a kôrka krásne chrumkavá. Vyskúšajte túto funkciu, ak máte chuť na úžasné pečené kura alebo šťavnatú rybu.

Chrumkavé, zdravšie jedlo s plechom AirFry

Užívajte si chrumkavé hranolčeky a chutnú zeleninu s menším množstvom oleja vďaka špeciálne navrhnutému nastaveniu a plechu AirFry vo vašej rúre. Drôtený plech umožňuje neustály pohyb horúceho vzduchu po celej rúre, takže jedlo sa upečie zo všetkých strán. Zakaždým chrumkavá dokonalosť.

Viacúrovňové pečenie. Upečiete viac pokrmov naraz

Pri viacúrovňovom pečení dodatočné kruhové vyhrievacie teleso zabezpečí dokonalé upečenie pokrmov, aj keď ich položíte na dva plechy naraz.

Načasované výsledky prípravy jedla

Aby sa vaše pokrmy nepripravovali príliš dlho, je tento sporák vybavený zabudovaným časovačom s funkciou minútky, ktorá vás upozorní, keď je jedlo hotové

Zapáľte. Osmažte. Podávajte. Rýchle varenie s plynom

S plynovým varným panelom na voľne stojacom sporáku očakávajte rýchle výsledky. Poskytuje výkonný a mimoriadne citlivý ohrev. Hrnce a panvice tak budú pripravené na varenie ihneď po zapálení plameňa. Kratšie čakanie znamená, že sa budete môcť viac sústrediť na zdokonaľovanie chutí.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyAEG a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyAEG Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
man folding towels