Vyberte si sušičku AEG

Objavte tú pravú sušičku, ktorá sa dokáže spoľahlivo postarať o vaše oblečenie. Profesionálna technológia sušičiek AEG sa postará o dokonalý výsledok, nech už sušíte akúkoľvek bielizeň. Naše sušičky sú navrhnuté tak, aby stopercentne zvládli akokoľvek veľkú náplň, či už ide o jeden kúsok oblečenia alebo plnú dávku.

Čítať viac

MENEJ POKRČENÉ. JEDNODUCHO VYŽEHLENÉ. S PROSTEAM®

Technológia ProSteam® pomáha neutralizovať pachy a znižuje pokrčenie oblečenia.* Menej pokrčené oblečenie nie je potrebné toľko žehliť, čím sa opäť znižuje jeho opotrebovanie. Vďaka ProSteam® vydrží vaše oblečenie dlhšie.

Naše spotrebiče s najlepším energetickým hodnotením A+++ vo svojej triede

Sušičky AEG EcoLine sú naše energeticky najúčinnejšie sušičky s najlepším hodnotením vo svojej triede A+++, ktoré ušetria až o 68 % viac energie ako tradičné sušičky.* A dokonca aj vaše najjemnejšie tkaniny, ako je hodváb alebo vlna, sú chránené pred zrážaním vďaka sušeniu pri nízkej teplote.**


Náš najvyspelejší produkt

9000 ABSOLUTECARE® PLUS

4,9

4,9(338)

TR938H2C

Sušte s istotou. Sušička 9000 Absolute Care® Plus ponúka dokonalý výsledok a jemnú starostlivosť pri sušení vďaka technológii 3DScan a Absolute Care®. Zaisťuje úroveň vlhkosti vnútri textílií a zabezpečuje rovnomerné sušenie aj viacvrstvových odevov.

Náš najobľúbenejší produkt

7000 SENSIDRY®

4,9

4,9(91)

TR718L4C

Sušička bielizne SensiDry® 7000 využíva technológiu tepelného čerpadla, ktoré suší bielizeň rovnomerne a pri nízkych teplotách bez toho, aby predlžovala čas sušenia. Vďaka šetrnej starostlivosti nie je oblečenie nikdy vystavené zbytočnému teplu.

DLHŠIA ZÁRUKA NA MOTOR I CELÝ SPOTREBIČ

Pri vybraných modeloch sušičiek si môžete zadarmo predĺžiť štandardnú záručnú lehotu. Ponúkame vám až 5 rokov na celý spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je svoj nový spotrebič zaregistrovať.

OTVORTE SI CESTU K ĎALŠÍM VÝHODÁM A ODMENÁM

Zaregistrujte svoj spotrebič a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ultrazvukové pero na škvrny AEG.