Detaily produktu

Naša zásuvka Vacuum Sealer Drawer vám umožňuje používať v domácnosti profesionálny spôsob prípravy pokrmov Sous-Vide vďaka dokonalému utesneniu chuti, vlhkosti a výživných látok.

Benefity

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Vysoká kvalita zaručená – dokonca aj pri pokrmoch pripravených vopred

Pripravte a uzavrite potravinové prísady na požadovaný pokrm na čas, keď vám to bude najviac vyhovovať. Môžete si byť úplne istí, že čerstvosť a chuť potravín sa dokonale zachovajú až do ich varenia.

Uchovajte maximum, pokiaľ ide o chuť a štruktúru pokrmov

Pri varení v rúre SousVide uchováva viac vlhkosti a zlepšuje vyniknutie chuťových zložiek pomocou zásuvky Vacuum Sealer na uzavretie a uloženie potravín.

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Pretože citlivé potravinové prísady si zaslúžia najlepší spôsob skladovania

Profesionálnym vzduchotesným uzavretím uchovajte čerstvosť potravinových prísad až trikrát dlhšie ako pri skladovaní v chladničke.

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Intenzívnejšia chuť za kratší čas

Vychutnávajte si autentické chute a arómy z celého sveta za zlomok tradičných časov marinovania. Stačí dať pokrmy a koreniny do vákuovacej zásuvky, zatvoriť veko a stlačiť tlačidlo. Táto špeciálna funkcia bola navrhnutá tak, aby výrazne skrátila čas marinovania pokrmov a umožnila vám pripravovať jedlá s mimoriadne bohatou a intenzívnou chuťou.

Inteligentná domácnosť

Viete, že spotrebiče AEG s konektivitou môžete pripojiť k domácej Wi-Fi a cez aplikáciu Google Home ich ovládať hlasom? Stačí nahlas vysloviť „Ok Google“ a môžete začať rozdávať príkazy. Napríklad Turn on the oven (Zapni rúru) alebo Set oven temperature to 200 degrees (Nastav teplotu rúry na 200 stupňov) a mnohé iné. Nie je to úžasné?! A taká môže byť realita aj vo vašej domácnosti. 

Zistiť viac

Príslušenstvo

Hodnotenia

Čo si myslíte?
Pomôžte nám s vylepšovaním našich spotrebičov.

Vaše názory nám pomáhajú sa zlepšovať a ostatným zákazníkom pomáhajú s výberom spotrebiča. K zahájeniu recenzie zadajte počet hviezdičiek.

Napíšte názov recenzie

Vitajte. Toto je váš priestor. Podeľte sa s nami o svoj názor. Každá spätná väzba je dôležitá.

Pridajte recenziu ako hosť nižšie alebo sa prihláste a napíšte recenziu.

Funguje spotrebič podľa vašich očakávaní?

Čo si myslíte o celkovom vzhľade vášho spotrebiča?

Popísali by ste kvalitu vášho spotrebiča?

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by mali byť zamerané predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúcu sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzia prejde schválením ešte pred zverejnením na tomto webe. Ďalšie informácie nájdete v našich pravidlách pre recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu.

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

Recenzie v iných jazykoch Preložené recenzie

5

Trochu hlbšia zásuvka...podnos na marinádu...

od Ildikó od 05 decembra 2021 Preložiť z Hungarian

Do hlbšej zásuvky by bolo lepšie zbaliť povedzme celého menšieho vtáka. Chýba aj tácka na marinádu, ktorá má rovnakú veľkosť ako zásuvka. Spojovacia hlavica nie je vhodná na externé vysávanie.
Inak je to uzasne dobry produkt, velmi dobre vysava a perfektne uzatvara vrecko. Zariadenie sa mi páči a odporúčam!

Prehlásenie k prekladu

Táto recenzia bola prevzatá od podobného produktu alebo z iného jazyku

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  3
 • Kvalita
  3
 • Ildikó Odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

Brilantné!

od Cyn0194 od 17 septembra 2021 Preložiť z Spanish

Milujem to, veľmi som to chcel mať a po dlhom hľadaní a porovnávaní som sa nakoniec rozhodol pre túto značku a bezpochyby mi to vôbec nie je ľúto.
Cenová kvalita 10

Prehlásenie k prekladu

Táto recenzia bola prevzatá od podobného produktu alebo z iného jazyku

 • Dizajn
  4
 • Funkcie
  4
 • Kvalita
  5
 • Cyn0194 Odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
3

Je to vynikajúci produkt, kým nebudete mať problém

od Ermintrude od 02 júla 2021 Preložiť z English

Bol to prekvapivý nákup, pretože som ho videl za vynikajúcu cenu a chvíľu som bol po komorovom vákuovom tesnení.

Výrobok sa hodí tam, kde sa zmestí štandardná 60 cm kuchynská zásuvka, takže zásuvku môžete ľahko nahradiť. Zdá sa, že je vysokej kvality a zásuvka a veko majú peknú váhu.

Keď bol prvýkrát dodaný, pretože sa zdalo, že bol zle spracovaný, zlým zlodejom bola ropná škvrna na veľkej ploche škatule a po inštalácii a cykle obnovy stále blikali dve svetlá indikujúce výmenu oleja pri každom zapnutí.

V dokumente to nie je zdokumentované. Zistil som, že ak počkáte na prvé pípnutie po dvoch blikajúcich svetlách, ak stlačíte obe blikajúce svetlá, stroj prejde do rekondičného cyklu a po 15 minútach po jeho dokončení môžete tmel použiť. Po kontaktovaní AEG trvalo niekoľko rokov, kým sa získal technik (myslím, že museli niekoho vyškoliť). Prišiel a zistil, že je potrebné vymeniť olej, a on dostane olej a vráti sa. Asi po mesiaci, keď nemohol získať olej, bol dodaný náhradný stroj a od tej doby fungoval perfektne. Predpokladal som, že ťažkosti sú spôsobené tým, že produkt je taký nový.

Stroj je taký užitočný a používal som ho oveľa viac, ako som očakával. Okrem predpokladaného použitia mi to tiež umožnilo kúpiť veľké množstvo potravín a potom ich zabaliť do užitočných veľkostí. Napr. 24 kg múky do 2 kg vreciek - skvelé na ušetrenie peňazí a v rámci výluky som si mohol kúpiť obchodné veľkosti ťažko dostupných vecí a zdieľať ich so susedmi atď.

Je tiež veľmi užitočný ako spôsob infúzie alebo marinády potravín. A dávkové varenie jedál sous vide na zahriatie vo vrecku znamená rýchle a jednoduché domáce hotové jedlá.

Rád by som dal 5*, ale zdá sa, že znalosti AEG v tejto oblasti, keď kontaktujete technickú pomoc, sa nezlepšili.

Stroj teraz opäť bliká obávanými svetlami výmeny oleja a po dni hľadania na internete žiadna radosť. Tiež telefonovanie s AEG na technickú pomoc ma nikam nedostane, pretože ma stále posielajú k malým spotrebičom, čo nie je. A nechcem navštíviť inžiniera, potrebujem len vedieť, ako vymeniť olej.

Výmena na olej do vákuovej pumpy je štandardnou údržbou komorových vákuových tesniacich zariadení, ktoré sa spravidla odporúčajú po 150 až 300 použitiach pre komerčné stroje, takže by som očakával, že niekto bude vedieť, ako na to.

Riešenie môžem stále použiť, ale 15 minút pred jeho použitím nie je prijateľné, takže iba 3*

Prehlásenie k prekladu

Táto recenzia bola prevzatá od podobného produktu alebo z iného jazyku

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  3
 • Kvalita
  5
 • Ermintrude Odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text

Odpovedal AEG

Ahoj Ermintrude,

Ďakujeme, že ste nám dokázali svoju podrobnú recenziu na zásuvke s tesnením. Sme radi, že funkcia spotrebiča splnila vaše očakávania. Sme však skľučovaní z toho, že sme sa dozvedeli, že s výrobkom došlo k problému, a bohužiaľ služba pri jeho vyriešení nedosahuje očakávania.
Chápeme vaše sklamanie z tohto problému a budeme vás kontaktovať, aby sme ho skontrolovali a zistili, ako najlepšie môžeme pomôcť.
Medzitým odporúčame prečítať si „Cyklus obnovy“, ktorý je k dispozícii v používateľskej príručke (Strana 11 - časť 6.5), a zistiť, či to môže v tomto prípade pomôcť.
Ceníme si vašu trpezlivosť.
S laskavym pozdravom

5

dobré

od EvaT od 29 novembra 2020 Preložiť z Czech

Pri rekonštrukcii kuchyne sme zvolili spotrebiča AEG. Po chvíli užívanie si som istá, že sme chybu neurobili. Výrobok plní svoju funkciu nad očakávania.

Prehlásenie k prekladu

Táto recenzia bola prevzatá od podobného produktu alebo z iného jazyku

 • Dizajn
  3
 • Funkcie
  3
 • Kvalita
  3
 • EvaT Odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
červená látka letiaca vo vzduchu