Detaily produktu

Filter mikroplastových vlákien pomáha efektívne znižovať množstvo mikroplastových častíc, ktoré sa uvoľňujú v priebehu praní zo syntetických vlákien prítomných v textíliách. Jemný filter zachytí značné množstvo týchto mikroplastových (polymérových) vlákien a znižuje tak ich podiel v odpadových vodách.

Benefity

AEG - Príslušenstvo - A9WHMIC1

Zachytí až 90 % mikroplastových vlákien menších než 45 mikrónov uvoľnených zo syntetického oblečenia*

Práčky nedokážu obmedziť uvoľňovanie mikroplastových častíc zo syntetických textílií v priebehu pracieho cyklu. Filter zachytí uvoľnené mikroplastové vlákna z vody, ktorá je vypustená z práčky a do odpadu sa následne dostane minimálne o 90 % menej mikroplastov.

*Filtračná kapacita meraná pomocou internej testovacej metódy s materiálmi zo zmesi polybavlny a polyesteru v cykle 40 °C Syntetika.

AEG - Príslušenstvo - A9WHMIC1

Bezpečná a jednoduchá inštalácia na stenu

Inštalácia filtra je jednoduchá a rýchla. Súčasťou balenia je inštalačná súprava, vďaka ktorej jednoducho a rýchlo filter nainštalujete a uvediete do prevádzky.

AEG - Príslušenstvo - A9WHMIC1

Nemeňte vaše zvyky

Filter mikroplastových častíc pracuje nezávisle od používania práčky. V prípade, že je filter potrebné vyčistiť, je užívateľ upozornený červenou kontrolkou na filtri. Pokiaľ mechanická kontrolka signalizuje nutnosť vyčistenia v priebehu prania, stačí ju vyčistiť po skončení pracieho cyklu.

AEG - Príslušenstvo - A9WHMIC1

Jednoduchá a rýchla údržba

Vďaka pravidelnému čisteniu udržíte filter mikroplastových častíc v skvelom stave a zaistíte jeho optimálnu funkčnosť a predĺžite jeho životnosť. Kefka, ktorá je súčasťou súpravy, urýchľuje a zjednodušuje údržbu.

AEG - Príslušenstvo - A9WHMIC1

Z 50 % vyrobené z recyklovaného plastu

S ohľadom na vplyv plastov na životné prostredie je filter mikroplastových častíc navrhnutý a vyrobený z 50 % z recyklovaných plastov.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
červená látka letiaca vo vzduchu