Detaily produktu

Ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn je ideálne na rôzne odolné škvrny od atramentu až po kávu. Aplikujte ho na problémovú oblasť a potom bielizeň vyperte. O všetko ostatné sa postará voda a prací prostriedok v kombinácii ultrazvukovou technológiou. Ultrazvukové pero je mimoriadne účinné pri odstraňovaní fľakov v celom rade rôznych materiálov.

Benefity

Škvrnu najprv ošetrite ultrazvukovým perom a potom vyperte

S ultrazvukovým perom na odstraňovanie škvŕn bude oblečenie po vypraní ešte čistejšie. Ultrazvuková technológia si poradí s rôznymi nečistotami, od atramentových škvŕn až po fľaky od nápojov. Každú škvrnu stačí vopred ošetriť perom a potom si už len počkať na čistučkú bielizeň.

Šetrný aj k jemnému prádlu

Pred praním ošetrite škvrny ultrazvukovým čistiacim perom, aby ste dosiahli ešte vyššiu účinnosť prania. Pero si poradí s rozmanitými fľakmi od atramentu až po kávu a nerobí mu problém ani rúž či make-up. Vďaka najlepšej ultrazvukovej technológii na konci každého cyklu vyberiete oblečenie z bubna ešte čistejšie.

Extra starostlivosť pre čisté prádlo

Ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn zabezpečuje lepšiu starostlivosť o odevy než ručné pranie. Efektívnym predbežným ošetrením sa fľaky narušia a pri jemnom praní v práčke sa eliminuje trenie tkanín a znižuje riziko ich poškodenia, aby ste oblečenie z bubna vybrali žiarivo čisté a ako nové. Zakročte rázne voči škvrnám a perte bielizeň jemne a šetrne.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
červená látka letiaca vo vzduchu