Zaregistrujte svoj spotrebič, napíšte recenziu a vyhrajte príslušenstvo AEG

Vaše názory a postrehy sú pre nás a pre ostatných zákazníkov cenným zdrojom informácií. Každého, kto svoj nový spotrebič zaregistruje a následne vyplní recenziu, zaradíme do žrebovania o ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn v hodnote 96 eur. Šťastného výhercu náhodne žrebujeme raz za 14 dní.

Čo môžete vyhrať

Pero na odstraňovanie škvŕn AEG

Pero na odstraňovanie škvŕn AEG

Poznáme to asi všetci: stačí chvíľka nepozornosti a našu obľúbenú blúzku alebo košeľu „zdobí“ škvrna od kávy či vína. Riešením, ako z oblečenia odstrániť aj skutočne odolné škvrny, je jeho ošetrenie ešte pred vypraním pomocou ultrazvukovej technológie.

Nové ultrazvukové pero AEG na odstraňovanie škvŕn sa dá použiť na tie najrozmanitejšie nehody: od atramentu, čokolády, džemu až po škvrny od červeného vína. Pero produkuje až 48 000 vibrácií za minútu, ktoré prechádzajú dovnútra vlákien a odstraňuje tak aj veľmi odolné škvrny. Je vhodné aj na jemné a citlivé materiály, ako sú hodváb alebo vlna.

Ako sa zapojiť do žrebovania

Na to, aby sme vás zaradili do žrebovania o ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn, stačia iba dva jednoduché kroky.

  • 1
    Zaregistrujte svoj spotrebič

    Kliknite na odkaz Registrácia spotrebiča a postupujte podľa pokynov.

  • 2
    Napíšte recenziu

    Povedzte nám, čo si o našom spotrebiči myslíte. Zaujíma nás hlavne vaša spokojnosť s jeho fungovaním.

Ako vyhľadať model spotrebiča alebo jeho výrobné číslo?

Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) nájdete na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči. Nemôžete nájsť typový štítok? Pozrite sa na návod pre jednotlivé spotrebiče.

Ďakujeme a prajeme vám veľa šťastia! 

Prečítajte si celé pravidlá a podmienky.