Detaily produktu

Pre všetkých, ktorí potrebujú vyzerať perfektne každý deň. Aby ste nemuseli tráviť priveľa času pri žehliacej doske, sušička AEG ProSteam® s novou funkciou PlusSteam umožňuje zakončiť prací program parou. Svoj voľný čas môžete tráviť s rodinou, priateľmi alebo sa venovať svojim koníčkom.

Benefity

Parné osvieženie zníži pokrčenie o tretinu

Venujte sa tomu, čo vás naozaj baví, nie žehleniu. Technológia ProSteam® umožňuje ukončiť prací cyklus parou, ktorá minimalizuje pokrčenie. Na rýchle osvieženie bielizne môžete použiť samostatný parný program.

Zásuvka UniversalDose – dodáva extra silu pri studenom a rýchlom praní*

UniversalDose je jedinečná zásuvka navrhnutá pre kapsule PODS®, ktorá využíva špeciálnu vodnú trysku na zmäkčenie a prerazenie PODS® v zásuvke, vďaka čomu ich aktivuje o 60% rýchlejšie v porovnaní s umiestnením do bubna. To dodá extra výkon pre odstraňovanie škvŕn pri studenom rýchlom, hodinovom praní.*

* Interný test s použitím bavlny pri teplote 30°C a hodinovom programe, ktorý porovnáva PODS® v zásuvke UniversalDose voči PODS® v bubne.

MyMix 69min program. Šetrí vám čas. Dôkladne perie odevy

MyMix 69min program predstavuje optimálne vyváženie času, energetickej účinnosti a starostlivosti pri praní každodennej zmiešanej bielizne s náplňou až do 5 kg. Pracuje pri teplote 30 °C a v priebehu 69 minút ponúka optimálny výkon a dôkladne vyčistenú bielizeň.

Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie

Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie.

Odstraňuje viac ako 99,99 % baktérií a vírusov* z oblečenia

Náš program protialergickej pary s certifikáciou Swissatest kombinuje cyklus prania a pary na odstránenie viac ako 99,99 % baktérií a vírusov.* Pranie nad 60 °C redukuje alergény a zaisťuje, že oblečenie bude hygienickejšie a čistejšie.

* Testované na Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a bakteriofág MS2 v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (správa z testovania č. 202120117)

Mikroplastový filter AEG

Náš mikroplastový filter ponúka účinný spôsob prania oblečenia s menším negatívnym vplyvom na životné prostredie. Je efektívnym riešením na filtráciu mikroplastových vlákien uvoľňovaných z textílií počas prania. Zachytí až 90 % mikroplastových vlákien s veľkosťou nad 45 mikrónov uvoľnených zo syntetického oblečenia.* Mikroplastový filter je minimálne z 50 % vyrobený z recyklovaných plastov. 

* Filtračná kapacita meraná internou testovacou metódou s materiálmi z umelej bavlny (polycotton) a polyesteru počas prania v cykle Syntetika 40 °C. 

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyAEG a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyAEG Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
man folding towels