Trouby

Multifunkčné rúry s funkciou SteamBake

Za všetkým hľadaj vedu

Dobré pečenie je umenie. Dobré pečenia je veda. Ak chcete vytvoriť majstrovské dielo, pridať paru je z kulinárskeho hľadiska rovnako dôležité ako nájsť ten správny recept a vybrať správne ingrediencie. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a naša multifunkčná rúra s funkciou SteamBake pridá k pečeniu správnu dávku pary. Pečivo bude nadýchanejšie a kôrka chrumkavejšia.

Perfektný výsledok vnútri aj zvonka

Funkcia SteamBake pridáva paru počas prvých 15 minút pečenia, čím podporí kysnutie cesta, zväčší jeho objem a postará sa o vláčnu konzistenciu. Potom preberie žezlo horúci vzduch a zostávajúci čas sa pokrm pečie pri tradičnom teplovzdušnom ohreve. Vďaka tomu sa vytvorí fantastická chrumkavá kôrka a nádherný zlatistý povrch. Výsledkom bude pokrm perfektne upečený zvnútra i zvonku.

Tri kroky k lepšiemu pečenie s funkciou SteamBake

 • Nalévánie vody do multifunkčné parnej rúry SteamBake
  1
  Krok 1

  Do priehlbiny na dne rúry nalejte 100 ml vody.

 • Tlačidlo parné funkcie na multifunkčné parnej rúre SteamBake
  2
  Krok 2

  Zvoľte program SteamBake a stlačte tlačidlo SteamBake.

 • Pečenie v multifunkčnej parnej rúre SteamBake
  3
  Krok 3

  Nechajte rúru na 5 minút predhriať a potom môžete upiecť svoje majstrovské dielo. Vychutnajte si výsledok.

Dalšie výhody

Rovnomerné pečenie

Vďaka systému ThermiC° Air, ktorý zaisťuje rovnomernú distribúciu tepla v celom objeme rúry, sa pokrm rovnomerne upečie na každej úrovni. Aj keď potrebuje upiecť 3 plné plechy, extra veľký ventilátor spoľahlivo zohreje každý centimeter vo vašej rúre. Vďaka rovnomernému ohrevu a extra veľkému objemu rúry môžete piecť toľko dobrôt naraz, koľko len chcete.

Čistenie bez námahy

Táto multifunkčná rúra vám ušetrí čas tým, že sa po skončení pečenia sama vyčistí. Pyrolitický čistiaci systém zohreje rúru na vysokú teplotu a premení zvyšky pokrmov na jemný popol, ktorý stačí jednoducho zotrieť. Upozornenie na displeji rúry vám navyše pripomenie, že treba spustiť čistiaci cyklus. Teraz budete mať viac času na vychutnávanie úžasných pokrmov a nemusíte pritom myslieť na pripečenú odolnú mastnotu v rúre.

Dokonalé pečenie

Radi pečiete a chcete objaviť výhody pary? Stiahnite si našu kuchársku knihu ZDARMA plnú chrumkavej a nadýchanej inšpirácie. Môžete sa spoľahnúť, že podľa našich receptov hravo vykúzlite slané aj sladké pečivo, ktoré bude chutiť ako z vašej obľúbenej pekárne.