ZISTITE VIAC O NAŠICH KOMBINOVANÝCH CHLADNIČKÁCH

S našimi chladničkami s mrazničkou je zdravé stravovanie jednoduché a udržateľné. Pomáhajú chrániť to, na čom vám záleží, tj. kvalitu potravín, vaše zdravie a planétu. Naše spotrebiče ochraňujú potraviny trojakým spôsobom, aby zabezpečili ich dlhšiu trvanlivosť: starajú sa o stabilnú teplotu, správnu vlhkosť a uzavreté prostredie.

Prečítajte si viac

INOVÁCIE, KTORÉ DNES VZNIKAJÚ, POMÁHAJÚ BUDOVAŤ LEPŠÍ ZAJTRAJŠOK

Vyvíjame riešenia, ktoré dokonale chránia kvalitu potravín a pomáhajú predchádzať ich plytvaniu. Zoznámte sa s technológiami, ktoré posúvajú uchovávanie potravín na úplne novú úroveň, pomáhajú vám minimalizovať plytvanie potravinami a zároveň zachovávať ich chuť a čerstvosť.

 • Čerstvá zelenina
  Až o 20 % menej plytvania potravinami vďaka systému ColdSense

  Zmeny teploty spôsobené otvorením dvierok alebo vložením teplých potravín do chladničky majú negatívne účinky na kvalitu potravín. Senzory ColdSense zareagujú na akýkoľvek výkyv a rýchlo upravia vnútornú teplotu. Chladia o 40 % rýchlejšie ako štandardné chladničky, čím zabraňujú kazeniu potravín.

 • Jablká
  S technológiou TwinTech® No Frost zostávajú potraviny o 60 % šťavnatejšie a menej vysušené

  Vďaka pokročilej technológii duálneho chladenia a nezávislej cirkulácii vzduchu sa na udržiavanie nízkej teploty v chladničke nepoužíva suchý vzduch z mrazničky ako pri štandardných chladničkách Total No Frost. Systém No Frost v mrazničke navyše zabezpečí, že ho už nikdy nebudete musieť odmrazovať.

 • Zásuvka na zeleninu
  Až 95 % vitamínov zachová GreenZone

  Utesnená zásuvka GreenZone udržuje správnu vlhkosť na uloženie potravín. Vytvorením izolovaného prostredia chráni ovocie a zeleninu pred zvädnutím a stratou cenných minerálov.

 • Ovocie a zelenina v chladničke
  Cooling 360° chráni potraviny na každej polici

  Umiestnite potraviny do chladničky kamkoľvek chcete. Vďaka stabilnej teplote a vlhkosti v celom priestore bude ich kvalita dobre chránená. Pokročilá cirkulácia vzduchu ventilačnými otvormi na zadnej stene umožňuje aktívne šírenie chladného vzduchu, ktorý sa dostane do každého rohu. O 40 % lepšie rozloženie teploty ako pri štandardnej chladničke bez ventilátora zabezpečuje správne chladenie každej uloženej potraviny bez ohľadu na to, kde je umiestnená.

 • Vákuové úložné boxy
  Vákuové nádoby znižujú množstvo odpadu

  Silné vákuum v kombinácii so vzduchotesnými nádobami na potraviny pomáha dlhšie uchovať potraviny a živiny v nich a znižuje množstvo potravín, ktoré by ste museli vyhodiť. Sú prospešné pre vaše zdravie aj životné prostredie. Pri červenom mäse môže nedostatok kyslíka spôsobiť hnedé sfarbenie, ktoré je prirodzené a nie je známkou kazenia.

 • Ekologický program AEG
  Program Eco pre zodpovednejšiu voľbu

  Intuitívne ovládanie zobrazuje úroveň spotreby energie podľa zvoleného nastavenia a citlivo vedie k šetrnejšej a úspornejšej voľbe. Rozhodujte sa v záujme ochrany životného prostredia, a to bez toho, aby ste museli robiť kompromisy pri ochrane kvality vašich potravín.

NOVÉ RIEŠENIA. LEPŠIA BUDÚCNOSŤ.

 • Až o 20 % nižšie emisie CO₂

  Naše nová séria chladničiek sa pýši znížením emisií CO₂ až o 20 %* oproti predošlým modelom.

 • Unikátna chladnička z recyklovaného plastu

  Nová éra chladenia je tu. Predstavujeme vám našu chladničku s mrazničkou, ktorých interiér je zo 70 %** vyrobený z recyklovaného plastu. Používame plast z vyradených chladničiek na výrobu nových chladničiek a vďaka tejto cirkulácii pomáhame znižovať množstvá odpadu.

 • Nulový odpad pri výrobe

  Sme hrdí na to, že sa nám podarilo získať certifikát nulového skládkovania v našej výrobe. Znamená to pre nás neustále hľadanie príležitostí na opätovné využitie a recykláciu materiálov, obmedzení energetického využitia nerecyklovateľného odpadu a zníženia množstva ukladaného odpadu.

*Emisie CO₂ vychádzajú z použitých materiálov, výrobného procesu a používania spotrebiča. Energetický vplyv je porovnávaný so základnou energetickou triedou F podľa hodnotenia Universita' Politecnica delle Marche.

**Vnútorná vložka rHIPS vyrobená až zo 70 % z recyklovaného plastu, čo predstavuje 13 % celkového objemu plastov v chladničke. V spolupráci so spoločnosťou Coolrec, lídrom na trhu EÚ v oblasti recyklácie OEEZ, a spoločnosťou EcolStudio.

NEUSPOKOJÍME SA S PRIEMERNOSŤOU

 • Zelenina a odpad
  Inovácie, ktoré minimalizujú vplyv na životné prostredie

  Ako spoločnosť s nekompromisným prístupom k inováciám, ktorá neustále kladie výzvy sama sebe aj tomu, čo môžete od domácich spotrebičov očakávať, volíme materiály a povrchové úpravy podľa ich funkčnosti, kvality a minimálneho vplyvu na životné prostredie. Používame materiály certifikované pre bezpečný styk s potravinami a naše spotrebiče sú vyrobené tak, aby vám slúžili dlhé roky.

 • Vnútro chladničky
  Zodpovednosť bez kompromisov

  Sústredíme sa na udržateľnosť. Pomáhajú nám v tom technické inovácie, kvalitné prevedenie a riešenia, ktoré účinne využívajú prírodné zdroje. Máme prísne regulačné požiadavky a všetky naše výrobky sú testované tak, aby spĺňali medzinárodní normy pre trvanlivosť.

AKO MENEJ PLYTVAŤ POTRAVINAMI A UDRŽAŤ ICH DLHŠIE CHUTNÉ

AKO UCHOVAŤ POTRAVINY DLHŠIE?

Využívajte mrazničku, používajte lepšie obaly, sušte.

Koreňová zelenina: cca 12–16 °C, tma a ideálne nižšia vlhkosť.

Rýchlo sa kaziaca a listová zelenina: vysoká vlhkosť a teplota okolo 3–4 °C.

Sušené produkty: nízka vlhkosť, ideálne tmavé a nie príliš teplé prostredie.

Ovocie, bobuľoviny a zeleninu môžete konzervovať sušením na vzduchu, na slnku, v rúre, v sušičke potravín alebo pomocou mrazu.

Mrazenie vo vzduchotesnom vrecku je lepšie než bez obalu, mrazenie vo vákuu je ešte lepšie. Vákuové balenie zabraňuje spáleniu mrazom.

PLYTVANIE POTRAVINAMI

Mnohé potraviny sa dajú uložiť rôznymi spôsobmi:

·         Ovocie a zelenina sa v chladničke jednoducho stratia a zabudnú.

·         Chlieb možno zmraziť.

·         Syr možno tiež zmraziť alebo použiť pri varení alebo pečení.

 

Časté chyby, ktoré vedú k plytvaniu potravinami:

·         Nakúpite príliš veľa potravín a nestihnete ich zjesť

·         Zabúdate na čerstvé potraviny alebo zvyšky jedla

·         Potraviny nesprávne skladujete (nevhodný obal alebo teplota)

·         Nedôverujete svojim zmyslom – vyhodíte potraviny, ktorým sa blíži dátum spotreby, hoci sú v dobrom stave

NULOVÁ TEPLOTA. MAXIMÁLNA OCHRANA POTRAVÍN

Chladiaci priestor 9000 LongFresh s teplotou 0 °C vytvára ideálne prostredie na skladovanie mäsa, rýb alebo akýchkoľvek čerstvých potravín.

9000 LongFresh

9000 LongFresh

 • Priehradka LongFresh chráni kvalitu citlivých surovín.
 • Technológia MultiFlow na dokonale chránené potraviny.
 • Minimálna tvorba námrazy vďaka technológii LowFrost.

VLASTNOSTI 9000 LONGRESH

 • Zelenina a ryby v chladničke
  Ikona Longfresh
  Utesnená priehradka s teplotou 0°

  Priehradka LongFresh s teplotou 0 °C je dokonalé miesto na bezpečné uloženie potravín. Prostredie chladnejšie ako vo zvyšku chladničky je to pravé miesto na uskladnenie rýb, mäsa i ďalších surovín. Je vybavená reguláciou vlhkosti, aby chránila potraviny pred vysychaním. Zachová však aj chuť a arómu vašich starostlivo vybraných surovín.

 • Zelenina a prúdenie vzduchu
  Ikona Multiflow
  MultiFlow

  Systém MultiFlow chráni kvalitu potravín tým, že udržiava stabilnú teplotu a vlhkosť v celej chladničke. Viac vzduchových prieduchov umožňuje aktívnu cirkuláciu studeného vzduchu, ktorý vychladí každý kút.

 • Mrazené jahody
  Ikona Lowfrost
  LowFrost

  Výkonná chladnička s mrazničkou s pokročilou technológiou Low Frost, ktorá bráni tvorbe námrazy a uľahčuje odmrazovanie – to všetko vďaka skrytým chladiacim okruhom, ktoré zabraňujú tvorbe ľadu.

 • Dezert v chladničke
  Flexishelf ikona
  FlexiShelf

  Užite si flexibilný úložný priestor v chladničke s policou FlexiShelf. Prednú časť môžete plynulo zasunúť pod zadnú časť a vytvoriť tak priestor pre väčšie predmety.

 • Muž siahajúci po dotykovom ovládaní
  Ikona TouchControl
  TouchControl

  Ovládajte každú funkciu chladničky pomocou elektronického ovládania Dual Touch Control. Panel a LED displej ponúkajú presné nastavenie teploty a ďalšie funkcie, ktoré maximálne chránia kvalitu vašich uskladnených potravín.

 • Hladké zatváranie dverí
  Hladké, tiché a plynulé zatváranie dverí

  Dokonale padnúce, hladko sa zatvárajúce závesy dverí pomáhajú zabrániť nesprávnemu zatváraniu dverí. Uistite sa, že je chladnička bezpečne zatvorená. Ušetríte tak energiu a vaše potraviny vydržia dlhšie.

Chladnička s mrazničkou 8000 Cooling 360

CHRÁNI POTRAVINY, ZNIŽUJE PLYTVANIE

Chladnička s mrazničkou 8000 Cooling 360° dokáže o 30 % lepšie rozložiť teplotu na každej polici a tým ochrániť potraviny. Niekoľko vzduchových prieduchov zabezpečuje konzistentnú cirkuláciu vzduchu a interiér z nerezovej ocele dodá elegantný a prémiový vzhľad vašej kuchyni.

8000 Cooling 360°

8000 Cooling 360°

 • O 30 % lepšia distribúcia teploty s funkciou Cooling 360 znižuje plytvanie potravinami.¹
 • Zásuvka GreenZone zachováva až 95 % vitamínov.²
 • Technológia TwinTech® No Frost pomáha udržať potraviny šťavnaté a hydratované.

VLASTNOSTI 8000 COOLING 360°

 • Otvorené dvere chladničky
  Ikona Cooling 360°
  Cooling 360°

  Chladnička s mrazničkou Cooling 360° pomáha znižovať plytvanie potravinami vďaka pokročilej cirkulácii vzduchu, ktorá dosiahne do každého rohu, a o 30 % lepšiemu rozloženiu teploty na každej polici. Nerezový interiér dodáva chladničke prémiový vzhľad.

 • Zelená zelenina v utesnenej zásuvke
  Ikona GreenZone
  Utesnená zásuvka GreenZone*

  Zásuvka GreenZone eliminuje nadmernú vlhkosť a vytvára správne podmienky na uloženie vašej zeleniny. Vďaka optimálnej úrovni vlhkosti sú potraviny chránené a po 11 dňoch skladovania si zachovajú až 95 % vitamínov.²

 • Dve jablká
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  S technológiou TwinTech® No Frost nemusíte mrazničku už nikdy odmrazovať. Duálny chladiaci systém udržuje potraviny o 60 % hydratovanejší než spotrebiče s jedným výparníkom. Vďaka tomu, že nepoužíva k chladeniu suchý vzduch z mrazničky, udržuje v chladničke ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín.

 • Jahodová torta
  Ikona ExtraChill
  ExtraChill*

  Spomaľte zrenie svojich obľúbených syrov a údenín ich skladovaním v zásuvke Extra Chill, kde sa udržuje nižšia teplota než vo zvyšku chladničky.

 • Jahody a chilli
  CustomFlex*
  CustomFlex*

  Mať poruke čerstvé suroviny je kľúčom k vareniu chutných a zdravých jedál. Vďaka systému CustomFlex® si môžete usporiadať interiér chladničky presne podľa svojich predstáv. Rýchlo a jednoducho usporiadajte priehradky a maximalizujte svoj úložný priestor.

 • Vysoká chladnička s mrazničkou
  Ikona MultiSpace
  MultiSpace*

  Chladnička MultiSpace je vyššia než štandardné chladničky a poskytuje viac priestoru na usporiadanie a uloženie surovín.

¹ Porovnanie s chladničkou AEG s kontrolou cyklu na základe interného testu.

² Na základe externého testu uchovávania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

*K dispozícii u vybraných modelov

DLHŠIE UCHOVÁVA ŽIVINY PRE VÁŠ ZDRAVÝ JEDÁLNIČEK

Chladnička s mrazničkou 7000 GreenZone má špeciálnu utesnenú zásuvku, ktorá udržuje vlhkosť na ideálnej úrovni, reguluje nadmernú kondenzáciu a pomáha chrániť potraviny pred skazením. Potraviny, ktoré sú chránené správnym množstvom vlhkosti, si zachovávajú až 95 % vitamínov.*

7000 GreenZone

7000 GreenZone

 • GreenZone zachováva až 95 % vitamínov.*
 • Stabilná teplota a chladný vzduch na každej polici vďaka systému DynamicAir.
 • TwinTech® No Frost uchováva potraviny šťavnaté a hydratované.

VLASTNOSTI 7000 GREENZONE

 • Ikona uzavretého prostredia
  Utesnená zásuvka GreenZone*

  Zásuvka GreenZone eliminuje nadmernú vlhkosť a vytvára správne podmienky na uloženie vašej zeleniny. Vďaka optimálnej vlhkosti sú potraviny chránené a po 11 dňoch skladovania si zachovajú až 95 % vitamínov.

 • Jáblka
  TwinTech® No Frost

  S technológiou TwinTech® No Frost nemusíte mrazničku už nikdy odmrazovať. Duálny chladiaci systém udržuje potraviny o 60 % hydratovanejšie než spotrebiče s jedným výparníkom. Na chladenie nepoužíva suchý vzduch z mrazničky, čím udržuje v chladničke ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín.

 • DynamicAir

  Systém DynamicAir udržuje neustále prúdenie vzduchu a zaručuje stabilnú teplotu v celej chladničke. Nevznikajú tak žiadne teplé zóny. Každá polica je rovnomerne chladená, v chladničke sa nemnožia baktérie a suroviny zostanú čerstvé.

 • Zelenina v chladničke
  Ikona Extrazone
  Zásuvka ExtraZone

  Udržujte v chladničke poriadok a zabráňte chaosu pomocou zásuvky ExtraZone. Každú skupinu potravín budete mať stále na očiach a vždy poruke.

 • Chladnička s maxipriestorom
  Ikona Maxispace
  MaxiSpace**

  S priestorom MaxiSpace získate o 45 % väčšiu kapacitu než pri štandardnej chladničke s mrazničkou AEG. Je vyššia a širšia než bežné chladničky, poskytuje tak ďalší priestor na uloženie väčšieho množstva potravín.

 • Šalát v chladničke s Multiflow
  Ikona Multiflow
  MultiFlow**

  MultiFlow chráni kvalitu potravín tým, že udržuje stabilnú teplotu a vlhkosť v celej chladničke. Viac vzduchových otvorov umožňuje aktívnou cirkuláciu studeného vzduchu, ktorý sa dostane do každého kúta.

*Na základe externého testu uchovávania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

**K dispozícii pri vybraných modeloch

6000 TwinTech NoFrost

ŠŤAVNATÉ A ČERSTVÉ POTRAVINY

Mraznička 6000 TwinTech® No Frost zachová potraviny o 60 % šťavnatejšie než chladničky s jedným výparníkom. Duálny chladiaci systém udržuje ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín. A tiež ju nemusíte nikdy odmrazovať.*

6000 TwinTech® No Frost

6000 TwinTech® No Frost

 • TwinTech® No Frost pomáha potravinám zostať šťavnaté a hydratované.
 • Stabilná teplota a chladný vzduch na každej polici vďaka technológii DynamicAir.
 • Systém CustomFlex® umožňuje usporiadať úložný priestor chladničky presne podľa vašich predstáv.

VLASTNOSTI 6000 TWINTECH® NO FROST

 • Jablká
  Ikona Twintech
  TwinTech® No Frost

  S technológiou TwinTech® No Frost nemusíte mrazničku už nikdy odmrazovať. Duálny chladiaci systém udržuje potraviny o 60 % hydratovanejšie než spotrebiče s jedným výparníkom. Vďaka tomu, že nepoužíva na chladenie suchý vzduch z mrazničky, udržuje v chladničke ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín.

 • DynamicAir**
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir udržuje neustále prúdenie vzduchu a zaručuje stabilnú teplotu v celej chladničke. Nevznikajú tak žiadne teplé zóny. Každá polica je rovnomerne chladená, v chladničke sa nemnožia baktérie a suroviny zostanú čerstvé.

 • Muž otvára chladničku
  Ikona Customflex
  CustomFlex**

  Mať poruke všetky čerstvé suroviny je kľúčom k vareniu chutných a zdravých jedál. Vďaka systému CustomFlex® si môžete usporiadať interiér chladničky presne podľa svojich predstáv. Rýchlo a jednoducho poskladajte priehradky a maximalizujte svoj úložný priestor.

 • Zelenina
  MultiFlow**

  Systém MultiFlow chráni kvalitu potravín tým, že udržuje stabilnú teplotu a vlhkosť v celej chladničke. Viac vzduchových otvorov umožňuje aktívnu cirkuláciu studeného vzduchu, ktorý sa dostane do každého kúta.

 • Zelenina v chladničke
  Zásuvka ExtraZone**

  Udržujte v chladničke poriadok a zabráňte chaosu pomocou zásuvky ExtraZone. Každú skupinu potravín budete mať stále na očiach a vždy poruke.

 • Pečivo v chladničke
  ExtraChill**

  Spomaľte zrenie svojich obľúbených syrov a údenín ich skladovaním v zásuvke Extra Chill, v ktorej sa udržuje nižšia teplota než vo zvyšku chladničky.

*Interný test technológie TwinTech pomocou internej testovacej metódy merajúcej úroveň hydratácie po 9 dňoch skladovania v porovnaní s AEG chladničkou s jedným výparníkom.

**K dispozícii pri vybraných modeloch

Chladnička s mrazničkou 5000 ColdSense

ADAPTÍVNE CHLADENIE. MENŠIE PLYTVANIE POTRAVINAMI

Chladnička s mrazničkou 5000 ColdSense sa vďaka citlivým elektronickým senzorom po otvorení a zatvorení dverí rýchlo vráti na správnu teplotu. To pomáha zabrániť teplotným šokom a znehodnoteniu potravín. Plytvanie potravinami sa tak zníži až o 20 %*.

5000 ColdSense

5000 ColdSense

 • Systém ColdSense pomáha znížiť plytvanie potravinami až o 20 %.*
 • Minimalizuje tvorbu námrazy vďaka technológii LowFrost.
 • Stabilná teplota a chladný vzduch na každej polici vďaka technológii DynamicAir.

VLASTNOSTI 5000 COLDSENSE

 • Čerstvá zelenina
  Ikona TwinTech
  ColdSense

  Funkcia ColdSense využíva citlivé teplotné senzory, ktoré po otvorení a zatvorení dverí rýchlo vrátia chladničku na správnu teplotu. To pomáha predchádzať teplotným šokom a znehodnoteniu potravín. Tým sa znižuje plytvanie potravinami až o 20 %*.

 • Mrazené jahody
  Ikona LowFrost
  LowFrost

  Účinná chladnička s mrazničkou s pokročilou technológiou Low Frost, ktorá zjednodušuje prácu pri odmrazovaní. Znižuje množstvo námrazy vďaka skrytým chladiacim okruhom a vy tak nemusíte odmrazovať príliš často.

 • Jahody a mlieko v kuchyni
  DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir udržuje neustále prúdenie vzduchu a zaručuje stabilnú teplotu v celej chladničke. Nevznikajú tak žiadne teplé zóny. Každá polica je rovnomerne chladená, v chladničke sa nemnožia baktérie a suroviny zostanú čerstvé.

 

*Na základe interného testu pomocou internej testovacej metódy, ktorá meria kvalitu potravín po 6 dňoch skladovania v porovnaní s konkurenčným výrobkom s podobnou elektronickou kontrolou.

**K dispozícii u vybraných modelov

Objavte naše kombinované chladničky s mrazničkou

Vstavané a voľne stojace. Naše chladničky s mrazničkou poskytujú najlepšie podmienky pre vaše potraviny, aby si dlhšie zachovali svoju čerstvosť, chuť a živiny. Vyberte si z našej ponuky ten správny model pre vašu kuchyňu!

AEG EcoLine

Naše energeticky najúspornejšie chladničky – šetria zdroje a znižujú plytvanie potravinami.

Chladničky EcoLine sú naše energeticky najúspornejšie modely. Ich unikátny vnútorný priestor je vyrobený z recyklovaného plastu, ovládací panel vás navedie k energeticky úspornejšiemu nastaveniu a zároveň umožňuje znížiť plytvanie potravinami.*

Typ

Aký typ chladničky s mrazničkou sa hodí do vašej kuchyne?

Side-by-side – chladnička a mraznička s plnou výškou a veľkou kapacitou. Pri vybraných modeloch s dávkovačom ľadu a vody.

Kombinovaná – chladničky a mrazničky s oddelenými dverami pre každý zo spotrebičov. Vyberať môžete medzi modelmi s mrazničkou hore alebo dolu.

Vstavaná – chladnička ukrytá za dvierkami skrinky v dizajne vašej kuchyne. Vyberte si buď kombináciu alebo chladničku a mrazničku samostatne. Ponúkame rôzne rozmery, preto odporúčame pozrieť si celú ponuku, aby ste našli veľkosť a štýl, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať.

Rozmery a kapacita

Vstavané chladničky s mrazničkou sa obvykle dodávajú v štandardnej veľkosti, aby sa vošli za dvierka kuchynskej skrinky. Voľne stojace modely sa môžu líšiť v závislosti od výšky a šírky. Naše rozmery sa pohybujú od 60 cm do 75 cm na šírku a až do 190 cm na výšku, ako napríklad naša chladnička s mrazničkou MaxiSpace, s ktorou získate o 45 % väčšiu kapacitu než pri štandardnej chladničke s mrazničkou. Všetky rozmery nájdete na stránkach produktu.

Najrýchlejšia inštalácia na trhu

Zapojte svoj nový spotrebič rýchlo a bez problémov. Uviesť do prevádzky niektorú z chladničiek našej novej série vstavaných spotrebičov vyžaduje len 73 inštalačných krokov. Tiež sme zúžili dvere chladničky, aby nedochádzalo ku kolíziám s okolitým nábytkom. Nové vstavané spotrebiče nainštalujete vďaka šablónam bez nutnosti merania. Tie dodávame s už prednastavenými rozmermi, aby ste pri inštalácii už nenarazili na žiaden problém. Ďalšie informácie nájdete vo videu.

Úroveň hluku

Aby ste si v kuchyni vytvorili príjemné prostredie bez zbytočného hluku, vyberte si chladničku s nízkou hodnotou decibelov (dB). Hlučnosť chladničky závisí od niekoľkých faktorov, ako je veľkosť, hmotnosť, vibrácie, potrubie a kompresor, ktoré sa môžu pri rôznych modeloch líšiť. Spoločnosť AEG ponúka chladničky s mrazničkou s hlučnosťou medzi 33 až 35 dB(A).

Tichšie modely

Naša nová séria chladničiek s mrazničkou ponúka ešte nižšiu hladinu hluku o 1 dB(A) nižšiu hladinu hluku v porovnaní s predošlými modelmi. To všetko vďaka 7-krát nižším vibráciám a novým postupom na zníženie hlučnosti.

Energetická účinnosť

Vysoká energetická účinnosť znamená menej peňazí za energiu. Energetická trieda všetkých chladničiek s mrazničkou sa pohybuje v rozmedzí A-G, kde A je energeticky najúspornejšia.

Tip od profesionálov: Znížte spotrebu energie tým, že umiestnite chladničku s mrazničkou ďalej od radiátorov alebo rúry.

Čo budete skladovať v chladničke s mrazničkou?

Čerstvé ovocie a zeleninu – hľadajte chladničky s priehradkami na šalát a hlbokými zásuvkami na veľkú zeleninu. Pokiaľ máte veľa čerstvých surovín, možno budete chcieť väčší priestor chladničky než mrazničky.

Mäso a ryby – Model s priehradkou LongFresh uchová mäso a ryby dlhšie čerstvé.

Nápoje – Zvážte regály na víno, nastaviteľné police na fľaše alebo dokonca vstavaný chladiaci box na víno. Niektoré chladničky s mrazničkou majú vstavaný dávkovač ľadu.

Mrazené potraviny – Pokiaľ mrazíte veľké množstvá potravín, zvoľte si spotrebič s mrazničkou v rovnakom objeme ako chladnička.

Objavte naše kombinované chladničky s mrazničkou

Vstavané a voľne stojace. Naše chladničky s mrazničkou poskytujú najlepšie podmienky pre vaše potraviny, aby si dlhšie zachovali svoju čerstvosť, chuť a živiny. Vyberte si z našej ponuky ten správny model pre vašu kuchyňu!

Vybrali ste?
Alebo pokračujte a pozrite si ďalšiu sériu.