PERTE, SUŠTE A STARAJTE SA O BIELIZEŇ ZO SMARTFÓNU S APLIKÁCIOU MY AEG CARE

PERTE, SUŠTE A STARAJTE SA O BIELIZEŇ ZO SMARTFÓNU S APLIKÁCIOU MY AEG CARE

Objavte individuálnu starostlivosť o bielizeň s aplikáciou My AEG Care a práčkami a sušičkami s funkciou konektivity. Aplikácia My AEG Care bola navrhnutá na základe odborných znalostí a skúseností AEG, umožní vám nastavovať na mieru šité programy na diaľku, odporučí vám vhodný cyklus pre vaše odevy a upozorní vás, keď bude bielizeň pripravená. Stačí dotyk prsta a o bielizeň je perfektne postarané.

Stiahnuť aplikáciu My AEG Care

Poradca pri starostlivosti o bielizeň

Starajte sa svoje oblečenie tým najlepším možným spôsobom. V aplikácii jednoducho vyberte typ tkaniny, farbu a úroveň znečistenia. Aplikácia zvolí vhodný program a automaticky ho nastaví na vašom spotrebiči. Funkcia Care Advisor je vaším inteligentným poradcom starostlivosti o bielizeň, aby vaše oblečenie zostalo dlhšie ako nové. Môžete sa spoľahnúť, že vám vždy odporučí ten najlepší program.

Autodose

Predstavujeme presné automatické dávkovanie pracieho prostriedku s technológiou AutoDose a aplikáciou My AEG Care. Toto praktické riešenie vám navyše umožní prispôsobiť si nastavenia a flexibilne si vyberať medzi automatickým a manuálnym dávkovaním. Pokiaľ sa hladina pracieho prostriedku zníži, aplikácia vám pošle upozornenie. Úplne nový a maximálne komfortný spôsob starostlivosti o bielizeň.

     

      

Diaľkové ovládanie

Pomocou aplikácie My AEG Care spusťte pranie alebo sušenie a sledujte ich priebeh kdekoľvek vo vašej domácnosti. V aplikácii zvolíte preferovaný prací cyklus a kliknete na symbol WiFi. To vám umožní režim vzdialeného spustenia. Počas cyklu aplikácia zobrazuje stav na displeji a upozorní vás na ukončenie programu. S aplikáciou My AEG Care budete mať bielizeň vždy úplne pod kontrolou.

Odpovede na najčastejšie otázky

Máte otázky k aplikácii My AEG Care, k našim spotrebičom s konektivitou alebo potrebujete pomoc s pripojením k vašej WiFi sieti? Odpovede na najčastejšie otázky nájdete v sekcii FAQ. Chcete prepojiť svoje smart spotrebiče s aplikáciou My AEG Care? Stiahnite si našu stručnú príručku a pripojte sa.

Parametre na pripojenie

  • Apple: Telefón alebo tablet. Minimálne iOS 10.0 alebo novší
  • Android: Telefón alebo tablet: Minimálne Android 7 alebo novší
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz s WEP, WPA alebo WPA2 AES/TKIP s pripojením na internet.
  • Uistite sa, že sila signálu je na mieste, kde bude spotrebič nainštalovaný, dostatočne silná.
    • V prípade, že je to od smerovača Wi-Fi príliš ďaleko, možno bude potrebné použiť sieťový extender.