PERTE, SUŠTE A STARAJTE SA O BIELIZEŇ ZO SMARTFÓNU S APLIKÁCIOU MY AEG CARE

Objavte individuálnu starostlivosť o bielizeň s aplikáciou My AEG Care a práčkami a sušičkami s funkciou konektivity. Aplikácia My AEG Care bola navrhnutá na základe odborných znalostí a skúseností AEG, umožní vám nastavovať na mieru šité programy na diaľku, odporučí vám vhodný cyklus pre vaše odevy a upozorní vás, keď bude bielizeň pripravená. Stačí dotyk prsta a o bielizeň je perfektne postarané.

STIAHNUŤ

PORADCA PRE STAROSTLIVOSŤ

Poradca pre starostlivosť vám odporučí optimálny program pre každý typ odevu, dokonca aj pre jemné tkaniny, ako je vlna alebo hodváb. Zadajte typ materiálu, farbu a úroveň znečistenia a aplikácia vytvorí cyklus na mieru. Potom ho odošle do spotrebiča a spustí program. Užívajte si výhody individuálnej starostlivosti a doprajte oblečeniu tú najlepšiu starostlivosť.

AUTODOSE

Predstavujeme automatické presné dávkovanie pracieho prostriedku s technológiou AutoDose a aplikáciou My AEG Care. Toto praktické riešenie vám navyše umožní prispôsobiť si nastavenia a flexibilne si vyberať medzi automatickým a manuálnym dávkovaním. Keď sa hladina pracieho prostriedku zníži, aplikácia vám pošle upozornenie. Úplne nový a maximálne komfortný spôsob starostlivosti o bielizeň.

     

      

SPOTREBIČE S KONEKTIVITOU

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Ovládajte práčku a sušičku odkiaľkoľvek prostredníctvom smartfónu s aplikáciou My AEG Care. Cloudové pripojenie vám umožňuje nastavovať programy, dostávať upozornenia, zvoliť si čas spustenia cyklu a skontrolovať jeho priebeh.

Otázky a odpovede

Máte nejaké otázky ohľadne aplikácie My AEG Care, našich spotrebičov s funkciou konektivity, alebo potrebujete pomoc pri nastavovaní funkcie konektivity v rámci svojej domácej siete WiFi? Prečítajte si často kladené otázky a odpovede. Chcete začať používať aplikáciu My AEG Care spolu so svojím spotrebičom s funkciou konektivity? Stiahnite si náš stručný návod a pripojte sa.

Prečítajte si viac

POŽIADAVKY

  • Apple: telefón alebo tablet. Operačný systém aspoň iOS 10.0 alebo novší.
  • Android: telefón alebo tablet: Operačný systém aspoň Android 7 alebo novší.
  • Wi-Fi: 802,11 b/g/n @ 2,4 GHz s internetovým pripojením WEP, WPA alebo WPA2 AES/TKIP.
  • Zabezpečte, aby bol signál na mieste inštalácie spotrebiča dostatočne silný.
  • Ak sa spotrebič nachádza ďaleko od WiFi rozvádzača, bude možno potrebné použiť sieťový extender.
Viac o aplikácii