Sharpen your senses
Sharpen your senses

Prispôsobí sa vašej chuti

Parná rúra Steam Pro má nadanie na gastronómiu a stane sa vaším sprievodcom pri pečení. Dali by ste si steak prepečený presne tak, ako to máte najradšej, alebo nadýchaný chlieb či šťavnatú rybu? Steam Pro s vyspelými technológiami a zručnosťami šéfkuchárov splní každé vaše želanie. Kúpte si aj varný panel s bezdrôtový senzorom a všetky pokrmy budú vždy perfektné.

cooking steak with food probe

Príprava jedla na mieru

S bezdrôtovým senzorom SensePro® premeníte každé jedlo na majstrovské dielo. Pri varení alebo vyprážaní meria teplotu v strede pokrmu a presne dohliada na nastavenie.

Zobraziť varné panely SensePro®

Sous vide

Príprava metódou Sous Vide si vyžaduje konštantnú teplotu po celý dlhý čas prípravy pokrmu. S bezdrôtovým senzorom SensePro® to zvládnete hravo. Na dotykovom displeji sa dokonca zobrazuje postup krok za krokom. Profesionálny výsledok zaručený.

Zobraziť varné panely SensePro®
cooking lamb in oven with food probe

Ona vám rozumie

Objavte parnú rúru, ktorá je pripravená splniť vám každé želanie. S teplotnou sondou a predvolenými nastaveniami ako rare, medium alebo well done si budete veľmi dobre rozumieť a každodennú prípravu jedla tak zvládnete vždy na jednotku.

Zobraziť parné rúry SteamPro