Sharpen your senses

Sharpen your senses

Prispôsobí sa vašej chuti

Parná rúra Steam Pro má nadanie na gastronómiu a stane sa vaším sprievodcom pri pečení. Dali by ste si steak prepečený presne tak, ako to máte najradšej, alebo nadýchaný chlieb či šťavnatú rybu? Steam Pro s vyspelými technológiami a zručnosťami šéfkuchárov splní každé vaše želanie. Kúpte si aj varný panel s bezdrôtový senzorom a všetky pokrmy budú vždy perfektné.

cooking steak with food probe

Príprava jedla na mieru

S bezdrôtovým senzorom SensePro® premeníte každé jedlo na majstrovské dielo. Pri varení alebo vyprážaní meria teplotu v strede pokrmu a presne dohliada na nastavenie.

Sous vide

Príprava metódou Sous Vide si vyžaduje konštantnú teplotu po celý dlhý čas prípravy pokrmu. S bezdrôtovým senzorom SensePro® to zvládnete hravo. Na dotykovom displeji sa dokonca zobrazuje postup krok za krokom. Profesionálny výsledok zaručený.

cooking lamb in oven with food probe

Ona vám rozumie

Objavte parnú rúru, ktorá je pripravená splniť vám každé želanie. S teplotnou sondou a predvolenými nastaveniami ako rare, medium alebo well done si budete veľmi dobre rozumieť a každodennú prípravu jedla tak zvládnete vždy na jednotku.