Práčky s funkciou AutoDose

Presné dávkovanie. Účinná starostlivosť

Ani málo, ani moc. Funkcia AutoDose zariadi automatické dávkovanie pracieho prostriedku aj aviváže podľa typu bielizne a aktuálnej náplne. Oblečenie si tak zachová svoj vzhľad dlhší čas.

Naplňte dávkovače raz a perte 20x*

Správne množstvo pracieho prostriedku je popri výbere účinného spotrebiča tým najdôležitejším faktorom na dosiahnutie dobrých výsledkov prania. Funkcia AutoDose zaisťuje automatické dávkovanie pracieho prostriedku aj aviváže podľa typu bielizne a aktuálnej náplne až na 20 pracích cyklov. Oblečenie si tak zachová svoj vzhľad dlhší čas.

* na základe priemerného dávkovania spotrebiteľov (ref. JRC109033 EUR 28809 EN)

Jedinečný štvorkomorový systém

Štvorkomorový systém umožňuje automatické aj manuálne dávkovanie, aby ste mohli práčku používať s úplnou flexibilitou. Funkcia AutoDose sa prispôsobí každému – aktívnemu športovcovi, ktorý použije namiesto aviváže impregnačný prostriedok pre funkčné materiály, aj milovníčke vlny, ktorá ošetruje svoje obľúbené kúsky špeciálnym gélom na vlnu.

Automatické alebo manuálne dávkovanie môžete ľubovoľne striedať podľa potreby.Štyri veľké zásobníky na pracie prostriedky sa ľahko dopĺňajú a čistia.

1. Zásobník na pracie prostriedky
2. Zásobník na aviváž
3. Zásobníky na manuálne dávkovanie, keď chcete použiť špeciálne prostriedky napr. na svetlú či tmavú bielizeň

Ďalšie konfigurácie zásobníkov sú popísané v aplikácii My AEG.

Naše práčky s funkciou autodose

Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie.

Viac pary, menej žehlenia. Funkcia ProSteam® zakončí prací cyklus dávkou pary, ktorá obmedzí pokrčenie. Pre osvieženie nepríliš zašpinenej bielizne je možné použiť samostatný parný program.

Viac pary, menej žehlenia. Funkcia ProSteam® zakončí prací cyklus dávkou pary, ktorá obmedzí pokrčenie. Pre osvieženie nepríliš zašpinenej bielizne je možné použiť samostatný parný program.

Vďaka technológii ÖKOMix sa prací prostriedok a aviváž dôkladne zmiešajú s vodou predtým, než sa dostanú do bubna k bielizni. Každé vlákno je tak starostlivo ošetrené aj pri krátkych programoch.

Presné dávkovanie, účinná starostlivosť

S funkciou AutoDose dochádza k uvoľňovaniu pracieho prostriedku a aviváže okamžite po začatí pracieho cyklu. Presné a včasné dávkovanie zaručí všetkým odevom starostlivosť, akú si zaslúžia, takže budú vyzerať ako nové oveľa dlhšie.

3x dlhšia ochrana proti roztrhnutiu*

Príliš veľa pracieho prostriedku nenávratne poškodzuje vlákna oblečenia, čo je príčinou ich rýchleho opotrebenia. S funkciou AutoDose je však oblečenie chránené proti blednutiu farieb, strate tvaru i predčasnému starnutiu.

* Test roztrhnutia bavlny pri použití sily. Bavlna vypraná 30-krát pri 30 °C v práčke AEG s AutoDose v porovnaní s 10 pracími cyklami konkurenčného automatického dávkovania.

Starostlivosť priamo na mieru

Príliš malé množstvo pracieho prostriedku znižuje účinnosť prania a postupne mení bielu farbu na sivú. Zverte preto dávkovanie práčke AutoDose a o vaše oblečenie bude perfektne postarané.

PERTE, SUŠTE A STARAJTE SA O BIELIZEŇ ZO SMARTFÓNU S APLIKÁCIOU MY AEG CARE

Objavte individuálnu starostlivosť o bielizeň s aplikáciou My AEG Care a práčkami a sušičkami s funkciou konektivity. Aplikácia My AEG Care bola navrhnutá na základe odborných znalostí a skúseností AEG, umožní vám nastavovať na mieru šité programy na diaľku, odporučí vám vhodný cyklus pre vaše odevy a upozorní vás, keď bude bielizeň pripravená. Stačí dotyk prsta a o bielizeň je perfektne postarané.

Prečítajte si viac

Aplikácia My AEG vás nenechá na pochybách

Práčky vybavené AutoDose môžete pripojiť k aplikácii My AEG a starostlivosť o bielizeň budete mať perfektne pod kontrolou. Stačí zvoliť typ bielizne, farbu a mieru znečistenia a aplikácia sama vyberie ten najvhodnejší program. Jediným dotykom pokyny odošlete spotrebiču a práčka sa podľa nich sama nastaví. Vďaka aplikácii máte k dispozícii informácie nielen o priebehu prania, ale napríklad aj o množstve zostávajúceho pracieho prostriedku či aviváže. Aby bolo dávkovanie čo najpresnejšie, odporúčame v aplikácii nastaviť aj koncentráciu pracieho gélu.

person looking at My AEG Care app in mobile

Objavte viac so značkou AEG